Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дизайн блокнота

У кожної людини є блокнот, він може зберігати особисті записи або робочі дані. Таке джерело інформації буде завжди під рукою. Можна придумати свій власний дизайн блокнота або замовити друк блокнотів у фірмовому стилі в нашій друкарні.

Розробка дизайну блокнота в фірмовому стилі стане відмінним способом підготовки до виставки, конференції. У блокноті можна не тільки зробити важливі записи, він може стати ефективним джерелом реклами.

Коли з'явилися блокноти?

Все почалося з маленького видавництва записників для побутових і торгових потреб в романтичній країні Франції близько 200 років тому. У таких записниках була тверда і щільна обкладинка, яка не боялася вологи. Кути робили закругленими, щоб не псувати кишені власників. Часто додавалася кишеня, яка допомагала зберігати якісь важливі папірці.

Перші записники називалися Молескін (від слів mole - кріт, skin - шкіра). Поступово блокноти удосконалювалися, а видавці зрозуміли, що люди можуть використовувати їх не тільки для торговельних записів, а й для власного задоволення. Тому видавництва почали приділяти більше уваги дизайну і зовнішньому вигляду. Якщо спочатку обкладинкою служила груба шкіра, єдиним завданням якої був захист блокнота від будь-якого зовнішнього впливу, то згодом вона ставала все тоншою, з прикрасами різними візерунками і декоративними елементами.

На сьогоднішній день існують різні види блокнотів: записні книжки, блокноти в твердій палітурці, з тканинною обкладинкою, стікербуки, щоденники, скетчбук, блокноти зі спіраллю і інші варіанти виконання. Можна обрати будь-який зручний формат і наповнення. За призначенням аксесуари також відрізняються, вони можуть бути корпоративні, ділові, навчальні, особисті.

Як розробити дизайн блокнота?

Перш за все, потрібно визначитися з форматом блокнота. Найчастіше це може бути А4, А6 або А5. Такі аксесуари зручно буде носити з собою і в кишені, і в сумці, і в папці з паперами.

Наступний важливий крок - вибір паперу. Для блокнотів може використовуватися звичайний папір або дизайнерський. Для записної книжки відмінною підійде офсетний папір, щільність якого складає 80-115 г / м2. Для обкладинки знадобиться максимальна щільність (не менш 250 г / м2), саме таку має картон, листовий магніт. Вибір паперу також залежить від конкретної цільової аудиторії. Наприклад, для корпоративного аксесуара і вищого керівництва підійде виключно дизайнерський папір високої щільності.

Фірмову символіку, а також розмітку сторінок можна виконати в одному або декількох кольорах. Дизайн обкладинки рекомендується робити повнокольоровим. Для скріплення сторінок записної книжки використовуються різні методи:

• використання скоб;

• склеювання сторінок;

• складання на пружину.

Залежно від вибору варіанту кріплення буде залежати зручність використання блокнота, а також зовнішній вигляд аксесуара. Перед тим, як замовити дизайн блокнотів, потрібно визначитися з його призначенням і матеріалами, які будуть використовуватися. Не останню роль також відіграє вибір цільової аудиторії, для якої призначений блокнот. Для молоді та творчих людей більше підійде оригінальний і нестандартний дизайн для обкладинки блокнота. Дівчата часто обирають більш тонкі і компактні моделі. Для навчання краще підійдуть об'ємні і великі за розмірами блокноти зі світлої паперу.

Де краще замовити друк і дизайн блокнота?

Для того, щоб виготовлений блокнот знайшов свою цільову аудиторію, потрібно якісно його надрукувати. Важливо пам'ятати, що блокнот - іміджева складова для корпоративного стилю компанії, тому варто відповідально поставитися до вибору підходящої друкарні.

Компанія «24Прінт» має багаторічний досвід роботи і пропонує вигідний формат співпраці. Ми використовуємо найкращу сировину, виконаємо друк і дизайн блокнотів за вигідною ціною. Замовити послугу можна за допомогою онлайн-форми на сайті або за контактним телефоном. Додатковим бонусом буде оперативна доставка в зручний для вас час.

Вартість дизайну і друку буде залежати від наповнення записної книжки, різновиду матеріалів, які використовуються для друку, складності макету (його можна зробити самостійно або замовити у нас), кількості сторінок, тиражу.

У нас індивідуальний друк, тому ви можете розробити власний, унікальний дизайн. Блокнот, дизайн якого ви замовте у нас, буде виконаний строго в обумовлений термін і стане вашим фірмовим аксесуаром.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці