Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Дизайн флаєра

В умовах надлишку рекламної інформації, люди не встигають читати великі каталоги товарів і послуг. В сучасній поліграфії частіше використовують листівки невеликого формату. Маркетологи підтверджують, що професійний дизайн флаєра допомагає збільшити продажі в торгових точках і магазинах. У такому вигляді зручно розповідати про акції та розпродажі, анонсувати надходження нових товарів, збільшуючи потік клієнтів.

Однією з важливих задач, які вирішує дизайн флаєра, є збереження листівки. Багато перехожих навіть не читають текст, надрукований в рекламі. Для вирішення цієї проблеми можна додати цінність в сам дизайн флаєра, щоб клієнти зберігли його і використовували для покупки. Наприклад, можна замовити дизайн флаєрів-сертифікатів на певну суму, щоб пред'явник отримав знижку при покупці або замовленні послуги. Це реалізують на практиці так: "знижка 100 грн при купівлі сукні в магазині Новий стиль".

Роздавати флаєра можна:

• на виставках і презентаціях,

• на тренінгах та семінарах,

• в громадських місцях і на транспорті.

Які переваги дає дизайн флаєра

У рекламних кампаніях важливо донести інформацію до максимально великої кількості людей. Не кожен покупець має час для вивчення навіть найвигідніших пропозицій. В такому випадку роздача флаєрів на касі дозволить охопити широку аудиторію клієнтів. Якщо замовити дизайн та друк флаєра зручного формату, ви отримаєте недорогий і ефективний носій реклами.

З розробкою рекламної продукції допоможе друкарня 24print і професійні дизайнери поліграфії. Для розробки вдалого дизайну флаєра потрібні не тільки знання графічних редакторів і законів композиції, а й розуміння психології клієнтів. Сучасні маркетологи використовують багато інструментів, щоб залучити покупців:

• Привабливий дизайн флаєра,

• можливість отримати подарунок,

• право на додаткову знижку або спеціальні ціни.

Яким повинен бути флаєр і його дизайн

Вибір колірної гами, шрифту, фото та інших елементів дизайну флаєра завжди індивідуальні. Важливо враховувати особливості цільової аудиторії, специфіку і ціну товару. Багато клієнтів хочуть замовити розміщення на маленькій площі дизайну флаєра максимальної кількості текстової інформації. Це не завжди призводить до зростання продажів, тому що дрібний шрифт незручно читати. Дизайн флаєра не слід перевантажувати докладними описами і характеристиками продукції. Ціна розробки флаєра залежить від складності макета дизайну і часу роботи з ним.

Основні рекомендації по розробці дизайну флаєра:

1. Професійно підібрана колірна гамма при замовленні дизайну флаєра. Деякі сполучення кольорів дратують зір, тому небажано використовувати занадто яскраві відтінки для фону або тексту.

2. Ефектні фотографії прикрасять дизайн. Візуальне сприйняття реклами завжди пов'язано з якістю зображень. Підготуйте якісні фото з добре поставленим світлом.

3. Зрозумілі рекламні тексти. Напишіть коротко основну думку, яку хочете донести до споживача. При цьому підкресліть обмеження по терміну дії акції або кількості товару, щоб мотивувати покупців швидше прийняти рішення. Обов'язково використовуйте заклик до дії, якщо ви хочете замовити дизайн флаєра.

4. Добре читати шрифт на флаєрі. Бажано уникати складного накреслення літер, так як це погіршує сприйняття інформації. Вибирайте прості шрифти звичного типу.

5. Якісний папір. Для друку флаєрів зазвичай використовують крейдований папір з щільністю 80-115 м Це оптимальне рішення за ціною і якістю поліграфії. Для більш дорогих виробів можна замовити щільність 250-300 г.

6. Правильно підбирайте розмір флаєра. Найчастіше використовують формат 95х210 см, іноді А 5, А 6 або А 7. Таку листівку зручно покласти в сумочку або кишеню, щоб зберегти або використовувати в найближчим часом.

7. Професійний друк. Навіть якщо замовити дизайн флаєрів у кращих фахівців, але в друкарні буде погане обладнання або фарби, то враження від готових виробів постраждає. Орієнтуйтеся на рівень професіоналізму компанії, з якою ви співпрацюєте, коли хочете замовити дизайн флаєра.

Вартість дизайну флаєра залежить від багатьох факторів, які потрібно враховувати. Крім формату, значення має якість надаваних матеріалів і терміни. Перш ніж замовити флаєра, обговоріть з фахівцями, що потрібно підготувати для розробки дизайну. Також на ціну впливає наявність складних дизайнерських елементів і таблиць. Якщо у вас вже розроблений фірмовий стиль і логотип, надайте їх дизайнеру в електронному вигляді. Ми не використовуємо шаблон при розробці унікального варіанту дизайну.

Яскравий дизайн флаєра добре виглядає на дитячої продукції, що пригортає увагу. При продажу дорогого одягу, меблів, автомобілів краще уникати строкатості і обмежитися пастельними тонами. На світлому тлі добре виглядають фотографії їжі і напоїв, тому що акцент зміщується на фотографії.

Сформулюйте заголовок і основну думку в зрощумілих коротких пропозиціях. Не слід для одного флаєра використовувати багато інформації. Великим шрифтом виділяйте слова "подарунок", "акція", "знижка", "бонус", "сертифікат на суму 100 грн". Не забувайте вказувати адресу вашого магазину, телефон, посилання на сайт і дані месенджерів.

Де можна замовити розробку флаєра і яка ціна

Кращим рішенням буде, коли розробку дизайну і друк виконує одна і та ж компанія в Україні. В такому випадку ви отримаєте мінімум складнощів і помилок. Дизайн флаєрів і виготовлення можна замовити у нас на сайті в режимі онлайн, оформивши заявку. Для великих тиражів ми рекомендуємо офсетний друк - він дозволяє знизити вартість одиниці продукції. Наше обладнання гарантує точну передачу кольору при друку будь-яким способом.

У друкарні 24print ви отримаєте:

• професійну розробку оригінал макета,

• грамотну до друкарську підготовку,

• ідеальну відповідність готової продукції та дизайну,

• оптимальну ціну на дизайн і друк.

Менеджери друкарні зроблять розрахунок ціни на дизайн флаєра і термінів виконання, надають консультацію з усіх технічних питань.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці