Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Друк формату А5
послуги

Друк а5

Сервіс-центр 24print виготовить поліграфію сучасними технологічними методами цифрового друку.

струминним;

лазерним;

УФ.

«Друк на А5 струминним принтером?» – сумніваються деякі, але марно. Інноваційне обладнання видасть яскраві та насичені кольори всієї палітри фарб, роздрукує фотографії, колажі та графіку високої роздільної здатності та деталізації. Струменевим способом ідеально видавати малі тиражі та поодинокі екземпляри. Буде безперечною перевагою для ексклюзивних видань та допоможе уникнути додаткових витрат.

Друк формату А5 лазерним способом застосовуємо для деталізованих фотореалістичних зображень, наносимо текст та графіку. Виглядає презентабельно та виразно. Використовуємо переважно для середніх та великих тиражів. Також виготовляємо малі партії та окремі екземпляри, копії, документи тощо.

УФ техніка надає необмежені можливості дизайну, аж до створення текстурних та рельєфних ефектів. Стандарт абсолютної якості, точність деталей та чіткість зображень. Одна з найшвидших технологій цифрового друку. УФ друк на А5 витримає навантаження, перепади температури, вплив зовнішніх факторів, стійкий до вицвітання.

24print - друкуємо практично на будь-якій основі. Навіть на дереві, шкірі, склі та пластиці. Нанесемо текст та графіку на ручки, олівці, флешки, зарядні пристрої тощо. Надаємо послуги повного циклу: від розробки дизайну до пакування та забезпечення доставки клієнту. Звертайтесь цілодобово у будь-який день тижня!

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці