Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Блокноти

Блокнот - для сучасної людини незамінний інструмент в щоденних справах. Правильне планування - це півдорозі до успішного вирішення проблеми.

Перед тим як оформити замовлення на друк блокнотів потрібно визначитися для яких цілей ви будете його використовувати і виходячи з цього вибирати розмір, форму, спосіб кріплення і розмітку сторінок.
Компанія 24print виконує друк блокнотів цілодобово.

01 03

Формати блокнотів

Найпопулярнішими форматами для друку блокнотів вважаються А4, А5, А6, але також поліграфія 24print в Києві може виконати друк блокнотів нестандартних форматів.

 • Блокноти А4 формату - найбільший формат, який використовується споживачем в повсякденному житті. На таких блокнотах за рахунок великої поверхні зручно розміщувати логотип.
 • Блокноти А5 формату - стандартний варіант для записів. Такий блокнот зручний у використанні оскільки в ньому можна вести записи будь-якого обсягу. Друк блокнотів А5 формату поширена, так як цей вид часто використовується компаніями в рекламних цілях.
 • Блокноти А6 формату - класичний кишеньковий вид блокнота, який підходить для нотаток. Друк блокнотів А6 формату замовляють, коли потрібна недорога сувенірна продукція.
Розмітка сторінок 

Ви самі при оформленні замовлення на друк блокнотів або при покупці готового виробу можете підібрати вид листів.

 • Лінія - підходить для щоденників в яких роблять повсякденні записи.
 • Клітка - підходить для представників технічних професій, які в блокнотах замальовують схеми, і креслять креслення.
 • Точка - зручний і універсальний варіант, що дозволяє поєднувати перераховані вище переваги, при цьому не відволікаючи своєю насиченістю.
 • Порожні листи - підходять для творчих людей, які в блокнотах не тільки записують важливу інформацію, але і роблять замальовки і начерки.

Також при індивідуальному замовленні є можливість поєднати різні варіанти розлініювання або ж розробити з нашим дизайнером індивідуальний дизайн внутрішніх листів.

Варіанти зшивки
 • Зшивання на скобу - такий варіант підходить для невеликої кількості листів і після зшивання зовні схожий з зошитом. Найкраще для такого способу зшивання вибирати не щільний папір для обкладинки і внутрішніх сторінок, що б готовий виріб мало презентабельний зовнішній вигляд і зручно розкривалося. Можна зробити по індивідуальному макету від 1 шт.
 • Зшивання на пружинку - поширений і зручний варіант. У стандартних блокнотах компанії 24print по 60 аркушів, але в індивідуальному порядку можна зробити більше або менше, головне узгодити це з менеджером, так як металева пружинка має обмеження по діаметру. Для виготовлення обкладинки можна використовувати різний дизайнерський картон, ламінований папір, щільний пластик. Можливі різні варіанти брендування блокнотів. Перевагою друку блокнотів з зшивкою на пружину є можливість розгорнути блокнот на 360 градусів.
 • Зшивання в тверду обкладинку - цей варіант відмінно підходить для друку корпоративних блокнотів. Друк блокнотів у твердій палітурці робиться в основному від 10 шт. і більше. Можливі різні варіації обкладинок і технологій нанесення дизайну.
 • Зшивання на термо-клей - міцний і надійний варіант склейки. Вимагає більше часу на виготовлення, так як клею потрібно добре просохнути для подальшої практичності вироби. Можна використовувати як з м'якими, так і з твердими обкладинками. Готовий блокнот з таким способом зшивання можна розгортати на 180 градусів. Хороший варіант для тиражу від 20 штук і більше, але також можливі і одиничні види виготовлення.
 • Зшивання на нитку - практичний варіант, дозволяє розкривати блокнот на 180 градусів. Замовити друк такого варіанту блокнота можна від 20 штук. Такий блокнот складається з м'якої обкладинки - шкірозамінника або дизайнерського картону.
Дизайн

Виготовлення блокнота починається з дизайну. Продумайте, як повинен виглядати ваш блокнот, а наші дизайнери втілять ідею в життя. При створенні макета не забувайте, що інформацію можна розміщувати не тільки на обкладинці, а й на сторінках блоку. Варто до звичайного блокнота додати логотип, контактну інформацію або будь-яку іншу фірмову атрибутику, і він перетворитися в корпоративну записну книжку або в ефективне рекламне засіб.

Ми завжди відкриті до нових ідей та експериментів, і раді, коли наші клієнти хочуть того ж. Тому, наші дизайнери завжди готові допомогти в розробці нових цікавих дизайнів для вашого блокнота. Сервіс-центр 24print виконає друк блокнотів на замовлення з будь-якими навіть самими неймовірними ідеями.

Наші матеріали

Друкарня 24print в Києві для друку блокнотів може запропонувати великий вибір матеріалу. Для обкладинки можна використовувати дизайнерський картон різної щільності та фактур, шкірозамінник, папір, який імітує оксамит і льон, а також багато інших матеріалів. Для внутрішніх сторінок блокнота так само можна обрати папір виходячи з ваших уподобань. Наприклад, в блокнот для малювання можна помістити акварельний папір, а в блокнот для креслень - тонкий папір 80 г / м2. Всі матеріали можна подивитися у нас в сервіс-центрі, де на місці менеджер, вислухавши допоможе підібрати папір виходячи з ваших потреб і уподобань.

Які готові блокноти у нас можна купити?

Поліграфія 24print розробила лінію блокнотів, які можна придбати, відвідавши одні з наших офісів. Готовий блокнот - це рішення для тих, кому він необхідний терміново, а часу на виготовлення немає.

 • Блокноти А5 формату на пружинку з щільною обкладинкою з дизайнерського картону і блоку з паперу Munken Pure 90 г / м2 в точку, а також з порожніми сторінками. Завдяки різноманітній кольоровій гамі, кожен зможе знайти блокнот за смаком. На блокноти можна нанести логотип або будь-який інший дизайн.
 • Блокноти А5 з італійського шкірозамінника зі зшивкою на нитку, блок в лінію. Блокноти представлені в трьох кольорах: чорному, оливковому і під крафт. Можна виконати друк логотипу на вже готовому блокноті А5 або підібрати інший колір обкладинки і за нашим зразком компанія 24print в Києві створить ваш блокнот.
 • Блокноти А5 з зшивкою на пружинку і обкладинкою, яка імітує оксамит, також виконано тиснення по обидва боки. Блок блокнота представлений в двох варіантах - в точку і порожні. Ці блокноти не залишать байдужими жодну дівчину.

За наявністю того чи іншого кольору, по можливості друку таких блокнотів в Києві, а також за ціною можна уточнити у наших менеджерів в чаті.

Варіанти нанесення логотипу

Метод друку блокнотів під замовлення підбирається, відштовхуючись від термінів, виду логотипу і ваших потреб.

 • Цифровий друк - використовується, коли потрібно виконати термінову друк блокнотів. Дозволяє друкувати тиражі від 1 екземпляра.
 • Офсетний друк використовується, коли потрібно виготовити великий тираж блокнотів. Перевагою офсетного друку блокнотів є ціна, адже чим більше тираж, тим дешевше вартість одного виробу. До недоліків цього виду друку можна віднести терміни - надрукувати блокноти в терміновому порядку не вийде. Термін виготовлення складає від 1 робочого дня.
 • Уф друк дозволяє замовити друк блокнотів з друком найдрібніших деталей. Уф друк робить зображення більш яскравим і чітким.
 • Шовкотрафаретний друк дозволяє виконати друк фарбою на поверхнях будь-якої фактури. Цей вид друку на блокнотах зробить їх оригінальними і представницькими. Так як, після нанесення фарби матеріалу потрібно просохнути, то виготовити блокноти день в день не вийде.
 • Тиснення фольгою дозволяє методом вдавлення за допомогою кліше нанести логотип на матеріал. Можна виконати тиснення фольгою, сліпе і конгревне тиснення. Фольга буває різних кольорів і відтиснити можна практично будь-який матеріал.
 • Каширування - склеювання менш щільного матеріалу до більш щільного. В результаті ми отримуємо більш тверде виріб, який є стійким до зношування.

Компанія 24print задовольнить будь-який ваш запит, навіть якщо необхідно виконати друк нестандартних блокнотів дешево.

Оформлення замовлення

Оформити замовлення в друкарні 24print на друк блокнотів можна заповнивши онлайн-заявку на сайті, написавши листа або в чат, а також завітавши до офісу на Ярославській, 10 або Антоновича, 50. Замовляти продукцію в 24print зручно адже наші менеджери відразу перевірять макети під друк блокнотів, зорієнтують по термінах і цінах. Оформити замовлення можна цілодобово, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
Доставка готової продукції по Києву здійснюється кур'єрськими службами, а по Україні відправляємо Новою поштою.

 

Замовити
Тираж 16 шт+ 13-15 шт 11-12 шт 7-10 шт 5-6 шт 2-4 шт   1 шт 
Блокнот А5 формату на пружинку з кольоровими обкладинками без друку на обкладинці  148,00   148,00   148,00   150,00   158,00   168,00   168,00 
Блокнот А5 формату на пружинку з кольоровими обкладинками та уф друком на обкладинці 268,00  268,00  268,00  270,00  278,00  300,00  312,00
Блокнот А5 формату зшитий на нитку, обкладинка з чорного італійського шкірозамінника без друку на обкладинці  295,00  295,00  295,00  295,00  295,00  305,00  305,00
Блокнот А5 формату  зшитий на нитку, обкладинка з чорного італійського шкірозамінника з УФ друком на обкладинці  415,00  415,00  415,00  415,00  415,00  427,40  440,60

Вартість вказана в гривнях за один блокнот (готова продукція на сервісному центрі)

Вартість нестандартних блокнотів прораховується індивідуально.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку блокнотів:

Чи робите Ви корпоративні блокноти?

Так як ми виконуємо продукцію цілком і повністю, можемо розмістити ваш логотип або зображення на обкладинку, а так само розробити для вас сам блок блокнота.

Чи виробляєте ви блокноти з відривними аркушами?

Ми можемо виконати зшивання блокнота на ПУР-клей, що дає можливість тримати блокнот у зібраному вигляді та за необхідності вирвати аркуш із блоку.

Чи робите Ви планери?

Ми можемо виготовити будь-який вид блакнота, підготувати макет: розробити наповнення блоку, обкладинку та виконати зшивку згідно вашого запиту.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці