Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дизайн

Дизайн - один з етапів підготовки до виготовлення рекламної, іміджевої або інформаційної друкованої продукції. За допомогою вдалого дизайну можна привернути увагу споживача, продати товар, виділитися на тлі конкурентів.

01 03

Спочатку був дизайн

Важливе завдання перед друком продукції в поліграфії - створення професійного і грамотного дизайну. Адже дизайн - це перше, на що звертає увагу потенційний покупець або клієнт. Будь то плакат, листівка, рекламний банер, афіша або вітальна листівка. Якраз зовнішній вигляд поліграфічної продукції стає тією рушійною силою, яка здатна зробити бізнес успішним. Крім того, дизайн дозволяє забезпечити правильне розуміння текстової, а також графічної інформації, що важливо при формуванні корпоративного іміджу. У компанії 24 принт можна замовити дизайн-проєкт у перевірених дизайнерів столиці.

Звичайно у 21 столітті реклама в інтернеті поступово витісняє паперову рекламу. Але попри це послуги дизайнера поліграфії все так же залишаються потрібними, оскільки не дивлячись ні на що завжди зберігається мінімальний набір продукції, який необхідний компаніям для організації презентацій та виставок або для розсилки клієнтам в якості подарунків.

Поліграфія 24print надає повний спектр послуг дизайнера по створенню іміджевої поліграфії і ефективної реклами - ви можете замовити дизайн проєкту, візитки, буклету, плаката, брошури та іншої поліграфічної продукції. Наші фахівці гарантують унікальний стиль і якісне виконання. У підсумку реклама стає ефективною і працює на благо репутації компанії.

Дизайнер поліграфії - хто це?

Робота дизайнером друкарні - це в першу чергу творча праця, який вимагає повної віддачі та посидючості. Така робота підходить далеко не всім, оскільки потрібно бути уважним до деталей і вміти слухати клієнта.

Дизайнер - це та людина, яка може скоригувати наявний макет, створити макет з нуля, зробити додрукарську підготовку, а також розробити фірмовий стиль бренду або компанії. Це саме та людина, яка може зробити не просто красивий макет, але і правильно підготувати його дотримуючись технічних вимог поліграфії.

Як правило, дизайнер володіє такими основними навичками:

  • Знанням головних дисциплін і процесів (колористика, кольорознавство, проєктування, моделювання, рекламний менеджмент);
  • Знанням в області поліграфії (уявлення про обладнання та матеріали, процеси друку і постдруку, знаннями теорії кольору і кольоровідтворення).
У процесі створення, дизайн поліграфії проходить три етапи:
  • Розробка змісту - конкретних пропозицій, заголовків, креативних слоганів і ін.
  • Зовнішній вигляд - підбираємо найбільш привабливе візуальне наповнення, щоб привернути увагу покупців.
  • Верстка - структуруємо інформацію таким чином, щоб вона стала максимально ефективною з точки зору реклами.

Якщо треба замовити дизайн та верстку поліграфічної продукції в найкоротші терміни - тоді можна прийти на сервісний центр 24print на Ярославській або Антоновича і наші дизайнери з 9 ранку і до 9-ї години вечора допоможуть з розробкою макета. Кваліфіковані дизайнери втілять ваші фантазії в життя і зроблять готову продукцію бездоганною з точки зору якості.

Послуги дизайну поліграфії

Хороша поліграфічна продукція - це не тільки якісно виконаний друк, але і продуманий і грамотний дизайн.

Створення дизайну поліграфії - це наполеглива праця, в ціну включені знання в області поліграфії, витончений смак і знання психології споживача.

Професійні дизайнери, такі як працюють в поліграфії 24 print в Києві комплексно підходять до виконання поставленого завдання. Дизайнер вивчає продукт, послугу або компанію, виділяє головне, створює ескізи, виробляє загальний стиль. Завдання дизайнера - вловити ваші побажання, допомогти правильно їх подати, і щоб ціни на дизайн поліграфії вас приємно здивували.

Вартість послуг дизайнера поліграфії

Прайс-лист на дизайн в поліграфії 24print формується виходячи з часу, який витрачає дизайнер на створення макета. Крім того, якщо вам треба доопрацювати вже розроблений макет, то послуги дизайнера з допрацювання макета поліграфічної продукції будуть за ціною коштувати нижче.

Для того щоб дізнатися прайс-лист наших дизайнерів ви можете написати в чат або на пошту нашої поліграфії з описом того, що треба зробити. Компанія 24print пропонує вигідні ціни на дизайн серед поліграфії України.

Важливі складові дизайну

Розробка дизайну - важлива складова створення поліграфії. Перш ніж приступити до розробки дизайну треба з'ясувати потребу клієнта, наприклад, де друкована продукція буде використовуватися, яку інформацію потрібно донести до споживача. Після цього дизайнер вивчає всю отриману інформацію і приступає безпосередньо до створення макета. Якщо ж замовник не може сформулювати вимоги, тоді дизайнер працює методом підбору і доопрацювань. Щоб отримати дизайн, який буде вирішувати поставлені перед ним завдання завжди доводиться йти на компроміс. Не завжди бажання замовника збігаються з можливостями, які обмежуються технічними вимогами.

Дизайнер повинен стежити за тим, щоб побажання клієнта за зовнішнім виглядом продукції не йшли в розріз з технічними вимогами поліграфії. 

  • Потрібно стежити за колірною моделлю і побажаннями замовника за кольорами готової продукції, адже після друку існує ще постдрукарська обробка і якщо, наприклад, клієнт вибере матову ламінацію, то вона приглушить колір зображень.
  • Помилкою є проста зміна макета з колірної моделі RGB в CMYK - це різні системи формування кольору і при простій зміні барвистість втрачається.
  • Якщо використовуються картинки з інтернету, то варто використовувати тільки векторні файли. При використанні растрових картинок варто дивитися на розмір файлу і якість, тому, що при друку неякісної картинки будуть видні пікселі.

Все вищесказане в черговий раз доводить, що робота дизайнера - це не легкий труд і тому прайс на дизайн в деяких дизайн-студіях і поліграфіях вище середнього.

Замовити
Ціни на дизайн Створення (від) Корегування (від)
Баннер 500 220
Бейдж 550 220
Бірка 960 220
Блокнот  2400 220
Брошюра 2400 360
Буклет 1900 360
Візитівка 500 180
Календар 1900 360
Конверт 500 220
Листівка 720 360
Логотип 3100  
Меню 1440 220
Макети для соц. мереж 720 220
Наліпка 500 220
Вітальна листівка 720 360
Запрошення 500 220
Плакат 960 220
Афіша 960 220
Постер 960 220
Презентація 960 360
Сетрифікат 720 220
Диплом 720 220
Стікерпак 960  
Сувенірна продукція 500  
Флаєр 960 360
Фірмовий  бланк 500 220
Етикетка 700 360

Вартість вказана в грн.

Відділ дизайну працює:
Пн - Пт     09:00 - 21:00
Сб - Нд    10:00 - 19:00

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці