Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Дизайн візиток

Сьогодні є багато способів розповісти про себе, але найпопулярнішим і доступним серед них є візитка. Це друкований носій, який містить контактну інформацію про людину або певної компанії (організації). Також бейдж допомагає рекламувати бренд, тому його виконують в корпоративній кольоровій гамі і стилістиці.

Розробка дизайну візиток - відповідальний процес, який краще довірити фахівцям. Друкарня «24Print» пропонує різний формат співпраці і професійне виконання замовлень.

Наповнення візитки

Перші візитки з'явилися в Китаї, ще в далекому третьому столітті. Як матеріали використовувалися дерево, бамбук або червоний шовк. На них вказувалася посада і ім'я чиновника. З тих пір дизайн візиток дуже змінився.

Візитна картка - це гарний спосіб лаконічного і швидкого донесення потрібної інформації до кінцевого покупця послуги або товару. Для розміщення даних використовується лицьова сторона, де вказуються:

• прізвище та ім'я людини;

• посаду;

•назву компанії;

•логотип компанії;

• контакти.

Важливе завдання - розробка макету візитки, від нього буде залежати ефективність результату. Макет можна розробити самостійно за допомогою онлайн-редактора або майстра друкарні 24Print, який виконає його на замовлення.

Класифікація візиток

Всі візитки відрізняються за призначенням. В залежності від цього параметра розрізняють ділові, особисті, фірмові, протокольні і комбіновані варіанти. Макет візитної картки в кожному окремому випадку буде відрізнятися. Вартість розробки візитки визначається індивідуально і буде залежати від тиражу.

Особиста візитка описує діяльність, а також контакти однієї людини. Вона містить виключно персональні відомості: ім'я, прізвище, іноді і по батькові, це буде залежати від культурних традицій, віку, а також іміджу її власника. На особовій картці вказуються також контактний телефон, адреса електронної пошти, а також інформація про титули. Наприклад, «доктор технічних наук».

Ділова особиста візитка, крім особистих даних, містить відомості про фірму (назву, контакти, логотип). Є багато нюансів, на які потрібно звертати увагу перш ніж замовити створення макета візитки:

• Назва компанії має бути повне, допускається скорочення ТОВ, ЗАТ.

• Посада зобов'язана відображати не тільки сферу повноважень, але і відповідальність. Наприклад, не просто зам директора, а заступник директора з фінансових питань.

• При співпраці з іноземними партнерами по батькові можна не вказувати. Якщо планується друк ділової візитки на іноземній мові, текст повинен перевірити професійний перекладач.

• Першим потрібно вказати контактний телефон, за яким можна оперативно зв'язатися.

Вартість дизайну візитки ділової буде залежати від її наповнення, наявності логотипу, складних зображень.

Протокольна картка більш сувора і лаконічна. У ній міститься тільки назва компанії, адреса, посада, телефон. У держслужбовців, депутатів також розміщується герб і прапор держави. Для цілей від імені фірми використовується фірмова візитка. Бувають ситуації, коли візитки потрібні одноразово, наприклад, для реклами одного маркетингового заходу.

Великим попитом користуються комбіновані візитні картки, які поєднують в собі особисті і робочі дані. Макет візитки, ціна якої буде відрізнятися в залежності від виду, може бути розроблений самостійно або зусиллями досвідчених дизайнерів.

З чого почати виготовлення візиток?

Макет візитної картки створюється не швидко. Спочатку потрібно визначитися з цільовою аудиторією. Саме її переваги, укуси і інтереси враховуються в першу чергу. Далі потрібно продумати всі технічні моменти: розмір, матеріал, який буде використовуватися для виробництва, а також стиль, форму, розмір, шрифт.

Наступне важливе питання - оформлення візитки. Розробка дизайну візитки, ціна якої буде залежати від усіх перерахованих вище параметрів. Вибір стилю і дизайну буде залежати від призначення візитки. Краще дотримуватися мінімалізму, не варто вигадувати щось нереальне. Стриманість і лаконічність - це 2 параметри, які потрібно враховувати при розробці дизайну для візиток. Широка палітра кольорів, багатий вибір розмірів і текстури дозволяє обрати оптимальний варіант.

Рекомендації по створенню дизайну візитки

Найпоширеніша помилка - бажання вмістити на візитці занадто багато інформації. Важливо пам'ятати, що дизайн візитних карток повинен відрізнятися від рекламного флаєра, не варто розміщувати на ній фотографії ваших товарів і описувати всі їхні переваги. Цілком достатньо вказати лише прізвище ім'я та по батькові, назву компанії, посаду і контактну інформацію. Не варто використовувати зворотну сторону візитки для розміщення додаткових даних. Тут відмінно виглядатиме календар, а краще залишити її порожньою. Є ще ряд корисних рекомендацій, на які потрібно звернути увагу, перш ніж зробити дизайн візитки:

• Дотримуйтесь послідовність текстової інформації на візитці. Візьміть телефон в праву руку, а візитку в ліву. Якщо великий палець закриває номер телефону, візитка була створена неправильно.

• Не використовуйте велику кількість зображень. Як правило, на візитці допустиме лише одне зображення, краще якщо це буде логотип вашої компанії.

• Текст повинен бути виконаний одним шрифтом, який добре читається. Допускається змінювати його розмір.

• Не перестарайтеся з вибором кольору. Занадто яскрава візитівка може дратувати зір і викликати недовіру до компанії. Подбайте про те, щоб текст був легко читаним на кольоровому тлі вашої візитної картки. Найкраще використовувати білий, бежевий або чорні кольори для фону і чорний або білий для тексту відповідно.

• Якщо раптом у вас змінився номер телефону, ні в якому разі не робіть виправлення ручкою, замовте собі нові візитки.

• Подбайте про те, щоб у вашій візитці не було помилок або помилок. Перевірте правильність написання тексту перед відправкою в друк, попросіть співробітників друкарні ще раз перевірити орфографію.

При виборі матеріалу для візитної картки не можна економити. Друкована продукція з якісного картону, преміальної паперу, пластику слугуватиме значно довше, ніж звичайна крейдований папір низької щільності.

Де замовити дизайн візитки?

Замовити дизайн візитки можна в друкарні 24Print. Ми взяли в свою команду найкращих фахівців, які готові запропонувати оригінальні рішення для реалізації ваших ідей.

Правильна верстка візиток допоможе розставити потрібні акценти. Блоки тексту повинні правильно розміщуватися, щоб його легко можна було прочитати. Розробка візиток виконується строго в термін. Під час роботи наші співробітники керуються рядом принципів:

• Шрифти повинні поєднуватися один з одним, краще якщо їх буде не більше одного, двох видів, ефекти і деформації незастосовні.

• Ми не пропонуємо своїм клієнтам велику кількість візуальних ефектів. Важливо пам'ятати, що візитка - спосіб донести потрібну інформацію ясно і просто. Імітація 3D, тіні та інші ефекти можуть перешкодити виконати цю важливу задачу.

• На етапі наповнення візиток перевіряється текст на наявність помилок. Також є ряд особливостей щодо оформлення: мобільні телефони потрібно писати повністю, найкраще використовувати пошту на домені своєї компанії, важливо вказати повне ім'я та посаду.

Можна подивитися приклади готових робіт, вибрати найкращі. Ми використовуємо сучасне обладнання для друку. Креативні дизайнери розроблять макет з урахуванням індивідуальних особливостей і вимог замовника. Якщо компанія працює в тій сфері, де потрібно буде проявити максимум креативності, наші фахівці допоможуть розробити оригінальний дизайн для вашої візитної картки. При цьому ціна дизайну візитки залишається доступною. На вартість впливає кількість, розміри і формат друкованої продукції. Якщо для роздачі, а також партнерів необхідна велика кількість візиток, можна замовити два різні тиражі.

Дизайн візиток на замовлення - гарне рішення для розвитку бізнесу і вигідного уявлення. Якісне оформлення допоможе виділити продукт серед інших, оригінальне стилістичне рішення підкреслить статус компанії.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці