Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Підготовка препрес макету
послуги

Підготовка препрес макету

Додрукарська підготовка, яку інакше називають препрес, вважається одним з найважливіших етапів в процесі створення якісного поліграфічного продукту. Зі смаком виконаний дизайн і грамотне оформлення не зможуть забезпечити хороший результат без належної обробки матеріалів для друку. Для того щоб створити поліграфічну продукцію будь-якого рівня складності, важливо розуміти базові основи технологічного процесу підготовки макета до випуску в тираж. Дана процедура дозволяє позбутися від суттєвих помилок та економить час і матеріальні ресурси.

У бізнесі грамотно побудована концепція в дизайні поліграфічної продукції грає найважливішу роль. Тому макет візитівки, корпоративної листівки, рекламного банера і т.д. - це елемент іміджу компанії, який виділяє її на тлі конкурентів, формує довіру і підвищує впізнаваність. 

У нашому принт-центрі 24 Принт ви можете замовити макет, який найбільш ефективно відобразить переваги вашої продукції або послуг, що надаються. У результаті ваш бізнес набуває фірмового стилю, який швидко знайде відгук в серцях покупців і клієнтів.

01 03

Створюючи дизайн-макет, наші фахівці ретельно аналізують такі чинники:
  • потенційна аудиторія і конкуренти;
  • підбір фірмових кольорів і шрифту;
  • створення логотипів і рекламних слоганів;
  • стиль креативних зображень;
  • розробка форми подачі інформації та інше.

При цьому, макетування вимагає володіння новітніми технологіями та використання інноваційного обладнання. У центрі поліграфічної продукції є все необхідне, щоб виконати замовлення в найкоротші терміни. Будь то макет буклету, візитівки, брошури або іншої друкованої продукції - ви отримаєте бездоганну якість і унікальний стиль.

Якщо необхідний терміновий результат, створення макетів ми здійснюємо цілодобово - без перерв і вихідних. Завдяки цьому у вас є можливість випередити своїх конкурентів, представивши себе на ринку яскраво, презентабельно і незабутньо.

Замовити

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці