Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк постерів

Постери представляють собою рекламний виріб великого формату, на якому представлені невеликі фрагменти тексту та зображення. Вони можуть бути дизайнерські, рекламні, тематичні, художні та використовуються в різних сферах.

Якщо вам потріена друк постерів швидко і недорого, дзвоніть нам. При необхідності досвідчені дизайнери поліграфії розроблять макет згідно з технічним завданням замовника.

01 03

Сфери використання постерів

Саме поняття "постер" походить від англійського слова «poster», в буквальному сенсі слова - це "плакат, афіша". Це загальна назва використовується для різних друкованих аркушів, що розміщуються вертикально. Виготовлення постерів може переслідувати не тільки рекламні, але і особисті цілі. Залежно від цього розрізняють такі їх види:

 • Роздруківка постерів рекламного характеру - хороший метод повідомлення про майбутню подію, організацію виставки, рекламномний захід. Зазвичай це формат А3 (29,7 × 42,0 см) або А4 (21,0х29,7 см). Їх можна розмістити на стендах, дошках, стовпах. Друк таких афіш виконується в короткі терміни. Для кампаній рекламних масового характеру можна замовити друк постера а1 або меншого формату.
 • Друк плакатів з різними привітаннями. Великі плакати дозволяють яскраво і незвично привітати з улюбленими святами, яскравими, важливими подіями. Можна додати фотоколаж, незвичайні написи - вони надовго запам'ятаються.
 • Для розміщення внутрішнього, а також зовнішнього в якості реклами використовується широкоформатний друк постерів. Потрібно враховувати зовнішні фактори при виборі відповідного матеріалу для друку, особливо якщо плакати призначені для розміщення на вулиці. Вони відрізняються великими розмірами, для розміщення зазвичай використовуються спеціальні конструкції.
 • Друк постерів на стіну. Інтер'єрні постери користуються великою популярністю, це можуть бути оригінальні дизайнерські рішення або плакати з улюбленими картинками, героями, пейзажами, цитатами. Такі вироби здатні прикрасити будь-який інтер'єр як квартири, будинку, так і офісу. Постери можуть бути різних розмірів і допоможуть створити певний стиль оформлення приміщень.

Зображення на постері обов'язково повинно супроводжуватися відповідним слоганом, а також текстом.

Вимоги до створюваних постерів

Можна виділити кілька особливостей, на які потрібно звертати увагу при створенні постера:

 • Тему краще робити короткою та інформативною.
 • Якість і величина шрифту повинна бути оптимальною. Текст має бути видно з відстані 1-1,5 метра.
 • Кольори повинні грамотно поєднуватися, а зображення - бути якісним.
 • Експериментуйте. Поміркуйте про яскраве полотно замість білого полотна на постері.

У вас є всього кілька секунд для того, щоб зацікавити людину за допомогою плаката, тому потрібно правильно підготувати постери для друку. У цьому допоможуть не тільки яскраві картинки, а й високий контраст між різними елементами виробу . Колірна палітра повинна бути монотонної і поєднуватися з кольором тексту, якщо він є.

Візуальний контраст грає ключову роль в дизайні. Але також не варто забувати і про навколишнє середовище. Якщо постер, наприклад, буде висіти на стіні білого кольору, то плакат краще виконувати в контрастних кольорах. Також постери для розміщення в спальні, залі, дитячій кімнаті матимуть різні сюжети.

Не останню роль відіграє вибір розміру плаката, матеріалу, а також методу друку. Щоб отриманий плакат виконував свої функції, робіть його виразним, оригінальним і здатним залучати до себе увагу. Важливо правильно зробити макет з технічної точки зору, це можна доручити нашим дизайнерам. Варто заздалегідь обговорити всі можливості з менеджером нашої друкарні, щоб вибрати додаткові ефекти.

Розміри постерів та щільність паперу

Плакати мають різні формати в залежності від їх призначення. Стандартними вважаються розміри А3, А2, А1 і А0. Щоб надрукувати постер великих розмірів, використовуються методи офсетного або широкоформатного друку.

До стандартних розмірів постерів відносяться:

 • А3 має розміри: 42,0х29,7 см - це невеликий розмір для постерів, що розміщуються в індивідуальних і комерційних цілях.
 • А2 з розмірами 59,4 × 42,0 см - формат підійде для розміщення інформації, розміщеної на тематичних стендах;
 • А1 відрізняється розмірами: 84,1 × 59,4 см - такі плакати, як правило, встановлюються на виставках, в торгових місцях, великих залах. Постер а1 використовується в основному для розміщення реклами певного характеру.

Також великою популярністю користується друк постера на тканині. Це може бути одяг, постільна білизна, рушник і абсолютно будь-які вироби, на які наноситься печатку із зображенням, текстом, логотипом, необхідною інформацією. Якщо порівнювати з іншими видами реклами, то на друк постерів ціна набагато нижче.

Щільність паперу для плаката підбирається під замовлення. Як правило, це такі варіанти:

 • щільність 200 - 300 г / м2 забезпечить довговічність виробів, такий постер відмінно підійде для зовнішнього розміщення.
 • щільність від 90 до 120 г / м2 - стандартний папір, який підійде для плакатів, що розміщуються в рекламних цілях, це непоганий варіант у співвідношенні ціни і якості;
 • щільність в діапазоні 120 - 180 г / м2 - золота середина в співвідношенні ціни і якості виробів для розміщення інформаційних матеріалів.

У нашій друкарні можна замовити абсолютно будь-який тираж на різних носіях.

Як створити рекламу на постері?

Для того, щоб створити ефективний, красивий і стильний постер, потрібно продумати його дизайн і звернутися до професіоналів. У нас можна замовити друк великих постерів, маленьких, для інтер'єру, офісу, банку, в рекламних цілях. Все відбувається швидко і зручно для вас. Можна скористатися послугами досвідчених дизайнерів. Фахівці нашої друкарні систематизують ваші основні ідеї і допоможуть їх реалізувати в оригінальних постерах. Після виправлень і корегування досить вибрати найкращий варіант. Якщо плануєте зробити макет своїми силами, уточніть технічні вимоги у менеджерів. Після цього ви відправляєте нам файл, і ми зможемо роздрукувати постер по онлайн замовленню.

Для друку можна використовувати папір типу City Light, він здатний не тільки добре передавати колір, але і більш стійкий при впливі вологи або ультрафіолетового випромінювання. Крім того, він зручно монтується в різні конструкції і більш еластичний. Іноді наші клієнти замовляють постер на пінокартоні. Якщо потрібен буде друк постерів а0 великого розміру, якість друку має бути не нижче 360 dpi.

Переваги та недоліки широкоформатного друку постерів

Завдяки наявності сучасного обладнання ми виконуємо широкоформатний друк постера різного формату та розмірів швидко і якісно. Для друку постера використовується чорнило без запаху, тому вироби можуть бути розміщені всередині приміщення. До основних переваг широкоформатного друку відносяться такі особливості:

 • Можна замовити різну кількість, починаючи від 1 штуки і до сотень тисяч, все залежить від потреб клієнта.
 • Фарби мають захист від сонячних променів. Можна використовувати такий сітілайт і реклама прослужить не дні, а довгі місяці або роки.
 • Друк різних розмірів, що дозволяє реалізувати самі незвичайні ідеї для внутрішньої і зовнішньої реклами. Це може бути формат від А0 і більше.
 • Процес друку може  зайняти не більше трьох днів, це буде залежати від рівня завантаження устаткування, а також об'ємом тиражу.

З іншого боку, вартість друку постера за допомогою технології широкоформатного друку буде вище. Це пов'язано з високою ціною обслуговування устаткування і якістю самих фарб. До того ж швидкість друку нижче цифровий або офсетний, процес може зайняти додатковий час.

Методи друку на тканині

Можна також замовити постер на полотні і тканих матеріалах. Ціна друку зображення на тканині буде залежати від методу нанесення самих трафаретів. Також варто враховувати колір, склад тканини, особливості барвників. На сьогоднішній день відомо кілька різних способів, кожен має свої плюси і мінуси:

 • Шовкографія - метод з використанням сітки, через яку буде продавлюватися фарба. Це ідеальний варіант для отримання фактурних написів, виконаних з використанням флуоресцентних фарб, а також золота або срібла. При цьому чіткість і яскравість самого зображення не буде залежати від кольору основи.
 • Прямий цифровий - дозволяє деталізувати зображення. Такі фарби досить стійкі, можна отримати градієнт і глянець. Можна використовувати натуральні тканини різних видів, при цьому синтетичних волокон допустиме значення тільки до 5%, дозвіл до 2880х1440 dpi.
 • Термотрансферний - не боїться прання і підійде для одиничних виробів. Виходячи з назви зрозуміло, що малюнок переноситься під впливом температури.
 • Сублімації - друк підходить для тканин зі складом синтетичних волокон від 60%. Більш чіткі зображення будуть отримані на найсвітліших матеріалах. Використовуються спеціальні чорнило, які зроблені на масляній або водній основі.

Останній метод друку витримує численні прання, при цьому яскравість залишається на високому рівні. Якщо вам потрібно роздрукувати постер на тканині, рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони підкажуть, які краще фарби і технології друку використовувати в залежності від призначення і виду матеріалу. У деяких випадках знадобиться провести тест, щоб затвердити зразок і узгодити всі нюанси з клієнтами. Всі підготовчі роботи і сам друк будуть виконані в стислі терміни.

Де замовити друк постерів недорого?

Ми виконуємо друк постерів а3, а 0 і а 1 з дотриманням термінів і високої якості. Чи можемо додатково роздрукувати листівки, намалювати унікальний макет. Цінностями компанії є чесність по відношенню до клієнтів і відповідальність за дії співробітників компанії перед клієнтами. При співпраці з нами ви отримуєте наступні переваги:

 • доступні ціни та дотримання рамок бюджету;
 • особливий підхід до кожного клієнта;
 • відповідальність і уважність співробітників;
 • надання послуг під ключ;
 • ми надаємо послуги друку та виготовлення макетів;
 • індивідуальні тарифи для постійних клієнтів;
 • креативний підхід до поставленого завдання;
 • кваліфіковані фахівці, які люблять свою роботу;
 • замовлення постерів в будь-який час доби;
 • зручний спосіб оплати.

Нашими клієнтами є великі рекламні агентства, різні компанії, організації, приватні особи. Замовити друк постера онлайн легко через сайт або по телефону.

Друк виконується на сучасному обладнанні. Робота друкарні націлена на довгострокові відносини, спрямовані на розвиток вашого бізнесу. Ми спираємося на креативний підхід нашої команди, яка намагається задовільнити потреби кожного клієнта.

Замовити
Цифровий друк постерів форматом А3 на папері SRA3 формату
Тираж 3001+ 1501-3000 1001-1500 501-999 101-500 50-100 20-49 10-19 2-9 1
Постер А3 на папері 160 г/м2 15,38 16,99 17,32 24,25 30,90 36,76 39,54 47,27 56,95 62,42
 
Широкоформатний друк постерів на матовому рулонному фотопапері Крона
Тираж 10+ 2-9 1
Постер А0 на матовому фотопапері 180г/м2 467,27 495,55 574,38
Постер А1 на матовому фотопапері 180г/м2 250,53 290,22 341,56
Постер А2 на матовому фотопапері 180г/м2 133,51 174,66 226,69
 
Широкоформатний друк постерів на глянсовому рулонному фотопапері Крона
Тираж 10+ 2-9 1
Постер А0 на глянсовому фотопапері 190г/м2 550,76 579,04 642,00
Постер А1 на глянсовому фотопапері 190г/м2 292,27 323,92 378,60
Постер А2 на глянсовому фотопапері 190г/м2 154,39 198,87 246,70
 
Широкоформатний друк постерів на сатиновому рулонному фотопапері Крона
Тираж 10+ 2-9 1
Постер А0 на сатиновому фотопапері 280г/м2 554,24 582,52 645,69
Постер А1 на сатиновому фотопапері 280г/м2 294,01 325,76 380,61
Постер А2 на сатиновому фотопапері 280г/м2 155,26 199,88 247,77

Вартість вказана в гривнях за 1шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку постерів:

Якого розміру постеру ви можете надрукувати?

Ми можемо виконати будь-який розмір у форматі А4 – А0. Також маємо змогу виконати продукцію в індивідуальному розмірі.

На якому папері ви друкуєте постер?

Найчастіше ми використовуємо фотопапір середньої щільності. В наявності у нас завжди є матова, глянсова та сатин.

Чи зможете ви розробити постер на замовлення?

Ми маємо відділ дизайну, який із задоволенням допоможе вам розробити макет постера від початку до кінця.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці