Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Пакети з логотипом

Пакети з логотипом на замовлення – будь на хвилі стилю


Пакети – це незамінний атрибут сучасної людини. Вони допомагають полегшити буденні справи, стають функціональним та потрібним аксесуаром. Друк на пакетах, що стає більш популярним останнім часом, це не просто оздоблення сумки в красивий вигляд, це найкращий варіант для створення позитивного іміджу компанії, підвищення лояльності клієнтів та досягнення поставлених цілей.

01 03

Пакетики поліетиленові – зручні для брендування, довговічні та економічні, чи паперові – екологічні, підходять для нанесення будь-якого лого, тканинні –  екологічні, підходять для багаторазового використання, гарантують тривалий рекламний ефект, охоплення широкої аудиторії та позитивний візуальний вплив через стильний вигляд та різноманітність матеріалів. Паперові пакети з логотипом не просто практичні, а й багатофункціональні. 


Друк на паперових пакетах – особливості створення


Пакети з логотипом можуть застосовуватися у різних сферах діяльності, а завдяки новітнім технологіям друку їхнє різноманіття тільки радує. За матеріалом розрізняють пакетики:
ламіновані – захисний шар полімеру захищає виріб від пошкоджень та робить його міцнішим, товщина їх 20-25 мікрон, поверхня може бути глянцева або матова, витримують достатню вагу, вологостійкі;
незахищені – виготовляють з крафт-паперу зі спеціальним просоченням, яке гарантує підвищену зносостійкість та міцність в порівнянні зі звичайним обгортковим папером. 

Пакети паперові з логотипом також розрізняються за розміром, призначенням, способами розміщення. Для зручності використання ручку можна скріплювати люрексом, вклеювати стрічку.

Виготовлення та друк пакетів виконується наступним чином:
Підготовка матеріалу. Гранули поліетилену піддають екструзії, вносять спеціальні домішки, барвники, що покращують характеристики готового виробу. Щільність матеріалу буває різною, все залежить від структури та наявності в ньому більше чи менше хімічних речовин (LDPE – маленька міцність, LLDPE – середня щільність, HDPE – висока міцність). Крім того, можна замовити крафтові або бумажні пакети з логотипом.
Розробка макета. Дизайн малюнка, логотипу чи слогана на виробі повинен бути виконаний в одному стилі з корпоративною символікою, мати схожі елементи та колірну палітру. Якщо пакетики маленькі, то зображення повинно бути чітким і зрозумілим, якщо великі – зрозумілим для сприймання, зручно розташоване. 
Друкування. Для нанесення лого на поліетиленові вироби застосовують шовкотрафаретну технологію. Фарба продавлюється через сітку на рамці, кожен шар повинен добре висохнути. Зображення може бути об’ємним, для цього використовують фарби з об’ємом 100 мкм. 
Післядрукарські послуги. Після повного висихання фарби, на малюнок наноситься тонкий шар поліетилену – він допомагає максимально зберегти зображення, його цілісність та яскравість. 

Замовити фірмові пакети не просто потрібно, це вигідно, ефективно та практично. На формування ціни впливає матеріал, розмір, щільність, масштабність зображення, терміновість, тираж. 


Де замовити паперові пакети з логотипом в Україні?


Поліграфія «24print» пропонує поліграфічні послуги на будь-який смак. У нас можна замовити виготовлення паперової продукції, брендування канцелярії, текстильних виробів, додаткову післядрукарську обробку. Виготовити пакети на замовлення з логотипом можна в будь-якій кількості, різних форм та матеріалів. Для оформлення замовлення важливо заздалегідь визначитися з матеріалом, розміром, місцем розташування лого, колірною палітрою, тиражем тощо. Якщо макета для оздоблення виробів немає, наші дизайнери допоможуть з цим, врахують всі особливості роботи вашої компанії та створять неповторний дизайн. 

Заявку на поліграфічні послуги можна залишити на сайті, телефоном або в офісі у робочий час. Обробка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, гарантуємо якість, вигідні ціни та доставлення по всій Україні. Доставлення організовуємо з допомогою провідних логістичних компаній.
 

Замовити

Часті питання щодо друку на пакетах:

Я хочу замовити пакети з логотипом що для цього потрібно?

Чи є у Вас наявний готовий логотип, фірмовий знак або можливо малюнок, це прискорить виконання Вашого замовлення. Для цього нам необхідно буде отримати його від Вас у вигляді графічного файлу або фотографії. Якщо у Вас його немає, дану роботу виконають за Вас наші дизайнери, від Вас буде потрібно описати словами що Ви хочете бачити на пакеті, готовий ескіз буде надіслано для узгодження замовлення. Після узгодження ескізу, ми під Вас будемо виконувати Ваше замовлення.

Які терміни виготовлення замовлення друку на пакетах?

Зазвичай терміни виготовлення замовлення займають до 2-х тижнів з моменту отримання передоплати. За цей час затверджуються із замовником макет виробу, виготовляється кліше для нанесення друку і випуск готової продукції.

Чому вартість за один пакет відрізняється залежно від тиражу?

Вища вартість пакета на малих тиражах зумовлена більшими часовими і ресурсними витратами в розрахунку на одиницю готової продукції.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці