Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Конверти

Конверти - продукція, яка є частиною фірмового стилю компаній і використовується для розсилки реклами, пересилання ділових листів, виступає листівками або обгортками для візиток і запрошень.

Якщо ви хочете оперативно і якісно виконати друк конвертів, а також оформити замовлення онлайн не виходячи з дому, то команда 24print із задоволенням вам в цьому допоможе.

01 03

Застосування

У 21 столітті паперові листи відійшли на другий план і лідерську позицію зайняло електронне листування. Попри це конверти з логотипом залишаються популярними, адже це популярний елемент іміджевої стратегії багатьох компаній.

Пересилання корпоративної пошти в конвертах з друком логотипу має свої переваги:

  • Дають можливість виділити бренд на тлі інших;
  • Вони роблять компанію більш впізнаваною;
  • Компанія з продуманою стратегією в очах партнерів виглядає поважною і надійною.

Друк конвертів з логотипом - вигідний спосіб просування не тільки при діловому листуванні, але і при розсилці реклами, тому дизайн відіграє дуже важливу роль. Для того, щоб вашу компанію запам'ятали, в розробці макета використовуйте корпоративні кольори, логотип, слоган і контактні дані. Якщо ж ви хочете, щоб конверт відразу привертав увагу, то можна підібрати матеріал для друку в корпоративних кольорах.

Способи виготовлення і додаткові опції

Друкарня 24print на вибір пропонує три способи друку на конвертах:

  •  Цифровий;
  •  Офсетний;
  •  Трафаретний.

Цифровий друк - дає можливість надрукувати повнокольорове зображення на готових конвертах. Цей спосіб застосовується, коли брендовані конверти потрібні в невеликих тиражах.

Офсетний - використовується, коли друк на конвертах потрібен в значній кількості. Даний вид друку дозволяє економити при замовленні конвертів у великих тиражах. Офсетний друк гарантує високу якість і передачу кольору зображень на конверті. Проте, при офсетному друці є деякі обмеження в дизайні. Наприклад, друк виконується тільки на білому тлі, оскільки, якщо надрукувати логотип на кольоровому папері, то зміниться колір. А також, надрукувати персоналізовані вироби, наприклад, поштові конверти з персоналізованими даними не представляється можливим.

Трафаретний - незамінний вид нанесення, коли необхідно надрукувати насичені і яскраві кольори. Він добре лягає на дизайнерський папір різних фактур, а також на темні сорти паперу.

Крім того, для того щоб надати продукції індивідуальності можна використовувати такі види післядрукарської обробки як тиснення та УФ-лакування. Наші менеджери підберуть оптимальний вид друку і післядрукарських послуг для виробництва і подальшого виготовлення конвертів відштовхуючись від тиражу, матеріалу і призначення.

Вибір паперу для виробництва залежить від призначення продукції. У 24print для виготовлення конвертів ви можете підібрати стандартну білий папір різної щільності, а також індивідуально на замовлення ми можемо зробити їх з дизайнерського паперу, картону та пластику.

Які можливо зробити формати?

Виходячи з функціонального призначення підбирається розмір виробу. Найпопулярнішими стандартними форматами вважаються:

  • С6 - розмір 114х162 мм і в нього можна помістити невелику листівку, запрошення або лист.
  • С5 - розмір 162х229 мм. Використовується для відправки листівок і листівок А5 формату.
  • С4 - размер229х324 мм. Компанії замовляють такі конверти з логотипом найчастіше для відправки договорів.
  • E65 - розмір 110х220 мм. Використовується для ведення ділового листування, розсилання реклами та відправки запрошень.

Крім того, поліграфія 24print робить конверти на замовлення нестандартних розмірів і форм в добавок до типових шаблонів конвертів для друку.

Друк у 24print

Замовити виготовлення і друк на конвертах можна онлайн, в наш час - це важливо, оскільки допомагає зберегти такий важливий ресурс як час. Менеджери 24print на зв'язку 24/7, ми доступні у всіх месенджерах в будь-який зручний для вас час. Після отримання заявки менеджери зв'язуються для узгодження матеріалу, розмірів, термінів виготовлення і ціни.

Якщо у вас є готовий макет або бачення того як повинна виглядати ваша продукція, то ми з радістю допоможемо реалізувати ваші ідеї.

Доставка готових виробів здійснюється по всій Україні

Замовити
Виробництво конвертів (без друку)
Тираж 25 50 100 500+
Конверти формату С6 28,95 18,60 12,92 7,55
Конверти формату С4  31,56 22,30 16,15 10,16

 

Виробництво конвертів (з одностороннім друком)
Тираж 25 50 100 500+
Конверти формату С6 37,81 28,10 21,14 14,35
Конверти формату С4  49,84 38,73 29,90 19,90

Вартість вказана в грн за 1 конверт

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці