Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Конверти

Конверти - продукція, яка є частиною фірмового стилю компаній і використовується для розсилки реклами, пересилання ділових листів, виступає листівками або обгортками для візиток і запрошень.

Якщо ви хочете оперативно і якісно виконати друк конвертів, а також оформити замовлення онлайн не виходячи з дому, то команда 24print із задоволенням вам в цьому допоможе.

01 03

Застосування

У 21 столітті паперові листи відійшли на другий план і лідерську позицію зайняло електронне листування. Попри це конверти з логотипом залишаються популярними, адже це популярний елемент іміджевої стратегії багатьох компаній.

Пересилання корпоративної пошти в конвертах з друком логотипу має свої переваги:

  • Дають можливість виділити бренд на тлі інших;
  • Вони роблять компанію більш впізнаваною;
  • Компанія з продуманою стратегією в очах партнерів виглядає поважною і надійною.

Друк конвертів з логотипом - вигідний спосіб просування не тільки при діловому листуванні, але і при розсилці реклами, тому дизайн відіграє дуже важливу роль. Для того, щоб вашу компанію запам'ятали, в розробці макета використовуйте корпоративні кольори, логотип, слоган і контактні дані. Якщо ж ви хочете, щоб конверт відразу привертав увагу, то можна підібрати матеріал для друку в корпоративних кольорах.

Способи виготовлення і додаткові опції

Друкарня 24print на вибір пропонує три способи друку на конвертах:

  •  Цифровий;
  •  Офсетний;
  •  Трафаретний.

Цифровий друк - дає можливість надрукувати повнокольорове зображення на готових конвертах. Цей спосіб застосовується, коли брендовані конверти потрібні в невеликих тиражах.

Офсетний - використовується, коли друк на конвертах потрібен в значній кількості. Даний вид друку дозволяє економити при замовленні конвертів у великих тиражах. Офсетний друк гарантує високу якість і передачу кольору зображень на конверті. Проте, при офсетному друці є деякі обмеження в дизайні. Наприклад, друк виконується тільки на білому тлі, оскільки, якщо надрукувати логотип на кольоровому папері, то зміниться колір. А також, надрукувати персоналізовані вироби, наприклад, поштові конверти з персоналізованими даними не представляється можливим.

Трафаретний - незамінний вид нанесення, коли необхідно надрукувати насичені і яскраві кольори. Він добре лягає на дизайнерський папір різних фактур, а також на темні сорти паперу.

Крім того, для того щоб надати продукції індивідуальності можна використовувати такі види післядрукарської обробки як тиснення та УФ-лакування. Наші менеджери підберуть оптимальний вид друку і післядрукарських послуг для виробництва і подальшого виготовлення конвертів відштовхуючись від тиражу, матеріалу і призначення.

Вибір паперу для виробництва залежить від призначення продукції. У 24print для виготовлення конвертів ви можете підібрати стандартну білий папір різної щільності, а також індивідуально на замовлення ми можемо зробити їх з дизайнерського паперу, картону та пластику.

Які можливо зробити формати?

Виходячи з функціонального призначення підбирається розмір виробу. Найпопулярнішими стандартними форматами вважаються:

  • С6 - розмір 114х162 мм і в нього можна помістити невелику листівку, запрошення або лист.
  • С5 - розмір 162х229 мм. Використовується для відправки листівок і листівок А5 формату.
  • С4 - размер229х324 мм. Компанії замовляють такі конверти з логотипом найчастіше для відправки договорів.
  • E65 - розмір 110х220 мм. Використовується для ведення ділового листування, розсилання реклами та відправки запрошень.

Крім того, поліграфія 24print робить конверти на замовлення нестандартних розмірів і форм в добавок до типових шаблонів конвертів для друку.

Друк у 24print

Замовити виготовлення і друк на конвертах можна онлайн, в наш час - це важливо, оскільки допомагає зберегти такий важливий ресурс як час. Менеджери 24print на зв'язку 24/7, ми доступні у всіх месенджерах в будь-який зручний для вас час. Після отримання заявки менеджери зв'язуються для узгодження матеріалу, розмірів, термінів виготовлення і ціни.

Якщо у вас є готовий макет або бачення того як повинна виглядати ваша продукція, то ми з радістю допоможемо реалізувати ваші ідеї.

Доставка готових виробів здійснюється по всій Україні

Замовити
Виробництво конвертів на папері 120г/м2 (без друку)
Тираж 25 50 100 500+
Конверти формату С6 42,38 29,42 20,83 14,17
Конверти формату С4  44,89 31,93 22,67 15,25

 

Виробництво конвертів на папері 120г/м2 (з одностороннім друком)
Тираж 25 50 100 500+
Конверти формату С6 67,96 55,00 43,92 33,89
Конверти формату С4  70,47 57,51 45,76 34,97

Вартість вказана в грн за 1 конверт

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку конфертів:

Чи робите ви липку смугу для заклеювання конвертів?

Наша компанія займається виготовленням конвертів і якщо необхідна опція клейленти, ми зможемо це зробити.

Чи можна виконати друк уже на готових конвертах?

Так, ми використовуємо ультрафіолетовий вид друку, який дає змогу здійснювати друк одразу на виробі.

Чи можна замовити конверти індивідуально, під розміри нашої продукції?

Так, ми можемо виготовити конверти як стандартного, так і індивідуального формату. Також можемо підібрати матеріал, який підійде під вашу продукцію

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці