Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Наклейки

Наклейки - виріб з властивостями легкого монтажу за рахунок клейкої основи.  Виріб може служити рекламним майданчиком, виконувати інформаційну функцію, використовуватися в якості додаткового захисту, а також стати прикрасою інтер'єру.

 Виходячи з цілей і умов використання наклейок, менеджери проконсультують по матеріалу і способу друку, що дозволить домогтися найнижчої ціни для вашого тиражу.

 Друк наклейок в нашому принт-центрі виконується тільки на якісних матеріалах.

 Залежно від того як будуть використовуватися наклейки підбирається матеріал - самоклеючий папір виробник Raflatac або самоклеюча плівка виробник Ritrama, Orajet.

01 03
Матеріал
 • самоклеючий папір
 • самоклеюча плівка (матова, глянцева, прозора)
Формат
 • довільний

(Максимальна ширина задруковування - 1500 мм, довжина - до 5м.)

Післядрукарські послуги
 • порізка в розмір
 • плотерна підрізка
 • тигільне висікання
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • поклейка монтажної плівки

Види матеріалів для друку

Плівка вважається універсальним матеріалом, так як використовується не тільки для листового, але і для широкоформатного друку наклейок.  Плівка зносостійка і водонепроникна, термін служби довше, ніж у паперу.  У наших сервіс-центрах можна здійснити друк наклейок на прозорій плівці, а також на білій в залежності від того на яку поверхню буде приклеюватись виріб.

Самоклеючий папір використовується у випадках, якщо в подальшому наклейка буде використовуватися в приміщенні, яке не схильне до перепадів температури і впливу вологи.  Перевагою цього матеріалу є вартість, він набагато дешевше плівки, а також самоклеючий папір має більш натуральний зовнішній вигляд.  До мінусів самоклеючого паперу можна віднести те, що зняти приклеєну наклейку без залишків на поверхні паперу та клею дуже важко.

Самоклеючий папір розподіляється на два типи: з просіканням на тильній стороні і без просікання.  Для квадратних і прямокутних наклейок використовується матеріал з просіканням.  Просікання полегшує відділення наклейки від підкладки.  Папір без просікання використовується у випадках друку маленьких наклейок, а також фігурних, які підрізають плоттером.

Післядрукарська обробка

Плотерна підрізка - процес, який дозволяє підрізати наклейку по контуру фігури, а також підрізати маленькі квадратні і прямокутні наклейки.  Після друку наклейок з контурної різкою зайві підрізанні елементи (облоє) удаляють.

Для максимально ефективного вирішення вашого завдання, а також раціонального використання бюджету наші менеджери допоможуть підібрати вам спосіб друку - листовий лазерний, латексний, УФ друк, шовкотрафаретний та офсетний друк наклейок.

Види друку наклейок

 • Лазерний цифровий друк наклейок використовується при маленьких тиражах, а також коли необхідно виконати терміновий друк наклейок в Києві. При цьому виду друку наклейки, які розміщуються на друкованому аркуші можуть бути персоналізовані. Після друку для додаткового захисту можна зробити ламінування глянцевою або матовою тонкою плівкою, виконати ручну або плоттерну порізку. Компанія 24print з радістю надасть послугу друку наклейок поштучно в Києві цілодобово.
 •  Латексний друк - дана технологія дозволяє виготовляти екологічно чисту продукцію без запаха і шкідливих випарів.  Надрукована продукція завдяки своїй екологічності в подальшому може використовуватися в офісах, дитячих кімнатах і школах. Латексний друк стійкий до температурних перепадів і ультрафіолетового випромінювання. Латексний друк використовується для друку наклейок на плівці для подальшого розклеювання в громадських місцях, а також поклейки на автомобілі.  Використовуючи латексний друк, ви отримуєте наклейки, які прослужать тривалий час.
 • УФ друк - сучасний і ефективний спосіб виготовлення продукції.  УФ друк дозволяє на прозорих і кольорових плівках зробити зображення більш яскравим і чітким, ніж інші види друку.  УФ друк стійкий до сонячного випромінювання і може довго експлуатуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці.  Уф друк наклейок на прозорій плівці в Києві часто використовується, коли необхідно нанести рекламну інформацію на скло, наприклад, в транспорті або вітрини магазинів.
 • Офсетний друк - даний вид раціональний для друку наклейок оптом, мінімальний тираж для одного виду наклейок розміром 50х50мм - 500 шт.  Після офсетного друку можливо наклейки покрити матовим або глянцевим ламінуванням, УФ лаком.  Дана технологія не передбачена для термінового виконання замовлень, але на сьогоднішній день це найдешевший і досить хороший вид друку з усіх існуючих.
 • Шовкотрафаретний друк - нанесення зображення фарбами.  Існує широка палітра кольорів, що дозволяє підібрати необхідний відтінок.  Переваги даного виду друку схожі з перевагами УФ друку, але шовкотрафаретним нанесенням економічно виправдано друкувати тиражі від 200 шт розміром А5.

Тираж і спосіб друку наклейок впливають на ціну.

Форми та розміри

Найчастіше використовують наклейки простих форм: прямокутні, квадратні, круглі і овальні, але при цьому наклейки зі складною формою все більше набирають популярність.

Прямокутні і квадратні наклейки давно завоювали поліграфічний ринок.  Друк наклейок А4, А5, А6 і т.д.  вважається стандартним для прямокутної форми.

Друк круглих наклейок не менше популярний, ніж прямокутних.  Круглі наклейки відразу привертають увагу цільової аудиторії.

Форма фігурної наклейки, як і розмір може бути будь-якою. Завдяки технологіям післядрукарської обробки можна виготовити наклейки будь-якої складності.

 Всі наклейки складаються з трьох шарів
 1. Поверхневий матеріал - безпосередньо на якому відбувається друк.  Це може бути плівка і папір.
 2. Клейовий шар - за рахунок якого приклеюється матеріал.  Підвидів клею досить багато, так як матеріал використовується для різних цілей.
 3. Підкладка - захист клейового шару, легко відділяється від основи і викидається після застосування.

Об'ємні наклейки (шильди)

 Об'ємні наклейки - поліграфічна продукція, яка складається з плівки з надрукованим зображенням, полімерної смоли і клейкого шару.  Завдяки смолі шильди довговічніше, ніж звичайні наклейки, стійкі до механічних пошкоджень, вицвітання і до перепаду температур.  У даної продукції є багато назв, їх називають смоляними, об'ємними, силіконовими наклейками, шильдами і 3d наклейками.

 Шильди не так давно завоювали ринок реклами, але вже активно використовуються в маркуванні товару, декоруванні, проведенні промо-акцій, в просуванні продукції і в якості подарунків клієнтам або партнерам.  Наклейки можуть бути: круглі, прямокутні, овальні, квадратні та іншої довільної форми.  Об'ємні наклейки не представляється можливим надрукувати з гострими краями, так як у епоксидної смоли недостатньо поверхневого натягу, в слідстві чого смола розтечеться за межі наклейки.  Мінімальний радіус заокруглення кутів повинен бути не менше 2 мм.  Друк наклейок шильдів в Києві (за ціною виробника), цілодобово можна замовити в 24print.

Сервіс

Поліграфія 24print виконує друк наклейок швидко (від двох годин) у будь-якій кількості і будь-якого формату.
Для того, щоб замовити друк наклейок в друкарні 24print достатньо оформити онлайн запит на сайті або відвідати один з наших офісів.
 Якщо ви замовляєте друк наклейок в Києві в сервіс-центрі 24print можете бути впевнені, що менеджер уточнить всі моменти від матеріалу до способу використання;  наші дизайнери допоможуть допрацювати макет, якщо це потрібно;  замовлення буде надруковане на якісному матеріалі;  виріб пройде постдрукарську обробку і в підсумку ви зможете забрати готовий виріб в одному з наших принт-центрів або ми здійснимо доставку на таксі по Києву або Новою поштою по Україні.

Замовити
Цифровий друк наліпок на форматі SRA3
Тираж 3001+ 1001-3000 501-1000 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючому папері лазерний друк 55,53 57,14 64,07 69,62 72,99 76,99 104,80
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк 68,84 70,45 77,38 82,93 86,30 88,79 122,23
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк + захисна ламінація 95,22 96,83 103,76 109,31 112,68 128,67 180,09
 
Латексний друк наліпок на рулонній самоклеючій плівці
Тираж 501+ 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці латексний друк  163,84 175,80 183,95 201,02 246,42
 
УФ друк наліпок
Тираж 50+ 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці 369,21 428,28


Вартість вказана в гривнях за один лист наліпок А3 формату без порізки

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку наклейок:

Чи виконуєте ви друк наклейок на вологостійкому матеріалі?

В наявності ми використовуємо вологостійкий матеріал на якому виконуємо вологостійкий друк. Тому це завдання здійсненне.

Який максимальний розмір наклейки ви можете надрукувати?

Максимальна ширина рулону на якому виконується друк дорівнює 1,5 м. Виріб у довжину може доходити до трьох метрів.

Чи можливе виготовлення наклейки з нестандартною підрізкою, індивідуальним контуром?

Наші технології виробництва дають змогу виконати підрізування не тільки з прямими кутами, а й за індивідуальними контурами.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці