Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк на пакетах

Сучасний світ важко уявити без пакетів. Пакувальні пакети з логотипом - ефективний і мобільний рекламний носій, на якому можна розмістити елементи свого бренду і дані про компанію. Логотип є складовою частиною фірмового стилю кожної компанії. Він створюється для формування асоціації та зв'язку з брендом.

 

01 03

Протягом багатьох років виготовлення пакетів з логотипом є важливою частиною ефективної рекламної компанії. Завдяки сучасному обладнанню та новітніми технологіями друку з високою роздільною здатністю робляться швидко і недорого. Оригінальне стилістичне рішення підкреслює статус компанії і змусить звернути на себе увагу.

Переваги реклами на пакетах

Фірмові пакети з логотипом - відмінна демонстрація образу компанії перед цільовою аудиторією. Зображення на пакеті добре запам'ятовується. Тому багато керівників приймають рішення замовити друк пакетів з логотипом. При цьому важливо постійно працювати над іміджем , це допоможе збільшити попит на товари та послуги, а значить і призведе до зростання прибутку.

Виробництво пакетів з логотипом вирішує велику кількість важливих завдань:

 • Реклама послуги або продукції, що продається.
 • Впізнаваність певної торгової марки.
 • Підвищення лояльності клієнтів, престижності певної компанії або організації.

До того ж така реклама дозволяє тонко розповісти необхідну інформацію за умови розміщення продукції на великих ярмарках і різних виставках. Пакети з логотипом дешево обійдуться, тому не завдадуть відчутного удару рекламному бюджету. Всі витрати на друк окупаються з часом новими доходами. До того ж друк паперових пакетів - хороший спосіб підкреслити корпоративний стиль.

У яких сферах можуть застосовуватися пакети з рекламою?

При мінімальному бюджеті можна замовити оперативне виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом і отримати рекламу для цільової аудиторії, підвищивши в кілька разів впізнаваність своєї торгової марки і логотипу. Такий інструмент застосовується в різних сферах:

 • магазини різного призначення;
 • медичні центри;
 • підприємства, які відносяться до громадському харчуванню;
 • агентства;
 • організації різного призначення;
 • бутики, де продається одяг, взуття або аксесуари.

Також актуальний друк на кур'єрських пакетах. Іншими словами, це може бути будь-яка компанія або організація, де продаються товари і надаються послуги.

Різновиди пакетів

Залежно від матеріалів, що використовуються для виробництва, можна всі вироби розділити на дві великі категорії:

 • Захищені шаром полімеру (або ламіновані) - це звичайні поліетиленові варіанти.
 • Незахищені - з щільного крафт-паперу або стильного дизайнерського паперу. Крафт-папір оброблений спец просоченням, що робить його більш зносостійким. Не варто плутати її з бюджетним обгортковим папером. Замовити крафт пакети з логотипом сьогодні не складе труднощів.

Можна розділити також пакети за призначенням, розмірами, способом розміщення. У паперовому вигляді пакета-ручки слабким місцем буде міцність. Чим міцніше буде зміцнення, тим більше міцний продукт. Ручка може бути додатково скріплена люрексом - це виглядає більш естетично. Також відмінно зарекомендували себе моделі з так званою вклеєною стрічкою.

Ламіновані варіанти мають товщину від 20 до 25 мікрон. Вони виготовлені з паперу з полімерною плівкою, при цьому поверхня може бути, як глянцевою, так і матовою. Вони вологостійкі і мають високу вантажопідйомність. Пакет з паперу здатний витримати вагу до 3 кг.

Як роблять поліетиленові пакети?

Щодня в світі використовується понад 1 млрд пластикових пакетів, які застосовують для упаковки або перенесення. Поліетиленові пакети виробляються із спеціального матеріалу. Спочатку вибирають тонкі гранули поліетилену, які піддаються екструзії під впливом апарату. На цьому етапі вносяться добавки, призначені для поліпшення характеристик матеріалу, а також барвники. Сам по собі поліетилен - суміш водню і вуглецю. Щільність виробів може бути різною. Це залежить від структури і наявності хімічних речовин в матеріалі:

 • LDPE - пластик з маленькою щільністю, це відмінний варіант, щоб звернути одяг, іншу продукцію.
 • LLDPE - з більш високою щільністю, тому пакет більш щільний. Такі моделі найчастіше зустрічаються в супермаркетах і магазинах.
 • HDPE - самий щільний варіант, він здатний витримати великі навантаження і підходить для перенесення вантажів.

Для виробництва застосовується такий матеріал, як поліетилен, який обробляється під різним рівнем тиску, від мінімального до максимального. Тому можна виготовити пакети з логотипом різних розмірів і рівня щільності.

Історія розвитку друку на поліетиленових виробах

Вперше технологія з нанесення друку почала активно використовуватися в ХХ столітті. Тоді актуально було виконувати паперові пакети з логотипом на замовлення. Через кілька років з'явилися поліетиленові вироби, які і сьогодні популярні. З іншого боку, вони є джерелом забруднення навколишнього середовища через тривалу здатність до розпаду полімерів, що входять до складу сировини.

Сьогодні для рекламного просування продукції обов'язково потрібен друк логотипу на пакетах. Більшість брендів, компаній, організацій замовляють великі партії, щоб проінформувати якомога більше потенційних покупців.

На що ще звернути увагу при друку?

Друк на паперових пакетах на замовлення буде залежати від багатьох параметрів. Перш за все, потрібно визначитися з матеріалом (крафт-папір, папір або поліетилен). Наступний важливий фактор - тираж і розміри пакетів. Чим менше тираж, тим більше ціна на пакети з логотипом на замовлення, і навпаки.

Також при виборі відповідного дизайну і підготовки до друку потрібно враховувати такі особливості:

 • Важливо пам'ятати, що не зобрадення, яке можна намалювати в графічному редакторі, вийде також добре реалізувати на папері або поліетилені, може трохи відрізнятися підсвічування, передача кольору.
 • Шар поліетиленової плівки буде накладено зверху самого друку. У тому випадку, якщо Вам сподобалася матова поверхня, то всі елементи, які були з блиском, стануть більш матовими. Зворотня ситуація відбувається з глянцем. Все залежить від смаків та уподобань замовника.
 • Якщо пакет буде занадто великий, він повинен склеюватись  з двох половинок. Якщо на зображенні є тексти, елементи логотипу і вони потрапляють на стик між двох листів, можливий зсув малюнка. Це потрібно враховувати при виборі відповідного місця розміщення логотипу при виготовленні паперових пакетів.
 • При виборі матеріалу під назвою «бурий крафт», може при друку трохи змінитися колір. Наприклад, білий колір може стати бежевим, червоний - коричневим. І тільки срібло і чорний колір будуть незмінні.

Виробництво пакетів - це складний технологічний процес. Він включає ряд послідовних операцій, які будуть виконуватися незалежно від того, скільки пакетів потрібно буде надрукувати. Потрібно буде кілька листів на «розкочування». Наприклад, при тиражі 20 пакетів, буде використовуватися 220 аркушів, при тиражі 500 використовуємо 700 аркушів. Як бачимо, тираж безпосередньо впливає на формування ціни одного виробу.

Шовкотрафаретний метод друку

Одним з найпопулярніших методів друку є шовкотрафаретний спосіб. Фарба продавлюється через сітку на рамці, виходячи з певних, встановлених заздалегідь параметрів. При цьому кожен шар повинен ідеально добре висохнути для того, щоб колір тримався якомога довше, а яскравість і сама якість друку були на високому рівні. Також є ряд особливостей, на які потрібно звертати увагу:

 • Щоб зробити зображення більш об'ємним, можна використовувати фарби з об'ємом 100 мкм.
 • Шевкотрафаретний друк підійде при замовленні малим тиражем, а також оптом при кількості від тисячі штук.

Друк буде коштувати недорого, а тираж допускається різний. Вартість послуг розраховується індивідуально і буде залежати від таких характеристик:

 • кількості кольорів в логотипі;
 • розмірів виробів;
 • текстури поверхні;
 • тиражу.

Щоб пакети замовити з логотипом таким методом, потрібно просто залишити заявку на нашому сайті. Друк здійснюється на пакетах різних видів, розмірів і форматів.

Як замовити друк пакетів?

Ми знаємо, як створити ефективну паперову упаковку, яка допоможе вирішити різні завдання наших клієнтів. Наші фахівці допоможуть підібрати матеріал, розмір, дизайн, колір та інші параметри друку, які задовільнять вимоги замовника. У нас можна замовити паперові пакети з логотипом або поліетиленові. Останнім часом користується популярністю друк на крафтових пакетах, які виглядають красиво і міцніше паперових.

Щоб надрукувати логотип або зображення на поліетилені під різним тиском, використовуються кольори, в основі яких полімери, пігменти, а також розчинники. Завдяки такому складу фарба відмінно наноситься і довго тримається на поверхні. Вибір методу друку буде залежати від кількості пакетів, а також виду та якості малюнка логотипу, який потрібно надрукувати.

Щоб відобразити складні сюжети, краще замовляти великі тиражі. Для мінімальних обсягів краще вибирати пакети простіше, підійде штриховий друк. Зображення при цьому створюється на підставі ділянок, які залиті фарбою. Ще один недорогий спосіб - растровий друк, він дозволяє створювати відтінки малюнка.

Якщо ви плануєте замовити друк паперових пакетів з логотипом високої якості і в великому обсязі, підійде повнокольоровий друк, який може бути виконий на флексографічному обладнанні або шовковою сіткою.

Щоб паперові пакети замовити, потрібно зателефонувати нашим менеджерам або залишити заявку на сайті. У нашій друкарні продумано все від розробки макета до доставки готової продукції. Прийом і виконання замовлень відбувається без вихідних і в будь-який зручний для клієнта час.

Замовити

Часті питання щодо друку на пакетах:

Я хочу замовити пакети з логотипом що для цього потрібно?

Чи є у Вас наявний готовий логотип, фірмовий знак або можливо малюнок, це прискорить виконання Вашого замовлення. Для цього нам необхідно буде отримати його від Вас у вигляді графічного файлу або фотографії. Якщо у Вас його немає, дану роботу виконають за Вас наші дизайнери, від Вас буде потрібно описати словами що Ви хочете бачити на пакеті, готовий ескіз буде надіслано для узгодження замовлення. Після узгодження ескізу, ми під Вас будемо виконувати Ваше замовлення.

Які терміни виготовлення замовлення друку на пакетах?

Зазвичай терміни виготовлення замовлення займають до 2-х тижнів з моменту отримання передоплати. За цей час затверджуються із замовником макет виробу, виготовляється кліше для нанесення друку і випуск готової продукції.

Чому вартість за один пакет відрізняється залежно від тиражу?

Вища вартість пакета на малих тиражах зумовлена більшими часовими і ресурсними витратами в розрахунку на одиницю готової продукції.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці