Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дизайн бірок

Неможливо купити одяг, постільна білизна, взуття або аксесуари, не розглянувши при цьому етикетку і її дизайн. Бірки сьогодні використовуються всюди. Саме на них можна знайти саму потрібну інформацію про виробника, склад тканини, розмірах, особливості догляду. Дизайн бирок, їх стиль і розміри можуть бути різноманітними. Правильно зроблені етикетки можна сміливо вважати рекламою і родзинкою вашого бренду. Бірки показують серйозність і відповідальність виробника і цим завойовують лояльність клієнтів.

Друкарня «24Print» за роки злагодженої роботи створила репутацію надійного і швидкого виконавця. Щоб оформити замовлення на дизайн і виготовлення, достатньо заповнити онлайн-форму на сайті або написати нам в чат.

Види бірок для одягу

Деякі бірки є чисто інформативними - описують склад тканини, розмір, правила догляду за виробом і тому подібне. А деякі містять на собі логотип бренду, його назва або філософію (слоган).

Головне при створенні бірок - уважно продумати їх дизайн, місце розташування і матеріали. Існує кілька вимог до етикеток:

• уявлення правдивої інформації, яка дозволить покупцеві зробити вибір;

• висока якість поліграфічної продукції - бирки повинні витримувати прання і прасування, не псується з часом;

• зручне розташування - в процесі носіння одягу бирка не повинна викликати дискомфорту або дратувати шкіру.

В якості основних матеріалів, які використовуються для виробництва бирки, використовуються картон або текстиль. Картонні моделі виробляються з щільного паперу і відрізаються вже перед першим одяганням вироби. Текстильні бирки можуть бути нейлонові (найчастіше використовується для аксесуарів, мають досить грубу текстуру) або сатинові (делікатна тканина, яка не викликає роздратування шкіри, ідеальний варіант для одягу, в тому числі піжам і нижньої білизни).

Що ж стосується наповнення і дизайну етикеток, на них вказується:

• розмір - по стандартам декількох країн;

• склад - дозволяє вказати в пропорції всі види тканин, які використовуються при пошитті вироби;

• правила догляду - сюди відносяться особливості прання і прасування вироби;

• назва бренду - не інформативна, а скоріше рекламна інформація на бирці.

Дизайн бірки для одягу може бути різним і повинен відповідати її призначенню.

Переваги використання бірок

Креативна та стильна етикетка здатна стати частиною іміджу компанії і підвищити впізнаваність бренду серед покупців.

Бірки для одягу сміливо можна вважати рекламною поліграфічною продукцією. Людина, яка буде носити одяг вашого бренду, постійно звертає увагу на назву компанії та, якщо його задовольнить якість виробу, обов'язково повернеться, щоб придбати щось ще у свій гардероб.

Без вказівки інформації про правила догляду та складі тканини люди не зможуть правильно використовувати і доглядати за виробом. Це в свою чергу призведе до пошкодження або втрати привабливості.

Бірка, дизайн якої розроблений індивідуально, повинна враховувати корпоративний стиль компанії. На етикетці мають логотип і назва бренду, вони збільшують престижність бренду, асоціюються з люксовим одягом і серйозністю виробників.

Клієнти дивляться не тільки на наявність або відсутність етикеток. Важливим фактором є також їх якість і дизайн. Вибирайте кращі матеріали, які не тільки міцні та довговічні, але також відрізняються приємними тактильними відчуттями та привабливим зовнішнім виглядом.

При розробці дизайну бірки необхідно враховувати вид продукції, яку він повинен демонструвати, якість матеріалів, місце розміщення бірки, кількість текстової інформації та наявність зображень. Нестандартна форма зробить дизайн бирки більш помітною для покупця.

Де замовити друк і дизайн бірок?

При розробці дизайну макета слід звертати увагу на деталі та ретельно підготувати всю інформацію. Як правило, виготовлення індивідуального дизайну займає більше часу, ніж розробка за готовими шаблонами.

Завдяки використанню сучасної техніки, зображення виходить чітким, виразним, довговічним і контрастним. У нас відкритий доступ до прикладів готових робіт, де ви можете наочно переконатися в нашому високому рівні дизайну. Оформити замовлення ви можете в будь-який час доби, оскільки компанія 24print працює цілодобово і без вихідних.

Наша компанія надає комплекс послуг від створення ідеї дизайну бірок до друку готової продукції. Креативні дизайнери розроблять дизайн під будь-які вимоги. Ми допоможемо грамотно скомбінувати кольору в дизайні, правильно розмістити необхідну інформацію, вибрати матеріал. Готовий замовлення ви можете самостійно забрати в одному з наших сервіс-центрів або скористатися послугами кур'єра.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці