Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Стійка павук

Х-банер, конструкція павук- мобільна конструкція, яка використовується для демонстрації банера з інформацією.

01 03
Формати
 • 60х160 см
 • 80х180 см
 • 100х200 см
 • 120х200 см
Матеріали
 • банер матовий литий 440г/м2
Післядрукарські послуги
 • встановлення  люверсів

Конструкція павук

Цю мобільну стійку часто називають: Х-banner, Spider (спайдер), х-павук, а іноді навіть павучком. Але як би не називали цю конструкцію, призначення у неї одне - знайомити широку аудиторію з продукцією та послугами.

Мобільний стенд павук складається з банера з зображенням і заднього кріплення, який утворює Х подібну конструкцію. Конструкція виробляється з алюмінію і вуглепластику, що дає можливість їй бути легкою і довговічною. На кожному банері для павука з боків набиваються люверси, за які надалі рекламний банер чіпляється до стійки. Установка такої конструкції займає всього кілька хвилин, потрібно всього лише розкрити складну основу, натягнути полотно і закріпити його на стійці.

У компанії 24print рекламна конструкція павук представлена ​​в чотирьох стандартних розмірах:

 • 60х160 см;
 • 80х180 см;
 • 100х200 см;
 • 120х200 см.

У поліграфії 24print можна вибрати потрібну рекламну стійку павук і купити її в Києві на вигідних умовах.

Де застосовуються х-банери?

Всі, хто стикаються з виробництвом і продажем будь-якої продукції знають, що кожен продукт має потребу в рекламі й конструкція павук добре справляється з поставленим завданням. Без х-банерів вже давно не обходиться жодна подія. Популярність х-банера продиктована мобільністю, практичністю і купити таку конструкцію можна недорого.

Компанії купують рекламний банер павук для таких заходів як:

 • Виставки
 • Семінари
 • Акції
 • Презентації

А також рекламний стенд павук використовується всередині великих магазинів і супермаркетів. Компанія 24print піклується про те, щоб ви отримували продукцію, яка буде служити довгий час, тому використовуємо якісний друк і перевірені матеріали.

Матеріали

Поліграфія 24print виробляє рекламні павуки з використанням зносостійких конструкцій і якісного матеріалу для друку. Працюємо з будь-якими форматами, що дозволяє забезпечити необхідний візуальний ефект. У якості матеріалу для друку компанія 24print використовує матовий литий банер. Цей вид банерної тканини міцний, еластичний, стійкий до перепадів температур, а також на нього простіше наносити яскраві, барвисті зображення. Надруковане зображення на такому банері залишається чітким тривалий час. Структура такого банера стійка до дії фарби завдяки чому банер тримає форму і не загортається по краях. Фактура литого банера дрібна і майже непомітна.

Використання литого банера дозволяє виготовити рекламну конструкцію, яка прослужить довгі роки.

Види друку

Крім якісного матеріалу важливу роль у виготовленні конструкції павук відіграє вид друку, яка використовується для банера. Компанія 24print для виготовлення рекламних павуків використовує латексний друк і друк сольвентним чорнилом, вони дозволяють виготовити якісні банери за помірну ціну.

Латексний друк - дозволяє отримати хорошу якість зображень, яскраві та насичені кольори й абсолютно безпечні відбитки. Латексний друк підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Латексні чорнила не мають запаху і безпечні, що підтверджується безліччю міжнародних сертифікатів. Технологія друку латексними чорнилами забезпечує миттєве висихання чорнила, що дозволяє надрукувати банер для конструкції павук будь-яких розмірів в стислі терміни.

Сольвентний друк - забезпечує високу стійкість малюнка до впливу води, сонця, а також витримуює перепади температури. Зображення, надруковані сольвентним чорнилом, не тріскаються, не змиваються і не обсипаються. Крім явних переваг сольвентний друк має і недоліки. Наприклад, х-банера, надруковані сольвентним чорнилом, не рекомендується використовувати для конструкцій павук, які будуть використовуватися в приміщенні, оскільки фарба токсична і має неприємний запах.

При виборі друку враховуйте його переваги та недоліки для того щоб в результаті отримати якісну продукцію.

Переваги роботи з 24print
 • Оформити замовлення на конструкцію Павук можна на сайті або за телефоном відправивши макет під друк банера на електронну пошту. Це допоможе заощадити такий дорогоцінний час і встигнути виконати поставлені завдання.
 • Наші менеджери радо нададуть цілодобову кваліфіковану підтримаю під час оформлення замовлення. Зорієнтують по вартості х-банера, а також за розмірами можливих конструкцій.
 • Великий запас продукції. Ви можете бути впевнені, що х-банера всіх розмірів є в наявності.
 • Окремо можна купити конструкцію павук для будь-якого вже готового банера.
 • Компанія 24print надає широкий вибір рекламних конструкцій. Ми виготовляємо ролл-апи, штендери та павуки, бренд-волли, а також рекламні ферми.
 • Рекламні конструкції упаковані в чохли для транспортування.
 • Доставка готової продукції здійснюється по всій Україні кур'єрськими службами.

Звертаючись у 24print можете бути впевнені, що в результаті отримаєте продукцію, яка створить позитивний імідж компанії.

Замовити
Розмір 60х160 см 80х180 см 100х200 см 120х200 см
Вартість стійки "Павук"  1641,30 2086,50 3067,60 3423,70

Вартість вказана в гривнях за друк банера, установку люверсів і конструкцію

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці