Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Купити фотообої

Фотообої на замовлення – створи свій унікальний дизайн


Фотошпалери – не просто елемент декору, це інструмент для формування простору, створення унікального і стильного інтер’єру. Вони були і є актуальними, бо виконують низку важливих і корисних функцій – естетичність, візуальне збільшення простору, персоналізує власника та його смаки. Деякі шпалери можуть покращити акустику, знижуючи рівень шуму та відлуння, а деякі допомагають приховати недоліки, розширити простір, зробити кімнату візуально вищою, довшою, об’ємнішою.
 

01 03

Купити фотообої, що підкреслюють вишуканий смак господаря, варто за чіткість і деталізацію, широкий вибір дизайнів, в тому числі й виготовлених за вашими макетами. Вони легко клеяться, довговічні, стійкі до зношування та легкі у догляді (захисне покриття виробів переважно дає змогу чистити їх вологою ганчіркою). 

Якщо ви бажаєте вирізнитися, виразити свої емоції та створити приємну атмосферу в дитячій кімнаті, спальні, вітальні чи робочому кабінеті, фотообої купити можна як готових дизайнів, так і замовити виготовлення за вашим малюнком, знімком. Їх можна розміщувати не тільки на стіні, а й дверях, стелі, меблях, по центру чи в окремому кутку.


Як замовити фотообої? Процес виготовлення


Щоб отримати фотошпалери у місті Київ або інших регіонах країни, створених за власним дизайном, варто пройти кілька етапів:
визначитися з матеріалом, розміром та дизайном – наші дизайнери можуть редагувати зображення, підлаштовувати його під форму та розмір стіни, вдосконалити ваше чи підібрати готовий дизайн та забезпечити знімку високу якість;
друк – для виготовлення шпалер використовують широкоформатний друк на спеціальних принтерах, які забезпечують високу якість зображення, стійкість до вигорання, вицвітання, чорнила підбираються екологічно чисті (бо клеються в приміщенні), стійкі до зовнішніх факторів;
післядрукарська обробка – шпалери можуть ламінуватися для захисту від механічних пошкоджень, УФ-променів, а також нарізатися для зручності наклеювання полотна, маркеруються для полегшення монтажу. 

У нас друк на шпалерах відбувається на флізеліновій, паперовій основі. Флізелінова основа дає змогу наносити зображення латексними, сольвентними, екосольвентними та УФ-чорнилами. Матеріал має пористу структуру, а спеціальне покриття гарантує яскравість та точне перенесення кольорів. Шпалери на паперовій основі виготовляються з допомогою тих же чорнил, але мають понад 10 структур (флізелін лише 2 – пісок і гладь), експлуатаційні характеристики гірші. Текстура полотна підбирається з урахуванням особливостей приміщення, загального стилю, обраної картинки. 

У нас можна замовити та купити фото обої виготовлені латексним друком. Технологія безпечна, якість матеріалів підтверджена міжнародними сертифікатами. При створенні продукції на поверхню наноситься міцний шар, стійкий до впливу зовнішніх чинників, малюнок, колірна палітра може бути абсолютно різною.


Де купити якісні та унікальні фотообої в Україні?


Поліграфія «24print» надає широкий спектр послуг щодо друку, нанесення логотипів на текстильні та паперові вироби. Ціна на фотообої, які можна замовити в зручний час на сайті чи в офісі у робочий час, приємно вигідна та формується з урахуванням тиражу, терміновості, розмірів, типу чорнил та необхідності застосовувати післядрукарську обробку. 

Доставлення готового замовлення здійснюється по всій Україні провідними транспортними компаніями в найкоротші терміни.

Ми гарантуємо відмінну якість, широкий асортимент та індивідуальний підхід для реалізації будь-якого замовлення.
 

Замовити

Часті питання щодо друку фотошпалер:

Що таке друк фотошпалер за індивідуальним замовленням?

Завдяки можливостям широкоформатного друку ти можеш замовити фотошпалери з будь-яким зображенням необхідного розміру. Обраний знімок наноситься на основу чорнилом, яке нетоксичне і безпечне для здоров'я. Властивість матеріалів і якість зображення не поступаються готовій продукції та традиційним шпалерам. Переваги індивідуального замовлення - можливість самостійно вибрати зображення, надати своє фото для друку, вибрати матеріал і вказати необхідні розміри.

Як зрозуміти, що моє зображення підходить на потрібний розмір шпалер?

Найнадійніше надіслати файл із зображенням нашому фахівцеві, який вкаже максимально можливий розмір полотна і допоможе підібрати оптимальний варіант.

Як правильно поклеїти фотошпалери на стіну самостійно?

Використання фотошпалер як настінного декору - доступний і простий спосіб для самостійного ремонту. Завдяки індивідуальним розмірам і можливості друку сюжету на єдиному полотні або на невеликій кількості аркушів, значно скорочує проблему "з'єднання стиків".

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці