Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Плакати

Цифровий друк плакатів дозволяє отримати висококласну продукцію, яка використовується для залучення нових покупців, а також в якості інформаційних носіїв. Широкоформатні зразки замовляють з метою донесення до потенційної аудиторії споживачів інформації про нові послуги, бонусні програми, акції, урочисті заходи, рекламні презентації.

01 03
Матеріали
 • Фотопапір рулонний
 • Папір Mondi Color print DNS G
 • Папір Mondi Color premium DNS V
 • Папір офсетний
 • Крейдований папір
 • Самоклеючі матеріали

 

Постдрукарські послуги
 • матова ламінація
 • глянцева ламінація
 • порізка в розмір
Формати
 • А3 - А0+

(Максимальна ширина задрукування - 1500 мм, довжина - до 5м)

Що таке плакат і де він використовується?

Плакат, постер або афіша - помітне зображення, яке привертає до себе увагу і несе яку-небудь інформацію. З його допомогою ваш захід не залишиться непоміченим.

Друк плакатів, афіш і іншої поліграфічної продукції під замовлення - хороший спосіб будь-якої компанії заявити про себе, адресно впливаючи на клієнтів і якісно демонструючи ексклюзивні відомості про себе. Замовити друк плакатів в Києві в нашій компанії ви зможете за найвигіднішою вартістю. Якщо ви готуєте рекламну акцію, хочете провести важливий захід, збираєтесь оповістити про майбутню подію або концерт, вам буде корисно замовити друк плакатів.

Залежно від того, який вид послуг в друкарні Києва по друку афіш і плакатів ви виберете, залежить те, де можна використовувати продукцію:

 • у виставкових залах;
 • на конференціях;
 • у офісних будівлях;
 • у адміністративних установах;
 • на розважальних, спортивних, громадських майданчиках.

Види плакатів

Недорогий друк рекламних плакатів істотно підвищує ефективність будь-якої маркетингової кампанії. Ви вкладаєте мінімальну кількість ресурсів, отримуєте при цьому якісний продукт поліграфії, і реалізовуєте завдання в повному об'ємі.

Види плакатів за призначенням:
 1. Рекламно-інформаційні - найбільш поширені, оскільки містять контакти рекламодавця і несуть інформацію, що продає. Вони використовуються у бізнесі і продажах, під час проведення акцій і інших заходів, а також повідомляють про нові спортивні події, концерти, прем'єри.
 2. Соціальні - це може бути просвітницька або екологічна інформація, яку хочуть донести до широкого кола громадськості.
 3. Політичні - найчастіше використовуються під час підготовки виборів або інших громадських заходів. Допомагають формувати імідж окремого лідера, групи людей або партії. 
 4. Учбово-інструктивні - носять інформаційний характер. Можуть містити дані про технологічні особливості роботи, презентувати схеми і креслення, пояснювати правила безпеки або поведінки.

Види друку

Вибір виду друку залежить від тиражу і терміновості виготовлення. Ціна друку плакатів залежить від рівня складності дизайну і тиражу. Виходячи з вашого накладу і бюджету, менеджери компанії 24print допоможуть визначитися із способом друку, оскільки для друку плакатів і афіш їх існує декілька.

Види друку:

Офсетний друк - дозволяє виготовити поліграфічну продукцію великими накладами і високої якості. Цей вид друку економічно вигідний при тиражах від 100 штук одного дизайну. Для друку використовується спеціальний крейдований або офсетний папір щільністю від 90 до 350 грам.

Цифровий друк плакатів - ділиться на широкоформатний струменевий друк і форматний лазерний друк.

Технологія струменевого друку завдяки оригінальному чорнилу, яке ідеально підходить для друку плакатів, постерів і афіш, забезпечує якісні відбитки з яскравими кольорами і плавними колірними переходами. Цей спосіб вигідний для невеликих тиражів плакатів і афіш. Основним матеріалом для друку плакатів є фотопапір рулонний, який у свою чергу може бути матовим або глянцевим. Окрім фотопаперу, струменевою технологією ми можемо надрукувати на самоклеючій плівці, яку легко можна прикріпити до будь-якої поверхні.

Цифровий лазерний друк, який здійснюється на листах преміального паперу Mondi Color, а також на різних видах дизайнерського картону, має обмеження друкарського розміру - можна виготовити друкарську продукцію до А3 формату включно. Перевагою цифрового лазерного друку є висока швидкість друку і відносно невисока вартість готового виробу.

Звертаючись до нас, ви зможете підібрати ідеальний варіант по співвідношенню цінової доступності, рекламних можливостей, якості і швидкості виконання замовлення.

Наша друкарня організовує друк плакатів в Києві, спираючись на концепти:
 • надання послуг при будь-якому тиражі;
 • знання потреб широкої аудиторії;
 • можливість друку великих плакатів;
 • універсальність рішень для різних видів бізнесу;
 • послуги термінового цифрового друку з вибором переважного формату виробів, розміру і виду паперу.

За ціною друк плакатів залишається однією з самих бюджетних форм реклами і просування маркетингових стратегій.

Як ми працюємо: додрукарська підготовка

Друк плакатів в Києві, зусиллями експертів нашої компанії, проводиться у форматі "під ключ". Наші експерти розроблять дизайн і верстання швидко і якісно, враховуючи усі нюанси і особливості переважного способу друку афіш, плакатів і інших видів поліграфії. Окрім цього, ви зможете скористатися послугами додрукарської підготовки оригінал-макета. Виготовляючи макет, експерти принт-центра враховують:

 • цільову аудиторію замовника;
 • особливості поведінки конкурентів його бізнесу на ринку;
 • стиль зображень, що підходить під тематику;
 • форму подання рекламного матеріалу, включаючи слогани.

Звернувшись до нас, ви отримаєте усі види додрукарських і постдрукарських послуг. Термінові замовлення виконують оперативно залежно від того, наскільки великий тираж замовленої продукції.

Матеріали: переваги і особливості

В нашому принт-центрі можна замовити рекламну або навчальну великоформатну продукцію. Швидкий і сучасний офсетний друк плакатів виконується нашою компанією із застосуванням інноваційних технологій і перевірених матеріалів.

Наші пропозиції:
 • Друк плакатів А1 і інших форматів на папері Mondi Color print DNS G. Папір для повнокольорового лазерного друку забезпечує відмінне суперчітке зображення і надає документам професійному вигляду.
 • Друк плакатів на замовлення на папері Mondi Color premium DNS V. Це високоякісна основа для повнокольорового лазерного друку з низьким вмістом хлору, що гарантує безпеку, економічність і надійність готової офсетної продукції.
 • Терміновий друк плакатів і креслень - для неї використовується фотопапір рулонний, папір офсетний або крейдований, а також самоклеючі матеріали.

Друк афіш в Києві виконується з точним перенесенням кольорів, яке відповідає оригінал-макету.

Розміри плакатів

Компанія 24print виконує друк форматів А3-А0+ при максимальній ширині задрукування до 1500 мм і завдовжки до 5 метрів. Плакат - якісний рекламоносій, який за статистикою замовляє кожен третій клієнт в друкарні.

Замовляючи друк плакатів А0 - А4, враховуйте усі аспекти:
 • Стислість формулювань.
 • Інформативність.
 • Ефектне зображення.
 • Привертання уваги.

Ми гарантуємо якість і оперативність виконання замовлення, від вас же знадобиться чітке позначення ключових критеріїв, що висуваються до рекламної продукції. Найбільш популярний варіант для друку афіш - А3. Більшість рекламних виробів, які можна зустріти на вулицях міста, - це плакати А2 або А1, друк яких займає більше часу і вимагає спеціального обладнання.

Поширений формат, до якого пристосовані усі принтери, - це А4. Його використовують для виготовлення буклетів, документів, каталогів, листівок. Ви зможете замовити друк плакатів А4 в Києві в нашій компанії. Це будуть компактні атрибути, але ми допоможемо зробити їх гранично інформативними.

Щоб бути максимально виразним, рекомендуємо замовити друк плакатів А0. У Києві особливий попит у студентів і науковців має продукція у вигляді настінних таблиць і діаграм. На полотні розміщують великі нестандартні зображення і деталізовані картинки.

Постдрукарські послуги

Крім друку плакатів формату А2, А0, А3, А4 в Києві клієнтам доступні додаткові послуги. Терміновий друк плакатів з подальшою ламінацією в Києві дозволить отримати виріб з хорошими показниками жорсткості і щільності. Після друку афіші А1 і інших форматів збережуть бездоганний вид надовго: фарби не стираються, не розмазуються.

Постдрукарські послуги включають:
 • Матова ламінація - забезпечить захист від вологи, пилу, бруду, вигорання, а також підвищить зносостійкість.
 • Глянцева ламінація - надасть благородство і глянсовий блиск поліграфічної продукції
 • Порізка в формат - допомагає отримати точні розміри.
 • При офсетному друці як альтернативу ламиниции можна використати УФ-лак.

Щоб плакат приніс користь, його роблять привабливим, оригінальним, легким для розуміння клієнтам. Замовляючи друк універсальних плакатів А3, не забувайте про декоративну функцію.

Звертайтеся до нас - ми організовуємо оперативний друк афіш А1, плакатів А3 і іншій продукції в Києві з доставкою по Україні. Досягати нових вершин у бізнесі легко, співпрацюючи з такими професіонал

Замовити
Цифровий друк постерів форматом А3 на папері SRA3 формату
Тираж 3001+ 1501-3000 1001-1500 501-999 101-500 50-100 20-49 10-19 2-9 1
Постер А3 на папері 160 г/м2 15,38 16,99 17,32 24,25 30,90 36,76 39,54 47,27 56,95 62,42
 
Широкоформатний друк постерів на матовому рулонному фотопапері Крона
Тираж 10+ 2-9 1
Постер А0 на матовому фотопапері 180г/м2 467,27 495,55 574,38
Постер А1 на матовому фотопапері 180г/м2 250,53 290,22 341,56
Постер А2 на матовому фотопапері 180г/м2 133,51 174,66 226,69
 
Широкоформатний друк постерів на глянсовому рулонному фотопапері Крона
Тираж 10+ 2-9 1
Постер А0 на глянсовому фотопапері 190г/м2 550,76 579,04 642,00
Постер А1 на глянсовому фотопапері 190г/м2 292,27 323,92 378,60
Постер А2 на глянсовому фотопапері 190г/м2 154,39 198,87 246,70
 
Широкоформатний друк постерів на сатиновому рулонному фотопапері Крона
Тираж 10+ 2-9 1
Постер А0 на сатиновому фотопапері 280г/м2 554,24 582,52 645,69
Постер А1 на сатиновому фотопапері 280г/м2 294,01 325,76 380,61
Постер А2 на сатиновому фотопапері 280г/м2 155,26 199,88 247,77

Вартість вказана в гривнях за 1шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку плакатів:

На якому папері краще друкувати плакат?

Текстові плакати краще друкувати на папері середньої щільності, графічні на більш щільному.

Чи робите ви ламінацію великих плакатів?

Так. Ми використовуємо техніку холодної ламінації, яка дозволяє заламінувати великий формат

Чи ви робите двосторонній друк плакатів?

Якщо розмір плаката менший або дорівнює формату А3, то можемо виконати друк із двох сторін

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці