Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Натяжка полотна на підрамник
Натягнути полотно на підрамник
Натягування полотна на підрамник
послуги

Натяжка полотна на підрамник

Естетичну і практичну функцію виконує натяжка полотна на підрамник - завдяки їй картина виглядає привабливо і надійно захищається від пошкоджень. Натягнуте полотно завжди виглядає презентабельно і його можна не тільки повісити на стіну в якості прикраси інтер'єру, але і вручити як подарунок.

Якщо потрібно створити справжній витвір мистецтва, то фахівці центру поліграфічних послуг 24 принт в Києві з радістю допоможуть з вирішенням цього питання. У нас ви можете замовити повний спектр послуг від друку зображення до натяжки його на підрамник, виконаних в найкоротші терміни.

 

01 03
Формати
  • За запитом замовника

Стандарти натяжки в 24print

Ми натягуємо полотна на підрамник з урахуванням високих вимог до якості. Для натяжки полотна на підрамник використовуються безпечні і екологічно чисті матеріали для того, щоб готовий виріб вам прослужив як можна довше, а також велика увага приділяється унікальності зовнішнього вигляду оформлення полотна.

Натяжка полотна на підрамник - клопітка робота, основне завдання якої розтягнути полотно не пошкодивши його. Так само при натяжці важливо не перетягнути полотно, так як він буде мати надлишковий натяг, що в результаті зменшить термін служби картини. Наші фахівці можуть виконати якісну натяжку полотна на підрамник ціна якої вас приємно здивує.

Види натяжки

Після друку полотно натягується на підрамник - дерев'яний каркас, який робиться з соснового бруса. Існує кілька видів натяжки полотна на підрамник. Вид натяжки залежить від того як в подальшому буде використовуватися картина.

  •  Стандартна - зображення розміщують тільки на лицьовій стороні підрамника, скоби, для того щоб закріпити полотно, забиваються в торець підрамника. Використовується у випадках, коли робота в подальшому буде оформлятися в раму.
  • Студійна - попередньо перед натяжкою зображення вирівнюють за розміром підрамника, торці підрамника закриваються незадркованим полем. Скоби забиваються на зворотному боці підрамника.
  •  Галерейна - найпоширеніший вид натяжки полотна. Торець підрамника затягується задрукованим полем, і він стає продовженням картини. Частина надрукованого зображення загортається на торець, закриваючи його, полотно закріплюється так само, як і у випадку студійної натяжки: скобами ззаду. Для цього виду натяжки до вихідного розміру картини необхідно додати вильоти по 5 см по горизонталі та вертикалі на загин.

В сервіс-центрі Принт 24 ви маєте можливість не тільки натягнути готовий полотно на підрамник, а й виконати друк на полотні.

Як дізнатися скільки коштує натягнути полотно на підрамник?

Для того щоб дізнатися вартість натяжки полотна на підрамник, досить написати нам на електронну пошту або в чат розмір полотна, який потрібно натягнути. Так само ви можете натягнути полотно на підрамник приїхавши в один з сервіс-центрів і на місці у менеджерів уточнити ціну.
Ви в будь-який зручний момент можете купити полотно на підрамнику - поліграфія 24print працює цілодобово, а доступні ціни стануть приводом звернутися знову. Гарантуємо високу якість і найкоротші терміни виконання вашого замовлення.
​​​

 

 

Замовити
Розмір 30х40 см 40х50 см 50х70 см 70х90 см 100х120 см 120х150 см
Фото на полотні, латексний друк без натяжки на підрамник 291,02 354,05 555,79 896,24 1 638,82 2 438,98
Фото на полотні, латексний друк з натяжкою на підрамник 819,06 1 018,86 1 341,41 1 957,86 3 312,44 4 763,39

Вартість вказана в гривнях за одну готову продукцію

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці