Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Стійка ролл-ап

Ролл-ап - мобільний стенд, який використовується на презентаціях, виставках і конференціях для донесення інформації. Також конструкції ролл-ап часто використовують в якості реклами.

01 03
Формати
 • 80х180 см
 • 80х200 см
 • 85х200 см
 • 100х200 см
 • 120х200 см
 • 150х200 см
Матеріали
 • банер матовий литий 440г/м2
Післядрукарські послуги
 • закріплення на стійці

Конструкція ролл-ап

Мобільний стенд складається з:

 • каркаса
 • баннерного полотна

На банерному полотні часто друкують логотип організації або компанії, перелік послуг і товарів, контакти або інформаційний текст. Ролл-ап має пружинну систему авто підмотки банера. У звичайному стані банер скручений в рулон усередині корпусу ролл-апу. Для того щоб встановити банер, потрібно витягнути інформаційне поле і закріпити на каркасі за допомогою штанги тримача. Стенд закріплений і готовий до експлуатації.

Ролл-апи в Києві використовують в рекламних цілях і як засіб донесення інформації. Їх можна встановити:

 • На прес-конференції
 • На вулиці
 • В офісі

Ролл-апи компанія 24print друкує латексним друком тому ви можете бути впевнені, що зображення вийде барвистим і з друком найтонших деталей. Латексний друк дозволяє виготовити ролл-апи на замовлення без запаху і стійкими до впливу зовнішніх факторів. Завдяки тому, що латексний друк швидко сохне ролл-апи можна виготовити терміново. Для виробництва ролл-апів компанія 24print в Києві використовує литий банер. Литий банер можна використовувати в якості внутрішньої і зовнішньої реклами. Перевагами цього виду банера по праву вважають хорошу міцність і еластичність, а також стійкість до механічних пошкоджень і гарну якість самого матеріалу.

Переваги ролл-апів

Завдяки своїм перевагам цей недорогий вид рекламної продукції - вигідне вкладення коштів.

 • Зручність установки
 • Великий вибір всіляких розмірів
 • Довгий термін експлуатації
 • Є можливість замінити друковане полотно
 • Зручність транспортування

Презентабельний та надійний ролл-ап банер може бути виготовлений в різних форматах, що дозволяє його використовувати не тільки поблизу аудиторії, але і на великих презентаціях, де присутня велика кількість людей. В наявності у нас завжди є модель Ролл-ап Стандарт. У поліграфії 24print ви можете купити не тільки готовий мобільний стенд, а й окремо придбати саму конструкцію ролл-ап за доступною ціною. Також ми можемо здійснити продаж банера без конструкції. Цілодобова робота компанії 24 print дозволяє виготовити будь-який стенд в найкоротші терміни.

Розробка макета

Дизайн ролл-апу залежить безпосередньо від того де буде використовуватися стенд. Для того щоб стенд став доступним і ефективним інструментом донесення інформації потрібно правильно опрацювати макет. При створенні макета потрібно враховувати:

 • Місце розташування ролл-апу
 • Як далеко від аудиторії він буде встановлений
 • На якому тлі буде розміщений банер

При створенні дизайну для ролл-апу також необхідно враховувати, що він повинен привертати увагу, не повинен втрачатися на яскравих фонах, а також на ньому має бути основна інформація, яку повинна вловити аудиторія.
Якщо у вас немає макета ролл-апу, то ви можете замовити його у наших дизайнерів. Високий рівень професіоналізму дизайнерів сервіс-центру 24print дозволяє зробити макет для виставкових стендів в стислі терміни.

Оформлення замовлення в 24print

Ролл-ап в компанії 24print можна купити будь-якого формату. Якщо при виборі ролл-апу у вас виникнуть питання або терміново потрібен буде прайс, то менеджери 24print з радістю нададуть вартість і дадуть відповідь на всі питання.
Замовляти ролл-апи в поліграфії 24print вигідно так як виготовлення відбувається в короткі терміни і сам ролл-ап коштує недорого.

Для того щоб оформити термінове замовлення, пишіть нам в чат або на e-mail. Менеджери зв'яжуться з вами для узгодження термінів по друку ролл-апів, ціни і умов доставки готової продукції. Купувати ролл-апи дешево стало простіше завдяки можливості оформити онлайн замовлення на сайті.

Доставка готової продукції проводиться по всій Україні. Також ролл-ап можна забрати самовивозом в одному з наших сервіс-центрів на Антоновича, 50 або Ярославській, 10. Для зручності транспортування roll-up упаковують в сумку-чохол.

 

Замовити
Розмір 80х180 см 80х200 см 85х200 см 100х200 см 120х200 см 150х200 см
Вартість конструкції Ролл-ап 4 053,91 4 268,49 4 492,87 5 027,99 6 093,49 6 846,79

Вартість вказана в гривнях за конструкцію ролл-ап з друком банера та з послугою натяжки

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку стійки рол-ап:

Стійка Ролл-Ап є багаторазовою конструкцією?

Так, цей вид конструкії складається з полотна і конструкції для складання з окремих компонентів. Тому існує можливість багаторазового використання.

У мене є вже своя рекламна конструкція, чи можете ви виконати друк і замінити полотно в контрукції?

Так, ми можемо виконати друк на банерному полотні і виконати заміну на вашій конструкції.

Які розміри рекламної конструкції рол-ап?

Розміри конструкції стандартні: 80х180 (см), 80х200 (см), 85х200 (см), 100х200 (см), 120х200 (см), 150х200 (см)

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці