Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Хенгер

Хенгери - вид рекламної продукції, яка має нестандартний формат і схожа з флаєрами.

На сьогоднішній день цей вид продукції досить популярний в різних сферах. Їх використовують в якості роздаткового матеріалу і декору.

01 03

Види та особливості хенгерів

Хенгер - щільний флаєр зі спеціальною ручкою, яка використовується для кріплення на будь-які двері або іншу поверхню. Існує кілька їх видів:

  • Дорхенгери - кріпляться на дверній ручці за допомогою спеціального гачка. Найчастіше їх можна зустріти на дверних ручках в готелях і під'їздах.
  • Некхенгери - використовуються для залучення уваги покупця. Кріпляться вони на горлечко пляшки. Некхенгери можуть бути різних форматів, наприклад, виділяють: листовий, некхенгер-брошура і некхенгер-обгортка.
  • Хенгери-розмінникі - використовуються для торгового обладнання.

Друк хенгерів здійснюють двома способами - цифровий і офсетним друком. Вид друку залежить від тиражу і термінів виготовлення. Цифровий спосіб використовують для маленьких тиражів до 500 штук, в свою чергу офсетний друк застосовують при тиражах від 500 штук.
Після друку виконується вирубка за допомогою спеціальних штампів, які у випадку складної нестандартної форми або нестандартного розміру хенгери виготовляються індивідуально.

Робота з 24print

У друкарні 24print ви маєте можливість замовити хенгери, які принесуть нових покупців і прорекламують товар, за доступною ціною. Компанія 24print займається виготовленням хенгери не тільки стандартних розмірів і форматів, а й друкує нестандартні вироби. Для оформлення замовлення необхідно визначитися з тиражем, а з іншими пунктами допоможуть наші менеджери. З менеджерами можна обговорити деталі замовлення починаючи від дизайну і закінчуючи часом доставки готової продукції.

За допомогою кур'єрів ми виконуємо термінову доставку по Києву, по Україні доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта».
Замовляйте хенгери з інформацією про продукт, з що мотивує або інформацією про акції. Такий продукт приверне увагу і вирішить різні маркетингові задачі.

Замовити

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці