Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Журнали

Журнали - це поліграфічна багатосторінкова продукція, яка являє собою друковане періодичне видання.

01 03

Види

Всі журнали можна кваліфікувати:

 • По періодичності - найчастіше споживач стикається з щотижневими й щомісячними журналами, але замовляють друк журналів і рідше, наприклад, раз на рік.
 • За форматом - бувають інтернет-видання і друковані. На сьогоднішній день, коли всі переходять в мережу все більше видань готують відразу два формати.
 • За тематикою: дитячі, чоловічі, жіночі, наукові, літературні й т.д.
 • По стилю подачі інформації.

Виходячи з виду видання відрізняється і наповнення.

Кожен журнал несе в собі корисну інформацію для кожного споживача. Крім того, деякі з них мають суто розважальний характер і не несуть в собі смислового навантаження. Наприклад, чоловічі в основному складаються з безлічі фотографій. А ось наукові та дитячі містять цікаву і розвиваючу інформацію. Також в друкованих виданнях розміщують багато реклами, і деяка може виявитися дуже корисною не тільки для тих, хто її розміщує, але і для читача.

Виготовлення

Друк, що має попит сьогодні в некомерційних організаціях і компаніях, які хочуть створити позитивний імідж, налагодити контакт з майбутнім клієнтом.  Такі вироби мають презентабельний зовнішній вигляд, який привертає увагу.  Замовляючи друк глянцевого журналу, який повинен прорекламувати послуги, розповісти про продукт або бренд ми не думаємо про ціну, адже в перспективі він принесе нам набагато більше.

Навіщо замовляють друковані видання в епоху інтернету?

Хоча інтернет-видання набирають популярність, друковані видання все ще мають попит.
Раніше журнали й газети були джерелом інформації й наближали до світу мистецтва і краси.  Тепер же є інтернет, де можна знайти всю інформацію, безкоштовно не купуючи зайвого «мотлоху», який після прочитання валяється або відправляється на смітник.  Зараз інтернет перевершує друковані видання, але в інтернеті ми можемо нескінченно гортати стрічку новин в пошуках потрібної нас інформації, а друковані видання розділені по видах, і ми відразу можемо купити потрібний журнал.  І хоч здається, що інтернет є вже скрізь насправді це не так. Друкований виріб можна почитати саме в таких місцях, де інтернету немає. Тому друковані видання ще користуються популярністю.


Види друку

Перш ніж зупинити свій вибір на одному з методів друку потрібно відповісти на такі питання:

 •  На коли потрібна готова продукція;
 •  Тираж;
 •  Зовнішній вигляд готового виробу;
 •  Місце застосування

Після того, як наш менеджер отримає відповіді на ці питання зможе допомогти визначитися який метод використовувати для виготовлення журналів.

Цифровий метод.  Цифровий друк - популярний метод виготовлення журналів в компанії 24print.  Головними перевагами цього виду нанесення є швидкість, якість і можливість роздрукувати пробний екземпляр журналу і якщо потрібно, то внести коригування в основний тираж.  Підходить для термінового друку журналів, тому якщо потрібна готовність день в день, протягом декількох годин або навіть «на вчора», то варто зупинити свій вибір саме на цьому методі.  Крім того, цей вид дозволяє виконати друк журналу від 1 екземпляра.  Використовується в основному для друку журналів малим тиражем.  Має досить високу ціну в порівнянні з офсетним.

Офсетний друк журналів. Не передбачає термінове виготовлення, оскільки має тривалий підготовчий етап і не дає можливості надрукувати журнал в 1 примірнику. Цей вид вигідний тільки для великих тиражів від 1000 штук, що дозволяє зробити друк журналів дешево. Недоліками офсетного друку є зміна кольорів при друку на кольоровому папері, невигідно друкувати маленькі тиражі.

Шовкотрафаретний друк журналу.  Використовується для друку ексклюзивних глянцевих журналів.  Цим способом можна надрукувати журнал на будь-якій поверхні навіть текстурній або шорсткою.  Журнал, каталог, брошура або навіть книга надруковані цим методом підвищать статус Вашої компанії й виділять на тлі конкурентів.
Часто використовують комбінований метод виготовлення для отримання задовільного результату.

Види зшивання

Компанія 24print для скріплення сторінок журналу використовує такі методи:
Скоба.  Більшість журналів зшивають саме скобою.  Зшивання відбувається зошитовим методом і як правило, обкладинку роблять з матеріалів щільніше, ніж блок. Безпосередньо перед зшивкою виконують аркушепідбір і фальцювання аркушів.

Бесшовно-клейовий спосіб - не дозволяє розкрити журнал повністю, на відміну від скоби, але виглядає дорожче.

Тверда обкладинка.  Виготовлення журналів у твердій палітурці замовляють вкрай рідко і тільки для дорогих і одиничних екземплярів.

Вибір методу зшивання визначається типом виробу.

10 кроків до створення стильного глянцевого журналу:
 1. Приваблива і зазиваюча обкладинка. Перше на що звертає увагу покупець - це обкладинка, саме вона привертає увагу і спонукає зробити покупку.  Обкладинка повинна запрошувати заглибитися в читання.  Але навіть при цьому все вона не повинна бути химерною і нахабної.  Зробіть обкладинку гармонійної, стильною і лаконічною.  Важливо дотримуватися балансу.
 2. Яскравий акцент. Яскрава палітра кольорів - це не завжди стильно, а ось яскравий акцент на чорно-білій основі вразить будь-якого навіть дуже досвідченого читача.
 3. Продуманий зміст. Зміст відіграє таку ж важливу роль, як і обкладинка.  Перед здійсненням покупки читач часто переглядає його і вибирає статті, які хотів би прочитати за назвою.  Продумайте заздалегідь назва статей, щоб вони чіпляли читача.
 4. Ілюстрації. Картинки завжди привертають увагу і чим їх більше, тим краще.  Головне не переборщити і не перетворити журнал в фотоальбом.
 5. Мінімалізм - ключ до успіху. Намагайтеся робити свої журнали мінімалістичним і надихаючими.  Уникайте зайвих і кричущих деталей.
 6. Шрифти. Шрифти грають важливу роль.  Кожне видання підбирає шрифт під себе.
 7. Красиві та професійні фото. Якщо видання, що спеціалізується на моді чи дизайні, то підберіть для отримання дозволу приголомшливі фотографії.
 8. Створіть свій унікальний стиль. Тематичний дизайн - риса продуманого і професійно зробленого журналу.
 9. Думайте глобально. Перш ніж почати створювати макет намалюйте його у себе в голові.
 10. Користуйтеся послугами професійних дизайнерів. Звертайтеся до професіоналів, які стикаються з виготовленням журналів кожен день.  

Дизайнери поліграфії 24print зможуть створити дизайн з нуля починаючи від привабливої обкладинки та закінчуючи версткою сторінок.

Як формується вартість?

Менеджери 24print кожне замовлення на друк журналу прораховують індивідуально, адже вартість формується на підставі багатьох чинників.

 • Спосіб друку.  Він може бути цифровий, офсетний, шовкотрафаретний або змішаний.
 • Кількість кольорів.  Виріб може бути повністю чорно-білим, кольоровим або чорно-білим з кольоровими елементами.
 • Тираж.  Чим більше кількість, тим вартість друку журналу буде нижче.
 • Матеріал.  У поліграфії 24print широкий асортимент паперів починаючи зі звичайного паперу щільністю 80 г / м2 закінчуючи ексклюзивними дизайнерськими картонами.
 • Постдрукові роботи.  Допомагають надати виробу завершеного вигляду, а іноді й зробити після друку зі звичайного журналу ексклюзивний виріб за помірну ціну.

Якщо у Вас стоїть завдання надрукувати дорогий на вид, презентабельний, що несе в собі максиму корисної інформації, то компанія 24print допоможе Вам, адже наше завдання задовольнити будь-який запит клієнта.

Друк журналів в друкарні 24print

Замовити виготовлення журналу зі складним дизайном можна в оперативній поліграфії 24print. Менеджери 24print здійснюють цілодобову підтримку клієнтів, оперативно роблять прорахунок, допомагають з вибором методу друку і матеріалу.  Друкарня 24print цілодобово друкує дані журналів в будь-яких кількостях. Компанія однаково цінує кожного клієнта і з радістю допомагає кожному.
Готовий замовлення можна забрати самостійно на сервіс-центрах, замовити доставку кур'єром по Києву або Новою поштою по Україні.

Замовити
Друк журналу формату А4 на папері зі щільністтю 120г/м2 та зшиванням на скоби
Тираж 12 стр 20 стр 32 стр 44 стр
1000 шт 77,30 107,16 166,44 225,72
200 шт 120,15 193,87 193,41 262,35
100 шт 153,48 249,42 304,45 262,35
50 шт 154,58 250,52 394,43 416,13
20 шт 176,88 286,88 395,64 539,55
5 шт 199,01 321,49 505,21 620,29
1 шт 292,06 443,76 656,91 740,36

Вартість вказана в грн за 1 шт

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку журналів:

Які ваіанти зшивання для журналу ви можете запропонувати?

Залежно від кількості сторінок можемо запропонувати кілька варіантів: зі стандартних це пружинка або скоба. Якщо не зі стандартних - брошурування на ПУР-клей

Чи можете Ви оформити журнал в 1 екз?

Так, це можливо. Однак при оформленні декількох примірниках, вартість за одиницю одного журналу вийде дешевше.

Чи можливо зробити обкладинку більш щільною з глянцевою?

При виконанні даної продукції ми можемо обрати будь-яку щільність матеріалу та додаткове покриття.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці