Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Тігельне висікання
послуги

Тігельне висікання

Тигельне висікання - використовується для надання необхідної форми готовому виробу, також можна застосовувати для нанесення перфорації або біговки.

01 03

Для тигельного висікання використовується тигельний прес - виробниче обладнання, яке використовується не тільки для висікання по контуру, перфорації, біговки, але і для внутрішнього висікання і надсічкі.

Для кожного виробу необхідно виготовляти штамп. У нашому сервіс-центрі присутній великий асортимент готових штампів під висікання, які складаються з дерев'яної основи і ножів, але також можемо виготовити штамп індивідуально під конкретний виріб. Висічка з уже готового штампу допоможе заощадити бюджет при виготовленні продукції. Штампи для висікання можна використовувати багаторазово, тобто якщо ваші тиражі будуть повторюватися, то вам вже не потрібно буде платити за форму повторно. Вирубка тигельним пресом економічно не виправдана при виготовленні одиничних екземплярів поліграфічної продукції.

Принт-центр 24print пропонує зробити висікання з таких матеріалів:
  • папір, картон, гофрокартон
  • пластик
  • самоклеючі плівки
  • шкіра, кожзам

Завдяки вирубці поліграфія 24print виготовляє такі вироби: коробки, хенгери, візитки, етикетки, пазли, папки, бирки, листівки, цінники.

Переваги висікання

Завдяки тигельному висіканню друкованого виробу можна легко задати будь-яку форму, придуману замовником. Це може бути, як уже готова продукцію, так і виріб, який необхідно буде зібрати (наприклад, коробка). Тигельне висікання дозволяє виготовити унікальну друковану продукцію.

Оформити замовлення на виготовлення продукції з тигельною висічкою ви можете в компанії 24print цілодобово. Менеджери 24print допоможуть підібрати потрібний матеріал, проконсультують щодо термінів виготовлення, а також оперативно прорахують вартість замовлення. Якщо у вас немає готового макету під тигельне висікання, наші дизайнери з радістю розроблять форму для висікання на будь-який смак.

Сервіс-центр 24print оперативно виконує замовлення з висічкою будь-якої складності.

Доставка готової продукції здійснюється по всій Україні.

Замовити

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці