Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дипломи

Дипломна робота - це вид кваліфікаційної, самостійної роботи студента, яка потрібна для завершення освіти, фахівців, що навчаються по програмах підготовки, бакалаврів і магістрів.Захист диплому є одним з головних етапів завершення навчання в університеті, а отже студенти завжди знаходяться в емоційній напрузі в період сесій та захисту, а на результат їх тривалої роботи впливає не тільки контент дипломної роботи, а й зовнішній вигляд самого диплому.

01 03
Матеріали
 • DNS 80 г / м2
 • канальна палітурка
Постдрукарські послуги
 • зшивання на скоби
 • брошурування на металеву пружину
 • брошуровання на пластикову пружину
 • брошурування канальною палітуркою
 • брошурування на ПУР клей
 • зшивання на нитку
 • біговка
 • фальцювання
 • накатка на пенокартон / ПВХ
 • порізка у формат
Форматы
 • А5-А3

Друк дипломів

Надрукувати диплом у будь-який час Ви можете, звернувшись в компанію 24print. Для чорно-білого друку ми використовуємо одну з найшвидших продуктивних друкарських машин Konica Minolta bizhub PRO 1100, швидкість якої складає 100 сторінок у хвилину - це дозволяє надрукувати дипломну роботу за 1-2 хвилини. Якщо ж Ви є випускником таких спеціальностей як режисура або, наприклад, фотомистецтво і потребуєте у пресі дипломної роботи з кольоровими фото, таблицями або діаграмами, то 24print впорається з цим так само легко. До того ж, ми завжди готові додрукувати елементи, яких бракує або передрукувати листи, які треба замінити перед тим, як зброшурувати диплом.  Диплом можна роздрукувати, скинувши фінальний варіант нам на пошту або надати нашим менеджерам Ваш електронний носій і вже через декілька хвилин Ви триматимете в руках готовий плід Ваших довгих старань.

Прошивка дипломів

Існує безліч видів брошурування паперу. Скріпити окремі листи можна за допомогою скріпок, термоклею, пластикової або металевої пружини. Для брошурування дипломів 24print найчастіше використовує метод твердої палітурки. 

Зшивка твердою палітуркою дипломної роботи - це різновид оформлення диплому, при якому використовується тверде покриття. Для диплома у твердій палітурці як обкладинка і підкладка використовується щільний картон, який разом з основним блоком стискається металевим каналом. Щільна обкладинка і підкладка захистять листи від механічних ушкоджень: заламування куточків, утворення вм'ятин і так далі. Підшивка дипломної роботи займе близько 10 хвилин, залежно від кількості сторінок у Вашому документі. Зшити дипломну роботу можна в палітурку червоного або синього кольору. Компанія 24print надає не лише послуги прошивки дипломної роботи, ми також можемо розшити вже переплетений диплом. У разі, якщо Ви виявите відсутні листи або, наприклад, друкарську помилку в тексті або неправильний порядок сторінок, ми зможемо розшити дисертацію і швидко усунути будь-яку виниклу проблему. Також для Вашої зручності Ви можете роздрукувати файли вдома, а коли Вам буде зручно - приходьте і ми зробимо палітурку для Вашої дипломної роботи.

До того ж, прошити канальною палітуркою можна не тільки диплом, але і, наприклад, архівні документи. Це допоможе розібрати теки документів і систематизувати всю документацію.

Де якісно прошити диплом?

Більшість студентів проходять етап здачі дипломної роботи та 24print допомагає їм з цим.

Якщо Ви проживаєте або вже прожили цей період, то напевно Ви цікавилися де ж можна прошити диплом, не поспішаючи погортати сторінки, знайти недоліки та тут же їх усунути. Компанія 24print забезпечить Вам затишний робочий простір в нашій зоні коворкінгу, тут Ви зможете і надрукувати диплом, і підшити вже готову дипломну роботу.

Звертаючись за виготовленням дипломної роботи в поліграфію 24print Ви отримуєте ряд переваг:

 • зшивка дипломів цілодобово;
 • зшивання дипломної роботи в рекордно швидкий термін;
 • вибір улюбленого кольору палітурки диплома;
 • послуга друку "на вчора";
 • можливість зшивання вже надрукованого документа;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • можливість зшити диплом з будь-якою кількістю сторінок. Переплітати можна сторінки формату А4 та А3. Для дипломних робіт, ми використовуємо палітурку формату А4, що є стандартом. У той час як А3 - це формат для архітектурних проектів і презентацій, їм тверда палітурка надає дорожчий і розкішний вигляд.

До речі, канальна палітурка часто використовується для виготовлення суперобкладинок для книг. Щільний картон обклеюється самоклеючим папером і також зшивається разом з блоком сторінок книги. Це підтверджує надійність використання методу канальної палітурки. Залежно від кількості та товщини сторінок, ми підбираємо відповідний розмір каналу, який надійно стисне сторінки, не дасть їм розлетітися і дозволить книзі легко відкриватися й закриватися в процесі використовування.

Вартість друку і зшивання

Поліграфія 24print може надрукувати, зшити й розшити диплом в Києві 24 години на добу, а наші ціни залишаються незмінні, і це не залежить від сезону. Прошити диплом в поліграфії 24print можна за помірну ціну в будь-який час доби.

Ціна дипломної роботи залежить від обраного розміру диплома, виду зшивання і методу друку. Ціна також варіюється в залежності від того, скільки сторінок Вам необхідно прошити. Компанія 24print - це місце, де Ви можете підшити надрукований диплом або виготовити його з нуля, скориставшись послугами друку. Тільки Вам вирішувати, як буде виглядати дипломна робота - ми можемо зшити диплом разом з файлами, якщо це необхідно, а вибір кольору палітурки не вплине на ціну.

Поліграфія нового покоління

Завдання прошити диплом в Києві о 5 ранку, за 4 години до захисту тепер не здається нездійсненним. Компанія 24print - місце, де прошити диплом можна в найкоротші терміни. Для Вас прошити дипломну роботу - це відчути неповторне відчуття полегшення, а для нас це можливість познайомити Вас з поліграфією нового покоління. Наші фахівці можуть надрукувати та підшити диплом, а також відправити готову продукцію по необхідному адресою.

Замовити
Друк диплому на папері Mondi Color print DNS 80г/м2 в твердій обкладинці, формат А4
Сторінки 20 стр. 50 стр. 70 стр. 80 стр. 120 стр. 150 стр. 200 стр. 300 стр.
Односторонній чорно-білий друк А4 формату з прошивкою 463,20 614,88 647,25 692,65 791,58 869,62 1 077,50 1 433,93
Односторонній кольоровий друк А4 формату з прошивкою 609,88 919,80 1 101,10 1 214,00 1 633,44 1 959,54 2 553,50 3 647,93

Ціна вказана в грн за одну виготовлену продукцію

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку дипломів:

Чи підшиваєте Ви дипломні роботи?

Так, у нас є можливість виконати зшивання надрукованої дипломної роботи в тверду або м'яку обкладинку залежно від вимог вищого закладу.

Чи є можливість вшити файл у дипломну роботу?

Так, така можливість існує. Ми виконуємо вшивку файлів для рецензій та іншої додаткової документації.

Якщо мені необхідно замінити кілька аркушів у вже готовій дипломній роботі, чи зможете ви це зробити?

Це завдання для нас здійсненне. Використовуючи сучасне обладнання ми зможемо розшити, замінити необхідні аркуші та зшити назад.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці