Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Дизайн плакатів

Якісний дизайн плакатів об'єднує в собі рекламу, психологію, продажу. Дизайнери спільно з маркетологами намагаються створити унікальний плакат, який буде ефективно виконувати свою функцію. Розробити дизайн плаката для любителів здається простим завданням, але професіонали розуміють сотні нюансів. Важливо враховувати величезну кількість чинників і особливостей виготовлення поліграфічної продукції.

Якщо вам потрібен друк і розробка дизайну плаката, ми із задоволенням виконаємо це завдання і приймемо в обробку будь-які обсяги тиражу цілодобово і без вихідних. Терміни встановлюються індивідуально.

Класифікація плакатів

Перші подібні вироби з'явилися в Стародавньому Єгипті, вони належать французькому художнику Жюлю Шере. Плакат є не просто ефектним зображенням. Насправді це гнучкий інструмент, який використовується в рекламних, інформаційних, агітаційних та інших цілях. Розрізняють багато різноманітних видів плакатів, дизайн яких відрізняється:

• Інформаційний - виглядає у вигляді афіші. Його ключова мета - анонс заходів та донесення важливої ​​культурної інформації до аудиторії.

• Дизайнерський - використовується для прикраси інтер'єру. Стильні плакати будуть виглядати не гірше, ніж картини чи інші елементи декору.

• Іміджеві - містять корпоративну інформацію, включаючи логотип, колірну палітру, а також контакти компанії.

• Агітаційні - покликані донести потрібну інформацію і змусити звернути на неї увагу.

• Рекламні - використовуються в маркетингових цілях. Наприклад, при відкритті магазину, проведенні акції, рекламної кампанії.

Формати дизайну плакатів також відрізняються. Це можуть бути такі розміри:

• А2 - оптимальний варіант при середніх і великих тиражах.

• А1 - найбільші плакати, за вартістю їх дизайн буде дорожче.

• А3 – економічні та бюджетні з усіх видів;

• А0 - найширші плакати.

Вибирати дизайн і розмір необхідно з урахуванням призначення виробу. Ціна дизайну плаката буде залежати від її наповнення, наявності логотипу, складних зображень. Для друку плаката можна вибрати матову або глянсовий крейдований папір з щільністю на рівні не менше 130 г / м2. Щільність в діапазоні 120 - 180 г / м2 - золота середина в співвідношенні ціни і якості виробів для розміщення інформаційних матеріалів. Також використовується дорожчий дизайнерський папір.

Текст в дизайні плаката повинен донести до цільової аудиторії потрібну інформацію і відповідати пропонованим напрямкам надання послуг або виробництва продукції. До того ж така реклама дозволяє розповісти про товари, послуги за умови розміщення продукції на виставках чи семінарах.

Як створити плакат?

Є одне професійне правило в дизайні, яке звучить так: менше - означає краще. Повідомлення в дизайні плаката краще робити простим і зрозумілим одержувачу. Тому варто відкинути всі зайві деталі і добре продумати текст та наявні ідеї.

Графічний дизайн плаката - тонка робота, яка не виконується за шаблоном. Як правило, компоновка рекламного макету має певний план:

• візуалізація, яка досягається за допомогою зображень та шрифту;

• дизайн, що запам'ятовується і сам слоган;

• логотип або товарний знак.

Формується смисловий образ, який стане основою стилю. Важливими його складовими будуть правильно вибрані кольори, шрифт і графічні зображення. Дизайн враховує текстове наповнення. Плакат повинен сприйматися гармонійно і цілісно, ​​тому важливим буде зв'язок між словесними формулюваннями і чином. Високі вимоги висуваються до шрифту. До його вибору треба правильно підходити, текст повинен добре сприйматися на великій відстані. Інформації не повинно бути занадто багато, це буде погано впливати на глядача. У тексті варто виділити логотип.

Чому обирають 24Print?

Замовити плакат зі своїм дизайном зручно і вигідно в компанії 24Print. Ми взяли в свою команду найкращих фахівців, які пропонують оригінальні рішення для реалізації ваших ідей і створення унікального дизайну. Також у нас можна замовити друк плаката. Залежно від тиражу вибирається більш доступний цифровий або офсетний формат друку. У другому випадку дизайн плаката буде чіткіше видно, якість друку вище, але і ціна відрізняється.

Нашими клієнтами є великі рекламні агенції, різні компанії, організації, приватні особи. Завдяки використанню надійної техніки для нанесення фарби зображення можна створювати яскраві і контрастні зображення. Перенесення картинки з макета дизайну буде максимально точним. Всі замовлення виконуються в свій час. Варто заздалегідь обговорити всі можливості і особливості створення дизайну плаката з менеджером нашої друкарні.

Якщо дизайн плаката зробити грамотним і підібрати якісні матеріали, то він буде служити довго, мати презентабельний вигляд і доносити потрібну інформацію.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці