Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Біговка

Біговка (бігування) - процес нанесення згину на поліграфічну продукцію. Лінія завдяки, якій лист рівно згинається - біг.

01 03
ФОРМАТ
  • А6 - А0м

Де і навіщо застосовується даний вид постдрукарських робіт?

Біговка застосовується, коли звичайну технологію згинання застосувати немає можливості. Наприклад, коли є можливість спотворення надрукованого зображення або при використанні картону. Цей процес дозволяє уникнути отримання нерівних ліній при фальцюванні, без появи тріщин і заломів. Тому біговка застосовується при згині картону, цупкого паперу або пластику.

Використовується для:

Види
  • Ручна біговка. Коли біг розміщується перпендикулярно пайовому напрямку волокна матеріалу, то рекомендується виконувати ручну біговку відбитків. Такий вид, як правило, застосовується при маленьких і середніх тиражах, або при друку унікальних виробів. Ручна біговка забезпечує якісніші лінії біга. Так само біговка ручним методом застосовується для виробів з УФ-лаком та ламінуванням. Такий спосіб нанесення згину вважається дорожчим видом.

  • Машинна. Цей вид використовують при друку великих тиражів. Машинну біговку роблять за допомогою спеціального обладнання, яке оснащене бігувальним роликом і ножем. Застосування таких машин виправдано при виготовленні тисячних і мільйонних тиражів.

Якщо біговка картону виконана на професійному рівні - поліграфічною продукцією зручно користуватися, насолоджуючись її стильним зовнішнім виглядом. Досвідчені фахівці друкарні в Києві Принт 24, готові виконати цю роботу в найкоротші терміни. У нас ви можете оформити замовлення в будь-який зручний час.

Переваги біговки в поліграфії:

  • Виріб приймає потрібну форму.
  • Пофарбований папір не тріскається на згинах.
  • Міцність на згинах стає вище.

У поліграфії в Києві 24 принт, виконати біговку можна за доступною ціною. Вартість залежить від таких складових: кількості згинів на виробі, обсягу тиражу, а також щільності матеріалу, який необхідно скласти.

Бігування або фальцювання?

Біговка і фальцювання - це різні постдрукарські процеси. Зазвичай біговка виконується перед фальцюванням і використовується для цих процесів різне устаткування. Вона полегшує процес фальцювання. Ці два процеси як би доповнюють один одного.
Біговка відрізняється від фальцовки тим, що для неї використовують тупі ножі, які продавлюють папір, а при фальцюванні листи просто складають. Так само фальцювання не призначене для згинання щільного паперу та картону. При використанні таких матеріалів спочатку виконують процес нанесення згину, а потім складання.

При підготовці файлів до друку заздалегідь повинно бути продумано буде виконуватися біговка або фальцювання, а можливо будуть використовуватися обидва процеси. Виходячи зі складності продукції для кожного виробу дизайнер індивідуально продумує розміщення тексту і картинок. Так само на етапі оформлення замовлення ці нюанси повинні бути обумовлені з менеджером.

Компанія 24print орієнтована на те, щоб надати нашим клієнтам сервіс в будь-який час дня і ночі
  • Працюємо цілодобово. Сервіс-центр 24 print ідеальний варіант, коли виконати допечатниє, друковані та постдрукові роботи потрібно вночі.
  • Наявність сучасного обладнання. Завдяки використанню передового обладнання демонструємо високу якість друкованої продукції, забезпечуючи бажаний результат. Листівка, запрошення, буклет - будь-яка поліграфічна продукція за допомогою біговки стане акуратною.

  • Привітні та кваліфіковані співробітники. Наші менеджери готові допомогти та розв'язати ваше питання в будь-який момент.

  • Зручне місце розташування. Сервіс - центри 24print розташовані в центральних районах Києва в п'яти хвилинах від метро.

Для оформлення замовлення звертайтесь через онлайн - форму, пишіть в месенджер або надсилайте заявку на пошту. Наші менеджери зв'яжуться для уточнення деталей, узгодження термінів і вартості. Готову продукцію доставляємо по Києву та Україні кур'єрськими службами.

Замовити
Листова біговка
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 501-1000 1000+
Біговка (1 біг) 6,83 3,42 1,69 1,24 1,07 0,95

Вартість вказана в грн

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці