Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Каталоги

Каталог - це невіддільна частина презентаційної продукції будь-якої компанії. Якісно виготовлена ​​брошура з яскравими зображеннями стане першою сходинкою в створенні тривалих і продуктивних відносин з замовником. Друк рекламних каталогів є особливо популярним у великих містах, таких як Київ. Модні бутіки, взуттєві, спортивні та музичні магазини, розташовані в столиці, борються за увагу примхливих клієнтів, заманюючи їх барвистими брошурами з найрізноманітнішими товарами.

01 03
Післядрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • зшивання на скобу
 • брошурування на металеву пружину
 • брошурування на пластикову пружину
 • біговка

(якщо каталог зшитий на 2 скоби)

 • фальцювання

(якщо каталог зшитий на 2 скоби)

 • порізка у розмір
Матеріали
 • Папiр Mondi Color print DNS G
 • Папiр Mondi Color premium DNS V
 • Папiр Mondi Color copy 
 • Папiр Munken Pure
 • Папiр крейдований
 • Папiр дизайнерський

офсетні тиражі від 500 шт. - уточнюйте у менеджера

Формат
 • А6 - А4

(А3 в розвороті - максимум, якщо це каталог зшитий на 2 скоби)

Види каталогів

Існує чотири типи:

 • Інформаційні;
 • Представницькі;
 • Рекламні;
 • Періодичні.

Велику популярність певного типа виявити складно, хоч кожен з них виконує абсолютно різні функції. Інформаційні несуть в собі дані про види послуг, їх вартість і умови розміщення замовлення. Такі інформаційні буклети не лише відразу відповідають на питання клієнта, але і підігрівають зацікавленість до співпраці. Тоді як представницькі – це перш за все імідж компанії. У них, як правило, можна знайти історію створення компанії, інформацію про її власників або команду, а також про найвдаліші операції або про будь-які інші успіхи. Вони працюють на формування довірчих стосунків і залучення клієнтів. Дуже часто ці два типи можна об'єднати, щоб створити рекламний каталог.  Періодичні ж випускаються по сезонах, коли міняється асортимент пропонованих товарів.

Створення макету з нуля

В штаті друкарні 24print працюють досвідчені дизайнери, які можуть як допрацювати вже наявний макет, так і розробити та зверстати абсолютно унікальний виріб. Для зручності дизайнери приймають замовлення на дизайн онлайн і офлайн на сервісних центрах. Для того, щоб створити каталог, необхідно промовити яким саме Ви його бачите, проінформувати про корпоративні кольори, надати логотип і фірмові шрифти. Також важливо мати якісні зображення, які Ви б хотіли розмістити в каталозі. Наш дизайнер завжди зможе додатково відредагувати їх: додати яскравості або контрасту, підігнати в потрібний розмір. Якщо Ваша компанія ще не розробила фірмову символіку, то ми допоможемо зі створенням корпоративного стилю.

Види скріплень

Зшивання на скобу – для невеликої кількості листів і після зшивання каталог схожий із зошитом. Для друку підбирається нещільний папір, який дасть можливість зручно розкриватися готовому виробу. Друк каталогів зі зшиванням на скобу можна зробити в малих накладах. 

Зшивання на клей - міцний і поважний варіант зшивання. Замовити термінове виготовлення каталогів з таким варіантом скріплення сторінок неможливо, оскільки клею необхідно просохнути. Готовий каталог з таким способом зшивання можна розвертати на 180 градусів.

Зшивання на нитку – практичний і надійний варіант. Готовий виріб розкривається на 180 градусів. Зшивання відбувається зошитовим способом і роз'єднати виріб, не пошкодивши його не представляється можливим.

Види друку рекламних каталогів

В поліграфії 24print в Києві друк каталогів є частою послугою. Для виробництва 24print використовує цифровий і офсетний друк каталогів.

Цифровий вид друку дозволяє нам реалізувати терміновий друк каталогів в Києві. Він забезпечує високу якість друку, зберігає насиченість кольорів, і можна підібрати будь-який відповідний формат. У 24print використовується сучасне устаткування, яке не підведе Вас в питанні перенесення кольорів і чіткості відображення ілюстрацій. Виготовлення каталогів в друкарні займає трохи часу. Наприклад, пробний екземпляр Ви можете отримати вже через 30 хвилин після розміщення замовлення.

Для великих, нетермінових накладів використовується офсетний друк. Офсет дозволяє понизити вартість виробу, виготовити велику кількість поліграфічної продукції недорого, але при цьому зберігає високу якість. Офсетний друк каталогів в поліграфії займає багато часу через те, що технологія передбачає тривалу підготовку.

Звертаючись в друкарні 24print будьте впевнені, що менеджери підберуть той спосіб друку, який буде вигідний Вам.

Постдрукарські послуги

Безпосередньо після друку каталогів в друкарні виконуються постдрукарські послуги, які роблять їх дорогими та якісними. Поліграфія 24print в Києві після друку каталогів виконує такі постдрукарські роботи як ламінація, покриття УФ лаком, фольгування, тиснення. Саме вони додають унікальності кожному виробу, а також виконують захисну функцію.  

Ламінація захищає папір від потертостей, утворення тріщин, надривів і втрати кольору. Ламінувати можна як обкладинку так і основний блок каталогу. Наприклад, глянцева ламінація додасть ще більшого блиску і яскравості зображенням, а матова додає приємних, бархатистих тактильних відчуттів.

 Уф лак, фольгування і тиснення допомагають зробити акценти. Можна виділити логотип або слоган компанії та цим додати каталогам незабутній вигляд.

Вартість виготовлення каталогів в Києві

Часто замовники вдаються в питання ціни: як вона формується, що впливає на кінцеву вартість? Друк каталогів в Києві має різну ціну, виходячи з вигляду друку і термінів виготовлення. У друкарні 24print вартість друку каталогів варіюється залежно від декількох показників:

 •  Розмір виробу;
 • Кількість сторінок в блоці;
 • Вигляд постдрукарських послуг;
 • Щільність матеріалу для друку;
 • Наклад.

Менеджера 24print допоможуть підібрати оптимальне рішення для реалізації Вашої ідеї та підберуть параметри виходячи з потреб. Ми зможемо відповісти на всі питання по друку каталогів і їх ціни в Києві, як тільки поглянемо на Ваш макет.

 Для попередньої консультації Ви можете відправити макет на пошту або в чат, і ми зв'яжемося з Вами.

Друк каталогів з 24print

Друком каталогів в Києві займається компанія 24print. Замовляючи продукцію у нас Ви отримуєте ряд переваг:

 • Терміновий друк каталогів цілодобово;
 • Друк в маленьких накладах;
 • Вартість при друці каталогів залежить від кількості й ціна зменшується зі збільшенням накладу;
 • Під час друку каталогів на замовлення менеджери супроводжують Вас впродовж всього виробничого процесу:від створення макету нашим дизайнером до здобуття готової продукції зручному для Вас місці в слушний час;
 • Послуга доставки поліграфічній продукції зі всієї України.
 • У компанії 24print є відділ корпоративних продажів, який допоможе розібратися у всіх нюансах створення ексклюзивних виробів. В процесі роботи за компанією і її представником закріплюється менеджер, який зможе надати консультацію щодо виготовлення друкарських виробів. Персональний менеджер – це практично, адже вивчивши потреби компанії, він надалі буде з легкістю їх задовольняти. 

24print – це не просто друкарня, 24print – це цілодобовий сервіс друку. Компанія 24print цілодобово втілює всі ідеї на папері. Наші офіси відкриті для Вас 24 години в добу і 7 днів в тиждень, наші менеджери готові надати будь-яку допомогу відносно друку. Наша друкарня в Києві є лідером у друці каталогів і будь-якої іншої поліграфічної продукції. З 24print Ви можете не лише друкувати, але й отримувати незабутні емоції.

Замовити

Каталог формату А4 (горизонтальний) цифровий друк

Каталог А4 з глянсовим покриттям

3 081,47

Каталог А4 з матовим покриттям

3 130,50
*каталог на 10 розворотів, обкладинка  щільна 300г/м2, пластик 1мм, блок - 150г/м2

Вартість вказана у грн за 1 каталог


Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку каталогів:

Які варіанти зшивки для каталогу ви можете запропонувати?

Залежно кількості сторінок можемо запропонувати кілька варіантів: зі стандартних це пружинка чи скоба. Якщо не зі стандартних – брошурування на ПУР-клей

Чи можете Ви оформити каталог в 1 екземплярі?

Так, це можливо. Однак при оформленні кількох примірників, вартість за одиницю одного каталогу буде дешевшою

Чи можливо зробити обкладинку щільнішою з глянсовою?

При виконанні цієї продукції ми можемо вибрати будь-яку щільність матеріалу та додаткове покриття.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці