Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Ролл ап

Стенд roll up – особливості та переваги


Для просування на ринку, презентації товарів чи послуг, підвищення рейтингу компанії та організації застосовують різноманітні рекламні банери. Одним із популярних є стенд ролл ап, який славиться своєю мобільністю, зручністю, естетичністю. Їх застосовують на виставках та ярмарках для привернення уваги, як інформаційний банер для демонстрації інформації про продукти, заходи чи послуги. Roll-up можна зустріти на конференціях та семінарах, де розміщено програми, розклад заходу, інформація про спікерів, в точках продажу для повідомлення про нові продукти чи акційні пропозиції.

01 03
Формати
  • 80х180 см
  • 80х200 см
  • 85х200 см
  • 100х200 см
  • 120х200 см
  • 150х200 см
Матеріали
  • банер матовий литий 440г/м2
Післядрукарські послуги
  • закріплення на стійці

Конструкція ролл ап досить проста, що дає змогу легко складати/розкладати її навіть тим, хто жодного разу не користувався нею. Складові частини – корпус, банер, тримач. Корпус частіше виготовлений з алюмінію або пластику, він служить і підставкою, і захисним футляром для банера. Саме полотно банера при транспортуванні згортається в корпус, а тримач у вигляді стрижня підтримує полотно у вертикальному положенні. Тримач може бути телескопічний або складний. 

Стенд ролл ап має попит серед інших банерів через низку переваг – зручність у використанні, компактність, мобільність, легкість заміни банерного полотна, довговічність, широкий вибір розмірів, доступна вартість. 


Стенд ролл ап – різноманіття та особливості виготовлення


Для виготовлення банерів ролл ап, ціна яких дуже вигідна при виборі довготривалої та ефективної реклами, використовують технологію латексного друку. Логотип, зображення, текст чи будь-яка інша інформація виглядає барвисто, яскраво, з найменшими деталями. Чорнило, що наноситься на полотно, швидко сохне, безпечне, тому це найкращий вибір при терміновому виготовленню. За основу береться литий банер, який дає змогу встановлювати конструкцію в приміщенні та зовні. Матеріал міцний, еластичний, стійкий до механічних пошкоджень.

Формат стенда може бути різним, попит мають наступні:
80*180 см;
80*200 см;
85*200 см;
100*200 см;
120*200 см;
150*200 см. 

Виготовлення банера здійснюється в кілька етапів. Першим і найважливішим є розробка макета. Створити дизайн ролл ап потрібно так, щоб він став ефективним, дієвим інструментом і повністю виконував поставлену перед ним ціль. Важливо врахувати місце розташування, фон, матеріал, адже все це впливає на якість сприйняття та зрозумілість представленої інформації. 

Після узгодження макета, необхідно визначитися з розмірами. Чим більший розмір, тим більше аудиторії він охопить. Але якщо це приміщення і площа його не велика, краще не розташовувати великі конструкції, вони будуть створювати атмосферу тиску.

Друк Roll-up banner здійснюється на широкоформатному принтері з використанням стійких чорнил, які не вигорають на сонці, не бояться вологи та швидко застигають. Це можуть бути сольвентний, екосольвентний або ультрафіолетовий друк. Після друку проводиться обробка країв, можлива додаткова післядрукарська обробка, ламінація, порізка. Полотно банера до нижнього краю кріпиться до внутрішньої частини корпусу з допомогою спеціальної стрічки або гачків. До верхнього краю полотно кріпиться на поперечну планку, яка потім прикріплюється до тримача. Перевіряється робота пружинного механізму, згортання/розгортання конструкції.  


Де замовити виготовлення ролл ап стенд з доставленням по Україні?


Сервісний центр «24print» виготовляє банери різних форм та конструкцій з доставленням по місту Київ та віддалені регіони України. У нас можна замовити виготовлення паперової брендованої продукції, рекламні конструкції, розроблення макетів та дизайн ролл апа, інших видів банерів. Замовлення можна зробити онлайн на сайті, телефоном або відвідавши офіс особисто. Обговоривши всі деталі з менеджерами, досвідчені спеціалісти беруться до роботи. 

Ми гарантуємо швидкість, якість, доступність. Вартість формується залежно від особливостей роботи, конструкції, термінів, тиражу, матеріалів, розмірів. Готове замовлення відправляємо в будь-який куточок країни провідними логістичними компаніями.
 

Замовити
Розмір 80х180 см 80х200 см 85х200 см 100х200 см 120х200 см 150х200 см
Вартість конструкції Ролл-ап 4 053,91 4 268,49 4 492,87 5 027,99 6 093,49 6 846,79

Вартість вказана в гривнях за конструкцію ролл-ап з друком банера та з послугою натяжки

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку стійки рол-ап:

Стійка Ролл-Ап є багаторазовою конструкцією?

Так, цей вид конструкії складається з полотна і конструкції для складання з окремих компонентів. Тому існує можливість багаторазового використання.

У мене є вже своя рекламна конструкція, чи можете ви виконати друк і замінити полотно в контрукції?

Так, ми можемо виконати друк на банерному полотні і виконати заміну на вашій конструкції.

Які розміри рекламної конструкції рол-ап?

Розміри конструкції стандартні: 80х180 (см), 80х200 (см), 85х200 (см), 100х200 (см), 120х200 (см), 150х200 (см)

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці