Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Створення листівки

Оригінально виконаний дизайн листівки завжди привертає увагу. Крім звичайних поліграфічних виробів, які пропонує мас-маркет, друк і виготовлення листівок за власним дизайном користуються високим попитом. Таким чином можна оформити привітання і подарунок для рідних, друзів, колег по роботі або керівника. При розробці дизайну відкривається великий вибір для творчих ідей від традиційних до оригінальних зображень.

Де можна замовити листівку зі своїм дизайном до свята? Ми готові відповісти на питання: компанія 24Print виконує повний комплекс поліграфічних послуг, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи виготовленням. В онлайн-форматі ви можете залишити заявку в зручний час. Компанія виконує будь-які обсяги замовлень на друк тиражу в оптимальні терміни. Час на розробку і виготовлення уточняється в той же день при замовленні.

Які види листівок можна зробити на замовлення

Дизайн листівок повинен відповідати призначенню кожного виробу. Вони можуть використовуватися для привітання, інформування, агітації або реклами. Також існують видові варіанти і запрошення. Найпоширеніші приклади можна подивитися в магазині.

Найчастіше замовляють вітальні листівки на різні випадки. Дизайн може містити зображення, відповідні урочистої події і тексти. Іноді використають зображення нейтрального типу або тематичні, пов'язані з певним приводом. У діловому житті використовують корпоративний стиль дизайну, який призначений для бізнес-партнерів, керівників, співробітників або контрагентів. Для дизайну листівок, які використовують в рекламних цілях, обов'язковим елементом є контактні дані компанії (адреса сайту, електронна пошта, телефони і месенджери).

Запрошення зазвичай замовляють на весілля або ювілей. Ми готові вислухати ваші побажання, щоб створювати унікальний дизайн і реалізувати його в друкованої продукції. Досвідчені дизайнери допоможуть з вибором колірної гами і створенні ефектного оформлення. Замовник отримує кілька варіантів, з яких може вибирати оптимальний для себе.

У рекламних листівках важливо донести переваги товарів / послуг вашої компанії. Дизайн листівки дозволяє реалізувати бізнес цілі ненав'язливо і стильно, привертаючи увагу покупців.

Основні параметри для замовлення дизайну листівок

Крім призначення, листівки класифікуються за кількома показниками. Враховувати потрібно:

1. Розмір. Є поширені формати, які використовують найчастіше (А 4, А 6, А 5, а також А3 або А 1, А 2). Дизайн листівок на замовлення завжди залежить від розміру паперу, тому що зображення і тексти повинні добре читатися.

2. Конструкція вироби. Зараз популярні не тільки одинарні або подвійні листівки із зображенням, а й більш складні варіанти. Для виготовлення таких виробів ми застосовуємо лазерну різку або штампи. Всі ці технологічні операції будуть впливати на дизайн листівки.

3. Тираж. Вартість виготовлення безпосередньо пов'язана з тиражем. Ви можете замовити персоналізовані вироби, де друкується ім'я кожного гостя або клієнта. Такий дизайн розробляється загальний на всі листівки, але друк кожної одиниці відбувається окремо. Ціна одиничного екземпляра для великого обсягу поліграфічної продукції завжди нижче, ніж виготовлення невеликого тиражу.

4. Спосіб відправки або вручення. Для особистої зустрічі цей параметр не так важливий, як для поштових відправлень, де потрібно враховувати формати конвертів. Іноді замовляють виготовлення комплекту, в який входять листівка і конверт з схожим дизайном. Якщо розробляється дизайн листівки на замовлення для виставки, то їх найчастіше розповсюджують на місці. Така листівка може перебувати на стенді компанії або лунати промоутерами.

5. Пост друкові або ручні роботи. До постдрукової обробки відноситься ламінація або часткова ламінація, які надають ефект блиску. Іноді в дизайні присутні елементи ручної роботи: намистини, бантики, мережива.

Чому багато хто вибирає вітальні листівки з індивідуальним дизайном? Такі аксесуари здатні підкреслити ваш статус та унікальність. Дизайнер допоможе реалізувати ваші задуми найкращим шляхом з урахуванням вашого бюджету.

Які елементи має включати дизайн?

Стандартного шляху не існує, так як це вирішує замовник. Є певні типи компоновки елементів, які потрібно враховувати. Унікальний дизайн дозволяє реалізувати особисті або бізнес цілі в листівці.

Наші дизайнери чудово розбираються в тематичних вимогах, тому ви можете розраховувати на нашу допомогу. Іноді для особистих вітальних листівок надаються фото учасників події. У рекламних цілях можуть використовуватися фотографії офісу, підприємства, керівника або співробітників. Обов'язковим елементом запрошувальній листівки будуть вказівку адреси заходи, дати і часу.

Навіть якщо використовувати шаблони, то завжди можна додати індивідуальні елементи в стандартний дизайн. Це вирішується за рахунок зміни фону, додавання власних зображень, використання незвичайних шрифтів. Важливе значення матиме текст, який передає інформацію. Вартість дизайну листівки пов'язана зі складністю підготовки зображень і розробки оригінал макету. Листівка зі своїм дизайном в друкарні 24print буде виготовлена ​​точно в строк.

Хто робить цікавий дизайн листівки?

Замовити розробку макету краще у професійних дизайнерів, які знають особливості до друкарської підготовки та після друкарскої обробки поліграфічної продукції. У друкарні 24print ви можете замовити дизайн листівки, який повністю втілить ваші бажання і цілі.

Для вибору дизайну є можливість використовувати підготовлені шаблони або вбудовані редактори на сайті. Ціна дизайну листівки визначається після детального обговорення роботи. Ми використовуємо офсетний, цифровий та трафаретний друк. Компанія забезпечує доставку готового тиражу за адресою замовника.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці