Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Візитівки

Візитівки - атрибут успішної людини, знак довіри і поваги. Вручаючи візитку ви демонструєте своє прагнення до тривалої співпраці.

Якщо вам необхідно зробити термінове замовлення візиток в Києві, ви можете звернутися в принт-центр 24print, і ми проконсультуємо вас і віддрукуємо тираж вдень, вночі, у вихідний і навіть у вихідний вночі.

01 03
Формати
 • стандарт - 90х50 мм
 • євро - 85х55 мм
 • квадратні - 64х64 мм
Матеріали
 • Папiр Mondi Color print DNS G
 • Папiр Mondi Color premium DNS V
 • Папiр Mondi Color copy 
 • Папiр дизайнерський
 • Каширований картон
Постдрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • скруглення кутів
 • порізка в розмір

Види візитних карток

Персональні - простий і недорогий спосіб представити себе при неформальному знайомстві. Часто друк персональних візиток виконується у вільному стилі, тобто вказано ім'я, прізвище і телефон власника. За бажанням вказується посилання на соціальні мережі. Оформлення залежить від побажень власника.

Ділові - використовуються у бізнес кругах, на ділових переговорах для того, щоб забезпечити потенційних партнерів контактною інформацією. Вони включають прізвище, ім'я і по батькові власника, посаду і назву компанії. Ділові візитки, зазвичай, мають лаконічний дизайн. У ділової людини часто існує брак вільного часу і друк візиток в Києві потрібен терміново.

Корпоративні - містять назву корпорації або компанії, перелік послуг, контактні дані, а також сайт компанії. Такі візитки часто друкують, вказуючи схему проїзду по Києву або іншому місту. Застосовуються для роздачі в цілях промоута.

Матеріали

В поліграфії 24print за стандартом візитки друкуються на папері Mondi color 300 грам на м2, але також для друку візиток в Києві наші менеджери допоможуть підібрати преміальний папір або дизайнерський картон, все залежить від потреб. Якщо необхідно замовити візитки в Києві недорого, то їх краще віддрукувати на папері 300 або 400 грам на м2. Виконати друк візиток в Києві на недорогому папері не означає, що вони виглядатимуть дешево. Відповідно, якщо вам потрібен друк преміальних візиток, то варто зупинити вибір на дизайнерському картоні або преміальних видах паперу і використати додатково постдрукарську обробку, але такі візитки точно не можуть коштувати недорого. Якщо ж вам треба велику кількість візиток, наприклад, для партнерів і для роздачі, то можна замовити два різні тиражі візиток. Комплект для партнерів можна зробити дорожче, а для роздачі візитки краще зробити бюджетними. Але навіть для таких візиток не варто вибирати папір щільністю нижче 300 грам. При оформленні замовлення варто пам'ятати, що преміальні візитки виготовлятимуться довше, а друк візиток для роздачі в Києві ми можемо виконати терміново.

Розміри візиток

В сервіс-центрі 24print ви можете замовити візитки стандартного формату 90х50 мм, європейського - 85х55 мм, візитки нестандартної форми, наприклад, квадратні або круглі.

Класичним розміром вважається європейський формат, оскільки він ідентичний розмірам банківських карт, але в дизайнерських рішеннях зараз частіше зустрічаються нестандартні візитки, оскільки вони виділяються на тлі інших. Візитки нестандартної форми виконати терміново в Києві (з сьогодні на сьогодні) не завжди представляється можливим, оскільки для виготовлення таких візиток потрібно виготовлення спеціальної форми, а також такі візитки коштуватимуть дорожче. Відповідно друк візиток стандартного і європейського формату без додаткової постдрукарської обробки в Києві буде недорогий.

Види друку

Залежно від того потрібен терміновий друк візиток чи ні, компанія 24print в Києві пропонує такі способи друку: офсетний, цифровий, шовкотрафаретний або УФ друк.

Цифровий друк - забезпечує оперативний друк візиток (впродовж декількох годин). За допомогою цієї технології можна замовити друк візиток за доступною ціною на папері будь-якої щільності і якості. Цим способом можна виготовити будь-яку кількість візиток, і виконати друк від однієї штуки до тисячі.

Офсетний друк - вигідно використовувати при тиражах від 500 штук. Технологія офсетного друку дозволяє виготовити візитки недорого, але не передбачена для термінового друку візиток. Додатково вироби можна покрити плівкою ламінації, УФ лаком. Після офсетного друку також можемо запропонувати зробити візитки з висіканням (якщо потрібна фігурна форма) в Києві за доступними цінами.

Шовкотрафаретний друк - спосіб нанесення зображення методом продавлювання фарби через друкарську форму. Шовкотрафаретний спосіб дозволяє надрукувати візитки на поверхнях будь-якої форми та фактури, що зробить їх ексклюзивними і оригінальними. Після друку можна виконати тиснення, конгрев або фольгування, що дозволить яскраво виділитися за допомогою візитної картки. Для того, щоб надрукувати візитки методом шовкотрафаретного нанесення в Києві досить відправити нам запит, і ми з вами зв'яжемося.

УФ друк - спосіб друку з використанням чорнила, яке застигає під впливом ультрафіолетового випромінювання. УФ друк виконує друк візиток з передачею щонайменших деталей і на довгі роки збереже гарний вигляд виробу за доступною ціною в Києві.

Якщо ви сумніваєтеся в матеріалі для виготовлення візиток, то можете під'їхати в один з наших сервіс-центрів у Києві, і ми запропонуємо можливі варіанти і зорієнтуємо по ціні. Також наші менеджери покажуть зразки друку для того, щоб підібрати оптимальний спосіб друку для виготовлення візиток в Києві недорого.

Кашировані візитки

Кашировані візитки - виготовляються шляхом склеювання декількох видів якісного паперу або картону. Кашировка дозволяє склеїти між собою 2 іноді 3 листи картону різних за кольором і фактурою. Кашировані візитки з кожним днем набирають популярність завдяки широким можливостям дизайну:

 1. Ви самі можете підібрати необхідну щільність завдяки склеюванню паперу, картону і пластика різної товщини.
 2. Широкий вибір матеріалів для кашировки.
 3. Можливість друку різними способами
 4. Ви самі формуєте колірність візитки і обріза (боковинка)
 5. Виготовлення преміальних візиток за доступною ціною в Києві

Оформити замовлення на друк кашированиз візиток ви можете в друкарні 24print в Києві цілодобово.

Чому варто звернутися в 24print

Ви можете не хвилюватися з приводу дизайну або якихось недоліків. Наші дизайнери допоможуть розробити макет з нуля, підкажуть, як краще допрацювати візитку, в якому випадку краще дотримуватися строгого стилю, а в якому навпаки необхідно додати яскравих фарб.

Замовляючи друк візиток в 24print в Києві, ви можете бути впевнені, що продукція відповідатиме стандартам якості і отримаєте ви її в погоджені терміни. Ми підберемо оптимальний варіант для того, щоб ваші візитки коштували недорого, виглядали презентабельно і залучали до себе увагу по усьому Києву. Оформити замовлення на друк візиток офлайн можна в наших офісах у Києві, а в онлайн режимі - через форму онлайн-заявки, відправивши запит на пошту або написавши нам в чат.

Доставка готових візиток здійснюється кур'єрською службою по Києву або Новою Поштою по Україні.

 

 

Замовити
Візитівки односторонні
Тираж 26-100 комплектов 13-25 комплектов 11-12 комплектов 3-10 комплектов 1-2 комплекта
Візитівки на папері 300 г/м2 302,88 316,36 326,32 348,32 437,82
Візитівки на папері 400 г/м2 346,60 360,08 370,04 392,04 475,86
Візитівки на папері 300 г/м2 з тонкою матовою ламінацією 399,68 413,16 447,36 494,64 606,38
Візитівки з УФ друком на дизайнерському картоні 2 523,20 2 523,20 2 523,20 2 523,20 2 523,20
 
Візитівки двосторонні
Тираж 26-100 комплектов 13-25 комплектов 11-12 комплектов 3-10 комплектов 1-2 комплекта
Візитівки на папері 300 г/м2 381,84 408,68 428,56 450,56 562,54
Візитівки на папері 400 г/м2 425,56 452,40 472,28 494,28 595,66
Візитівки на папері 300 г/м2 з тонкою матовою ламінацією 478,64 505,48 549,60 596,88 711,96
Візитівки з УФ друком на дизайнерському картоні 4 053,20 4 053,20 4 053,20 4 053,20 4 053,20

Вартість вказана в гривнях за 1 комплект (96 шт)

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку візитівок:

Візитні картки якого розміру ви друкуєте?

Ми можемо зробити візитки в будь-якому розмірі. Стандартними розмірами вважаються 90х50 (мм) та 85х55 (мм). Також у нас є можливість виконати продукцію в індивідуальному розмірі.

Яку мінімальну кількість візиток ви можете надрукувати?

Ми можемо виконати друк навіть 1 візитки, оскільки використовуємо папір розміром А3+, то розміщуємо максимальну кількість виробів на аркуш та виконуємо підрізування.На один аркуш стандартних візиток міститься 24 штучки.

Чи можете ви друкувати візитки на кольоровому папері?

Так, ми можемо виконати друк на дизайнерському картоні будь-якого кольору та з різною текстурою. Також можемо використовувати різноманітні технології друку для виготовлення нестандартних візиток.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці