Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

 Сувенірна продукція
послуги

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція - вироби, які використовуються в якості подарунків, бізнес-сувенірів, роздавальних матеріалів. Сувенір з фірмовим логотипом дозволить вам підвищити впізнаваність бренду, отримати нових клієнтів і створити теплі відносини з постійними покупцями. Сувенір можна вручити постійному клієнтові або новому покупцеві, крім того, це хороший подарунок колезі по роботі або керівнику.

01 03

Види сувенірної продукції

Залежно від того де будуть використовуватися сувенірна продукція, а також кому сувеніри будуть вручатися їх можна розділити на категорії:

  • Промо-сувеніри
  • Бізнес - сувеніри
  • Авторські вироби

Друк сувенірної продукції для промо-акцій в Києві замовляють великими тиражами для охоплення великої кількості аудиторії. В якості подарунків презентують: ручки, олівці, браслети, брелоки, чашки, календарі. Такі сувеніри вручають на виставках, під час рекламної компанії або передвиборної агітації. Подарунки вручаються з метою формування дружніх взаємин. Такі подарунки не тільки несуть інформаційне повідомлення, але і приносять користь споживачеві.

Бізнес-сувеніри призначені для співробітників компанії, партнерів по бізнесу, а також постійних замовників. Презентом стають дипломи, кубки, флешки, блокноти, щоденники, текстильна продукція та посуд. На таких виробах виконується нанесення логотипу компанії, яка вручає подарунок.

Авторські вироби або VIP сувеніри виготовляються під індивідуальне замовлення. Ексклюзивні подарунки вручають важливим партнерів, після укладення угоди або проведення переговорів.

Матеріали і види нанесення

Ми можемо виконати друк на сувенірній продукції наданої клієнтом або запропонувати на вибір зразки і зробити нанесення на наших матеріалах. Компанія 24print пропонує такі види нанесення на сувенірну продукцію як:

Цифровий друк - використовується для виготовлення листівок, календарів і пазлів як у великих, так і в маленьких тиражах. Завдяки цифровому друку можна виконати друк сувенірної продукції протягом декількох годин.

Уф друк - застосовується для виготовлення запальничок, телефонних чохлів, USB накопичувачів і брелків. Цей вид друку дуже стійкий.

Шовкографія - нанесення зображення фарбами на текстильну продукцію, поліетилен або папір. Шовкографія дозволяє задрукувати велику площу, вигідна ціна виходить при тиражах від 100 шт.

Флексодрук - дозволяє отримати яскраві зображення на футболці, світшоті та бейсболці. Плівки для друку можуть бути голографічні, світловідбиваючі, а також імітувати різну фактуру, що дозволяє отримати продукцію, котра запам'ятається.

Тиснення - зображення наносять за допомогою кліше. У більшості випадків тиснення роблять на продукції зі шкіри або шкірозамінника - папках, портмоне, блокнотах. Цей вид перенесення зображення виглядає елегантно і дорого.

Сублімація - повнокольоровий друк на спеціальному папері для подальшого перенесення на підготовлену поверхню. Послуга друку методом сублімації використовується для текстильних виробів, порцеляни, скла та кераміки.

Деколь - застосовується при нанесенні друку на сувенірну продукцію в Києві зі скла, фарфору та кераміки. Друк виходить високоякісний, довговічний і відрізняється стійкістю до стирання, на відміну від друку, отриманого методом сублімації.

Вишивка - нанесення логотипу відбувається за допомогою вишивального обладнання та ниток. Вибір кольору нанесення обмежений палітрою кольорів ниток. Перевагою є довговічність нанесення, так як зображення не стирається і залишиться яскравим на довгий час.

Тамподрук - використовується для нанесення логотипу або зображення на різні за розміром і формою сувеніри, наприклад, ручки, олівці, брелоки, термочашки, вироби з пластику і дерева.

Переваги виготовлення сувенірної продукції в 24print
  • Можливість придбання продукції оптом
  • Розробка індивідуального дизайну
  • Можна замовити нанесення зображення на вашу продукцію
  • Підтримка на всіх етапах оформлення замовлення
  • Допомога в підборі продукції і видів нанесення
  • Цілодобове оформлення замовлень
Оформлення замовлення та доставка

Оформити замовлення ви можете через онлайн-форму на сайті, по телефону або написавши нам в чат. Наші менеджери завжди раді проконсультувати вас і допомогти у виборі в будь-який час. Готову продукцію відправляємо кур'єрською службою в будь-яку точку України.

Замовити

Часті питання щодо друку сувенірної продукції:

Чи робите ви брендування канцелярії?

Так, ми можемо повністю виконати брендинг всієї продукції, яка вам необхідна (незалежно від того, чи є у вас канцелярія чи ні) Також ми можемо замовити їх під вас

Чи можу я як подарунок виконати футболку зі своєю фотографією?

Ми використовуємо технології, що дають змогу перенести і надрукувати зображення на текстилі, завдяки чому ваш запит буде максимально персоналізованим.

Чи виготовляєте ви магніти?

Залежно від термінів виготовлення та побажання, ми зможемо зробити 2 види магнітів: вінілові магніти (виготовляються на прямому виробництві) та акрилові (термін виготовлення до 2-х тижнів на віддаленому виробництві)

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці