Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дизайн наклейки

Самоклеючі наклейки стануть своєрідним рекламним квитком для товару, послуги, закладу, підприємства, організації. Крім того, вони виконують захисну і інформативну функцію, прості у використанні і повністю готові до застосування.

Компанія 24Print допоможе розробити стильний і оригінальний дизайн наклейок, який зможе реалізувати ваші ідеї.

Чому наклейки так популярні?

Наклейки користуються постійним попитом завдяки доступній ціні і широкому спектру їх застосування. Їх можна використовувати в таких напрямках:

• Наклейки на автомобілях і різних видах транспорту можуть бути на білій або прозорій основі, мати різні розміри і дизайн.

• Товари різного призначення маркуються наклейкою, на ній вказується назва продукту, його склад, інформація про виробника та інші відомості.

• Інтер'єр приміщень, закладів також прикрашається за допомогою наклейок різного призначення, вони відрізняються різноманітністю форм і наповненням.

Вимоги клієнтів до поліграфічної продукції постійно зростають. Якісна наклейка приверне увагу клієнта навіть здалеку і буде утримувати його увагу. Для того, щоб створити наклейки зі своїм дизайном, потрібен креативний сучасний підхід.

Форма і розміри наклейок

Завдяки використанню технологій широкоформатного друку максимальний розмір наклейок необмежений. Наклейки за формою бувають круглі, квадратні, прямокутні або фігурні. Розглянемо кожен з видів більш детально:

• Кругла форма часто зустрічається і сприймається цільовою аудиторією. Круглі наклейки в поєднанні з контрастним оформленням привертають до себе увагу.

• Форма прямокутника дозволяє вибрати стандартні формати: А4, А6, А5 і інші. Найчастіше зустрічаються такі розміри: 100х75 або 75х75 мм.

• Фігурні самоклейки можуть бути різні, від простих овальних або Т-образних до більш складних, які нагадують персонажів, створюють силуети і точно запам'ятаються.

Самоклеючі вироби в залежності від способів друку можуть бути односторонні (підходять для непрозорої поверхні) або двосторонні (клеяться на прозору тару, на двері, вітрини).

Які наклейки вибрати?

Перед тим, як замовити дизайн наклейки і її друк, важливо продумати кожну дрібницю. В першу чергу варто враховувати призначення і місце розміщення друкованої продукції. Для наклейки, яка буде розміщуватися на товар, важливу роль відіграє специфіка продукції, а також умови її експлуатації. Розробка дизайну наклейок повинна передбачити всі знаки та маркування. Для зовнішнього розміщення самоклеючі вироби роблять не тільки міцні, але й довговічні. Для вікон, дверей, яскравих вітражів, а також різних скляних поверхонь найкраще підійдуть наклейки з двостороннім друком.

Перш ніж замовити повний тираж, можна попросити зразки на тест. Це допоможе протестувати зовнішній вигляд і поведінку матеріалу на певній поверхні. Сучасні технології дозволяють замовити різні тиражі наклейок за оптимальною ціною.

Як створити дизайн наклейки?

Розробка дизайну наклейок - це складний процес, який складається з декількох етапів із залученням певної кількості людей:

• Перший етап - це розробка концепції. На даному етапі ведуться активні переговори з замовником, враховуються всі побажання, виділяються основні та другорядні елементи майбутнього дизайну наклейки, створюється чорновий варіант, що узгоджується з клієнтом.

• Далі виконується підбір кольорів, шрифтів, ілюстрацій. Тут важливий вплив кольору на підсвідомість, поєднання різних тонів і додаток загальної картини для досягнення найкращого результату. Зображення або ілюстрації повинні доповнювати текст, не привертаючи непотрібної уваги до себе, відповідати загальній тематиці. Головне - дотримання заходів в кількості стилів і розмірів шрифтів - це обов'язкові умови гарного дизайну наклейки. Також колір повинен відповідати корпоративної гамі відтінків, якщо така існує. У разі її відсутності дизайнер пропонує свої варіанти.

• Третій крок - підготовка макету до друку. Дизайнер задає розмір зображення, обирає колірну модель і виставляє поля для обрізу, підганяє макет згідно з технічними характеристиками.

• Четвертий крок - узгодження можливого ​​пробного друку з клієнтом і виконання замовлення. Наші фахівці рекомендують пробний друк для чіткого бачення готового поліграфічного продукту, адже відомо, що при друку макет може відрізнятися від того, який був на електронному вигляді. Готовий ескіз майбутньої наклейки навіть самого невеликого розміру потрібно розглянути з дальньої відстані, так як наклейка повинна звернути на себе увагу.

Помічниками дизайнера в створенні дизайну наклейки служать такі програми, як Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Adobe InDesign, і інші. Дизайн і макет майбутніх каталогів можна розробити самостійно в онлайн-редакторі, але краще звернутися до дизайнера.

Переваги дизайну наклейок від 24Print

Друкарня 24Print розробить дизайн наклейок будь-якого формату і призначення. У нас працюють найкращі дизайнери з великим досвідом, що виконають замовлення будь-якої складності і чітко в строк.

Наші фахівці проведуть підготовчі роботи, такі як кольоропроби, перевірка дизайн-макету. І тільки після затвердження всіх питань з клієнтом макет відправляється в друк. Замовити поліграфію можна, заповнивши спеціальну форму або зателефонувавши за вказаним номером нашим консультантам. На дизайн наклейок ціна залежить від складності макета, його текстового і графічного наповнення.

Співпрацюючи з нами, кожен клієнт зможе отримати консультацію по розробці макета, короткі і точні терміни виготовлення, а також доставку кур'єрською службою прямо додому. На сайті представлені приклади робіт, за якими можна оцінити професіоналізм і високу якість друкованої продукції.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці