Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Брендбук

Замовити брендбук - це буде своєрідна біблія бренду, його настільна книга. З нього починається просування будь-якого бізнесу. Замовити внутрішньокорпоративний офіційний документ необхідно як новачкам ринку або дрібним підприємствам, так і великим компаніям, лідерам в певній галузі.

Досить складно виконати всі вимоги до макетів для друку самостійно, тому завжди можна звернутися до фахівців друкарні 24Print і замовити брендбук. Оригінальна стилістичне рішення дизайну брендбуку підкреслює статус компанії і стане важливим етапом у формуванні корпоративних стандартів.

Що таке брендбук?

Замовити брендбук - значить отримати керівництво по використанню фірмового стилю, звід правил для використання бренду. Розробка брендбуку створює фокус і дає напрямок не тільки для власника бізнесу, а й для всієї команди, нагадує, для кого існує бренд, яка у нього місія і для чого вся команда займається цим проектом.

Брендбук повинен містити всі ключові тези, деталі, цілі, суть, мету, легенду бренду, його архетип, цільову аудиторію, значення назви, раціональні та емоційні переваги, а також візуальні та графічні прояви. Загалом потрібно замовити все, що допоможе бренду чітко виділитися на тлі інших, зберігаючи свою ідентичність. Замовити брендбук в бізнесі - означає те ж саме, що й проект в будівництві. Створення брендбуку передбачає відповіді на такі важливі питання:

• як повинен виглядати бренд;

• кому він продає свої товари або послуги;

• яким тоном спілкуватися з цими людьми;

• про що їм говорити;

• як відрізнятися від інших - аналогічних пропозицій на ринку.

Вартість розробки брендбуку визначається індивідуально для кожного, хто хоче замовити. При його створенні кожна компанія керується особистими цілями і потребами.

Цілі розробки брендбуку

Замовити та розробити брендбук необхідно з урахуванням його цілей:

• Створення єдиних правил для оформлення різних носіїв фірмового стилю. Запорукою успішного розвитку компанії стане впізнаваний образ бренду, тому потрібно стежити за шрифтом, корпоративними квітами, логотипом та іншими елементами.

• Формування внутрішньокорпоративних стандартів, які стануть спільними для всіх співробітників, від офіс-менеджера до керівника. Створення брендбуку, вартість якого себе повністю виправдає, допоможе кожному вивчити філософію, місію, а також завдання підприємства.

• Скорочення витрат, пов'язаних з просуванням і рекламою. Ефективність рекламної кампанії підвищується завдяки докладнїй інформації про цільову аудиторію, фірмовому стилю, стратегії позиціонування бренду.

• Завдяки єдиними правилами оформлення всіх носіїв реклами, продукту, компанія і бренд стануть більш впізнаваним.

Крім цього, створення брендбуку, ціна на який може бути різною, сприяє підвищенню лояльності персоналу, стандартизації внутрішніх процесів. Особливо важливо замовити корпоративний звіт правил для тих компаній, які продають франшизу або відкривають філії. Замовити розробку брендбуку - гарна  можливість зберегти ідентичність бренду.

Які розділи включає брендбук?

Розробка брендбуку і ціна буде залежати від його змісту. Чітких рекомендацій щодо складу фірмової книги не існує, однак якщо її замовити у фахівців, потрібно враховувати деякі правила. В першу чергу, рекомендується замовити три розділи такого змісту брендбуку:

• У першому розділі міститься загальна інформація: ідеї, цінності компанії. Не зайвим буде пояснити, які елементи стилю будуть вибудовуватися під час роботи з партнерами, клієнтами, співробітниками фірми. Відзначаються співробітники, які були причетні до розробки корпоративного стилю.

• Другий розділ присвячується положенням брендбуку, а також застосуванню візуалізації бренду. Тут потрібно замовити і розробити фірмові кольори, елементи ідентифікації бренду. Цей розділ важливо замовити, так як він стане посібником для дизайнерів, які будуть працювати в подальшому з айдентіка бренду.

• Третій розділ буде служити своєрідною інструкцією для використання елементів, що відносяться до фірмового стилю. Наприклад, як замовити і виготовити логотип, який буде відображатися на банері, в рекламному ролику, на корпоративному сайті і т.д.

Також потрібно замовити юридичний розділ, який необхідний для захисту авторських прав на товарні знаки, які були запатентовані. Брендбук допоможе визначити жорсткі стилістичні рамки візуальної складової компанії.

Як замовити гайдлайн по дизайну?

Брендбук показує логіку і розвиток дизайну на всіх елементах бренду. Універсального брендбуку не існує, його не можна замовити в загальному вигляді та адаптації до вимог певної компанії. Щоб розробка брендбуку стала ефективним інструментом розвитку, важливо звертати увагу на всі особливості продукту, фірми, а також цільової аудиторії. Для цього необхідно в першу чергу зробити аналіз і провести дослідження. Рекомендується замовити комплексний аналіз ринку, вивчити переваги споживачів, конкурентне середовище і ряд інших параметрів. Далі можна замовити розробку брендбуку. Процес включає різні етапи, кожен з них присвячений певному розділу:

• розробка основної ідеології, для якої потрібно замовити власну філософію, позиціонування, ключові цінності та інші складові;

• підготовка графічного розділу, в який слід замовити набір візуальних унікальних прийомів, що здатні зробити бренд і всю компанію більш впізнаваними;

• юридична частина, яка стане гарантією унікальності фірмового стилю;

• замовити підготовку декількох варіантів, концепцій, які попередньо обговорюються з замовником і затверджується кращий варіант брендбуку;

• розробка детального плану брендбуку, який буде включати його структуру з коротким описом розділів;

• презентація обраної концепції, її погодження та затвердження отриманого документу;

• виконується верстка брендбуку і потрібно замовити його друк.

Звичайно ж, самостійно виконати всю цю роботу неможливо, цим повинні займатися професіонали. Замовити брендбук компанії вигідно в друкарні 24Print. Спочатку з'ясовуються всі питання, пов'язані з історією розвитку компанії, вивченням її переваг, фірмового стилю. Після цього починається більш прагматична частина. Визначаються, які матеріали компанія найчастіше використовує в комунікаціях, і з якою метою. Після цього формується список необхідних елементів. Наприклад, рекомендується замовити такі вироби, як рекламний банер, папка, машина, футболка, візитна картка. Далі аналізується, як виглядають конкуренти і їх комунікації. На підставі отриманих відомостей створюється добірка рішень для дизайну брендбуку. У цьому процесі беруть активну участь також клієнти, аналізуються актуальні тенденції, різні прийоми.

Скільки коштує розробка брендбуку?

Якщо ви хочете замовити брендбук, ціна може бути різна, залежно від структури документа, складності розробки, виконання робіт та інших параметрів.

Друкарня «24Print» пропонує замовити різний формат співпраці і професійне виконання замовлень. Брендбук замовити можна прямо на сайті. Креативні дизайнери розроблять макет з урахуванням індивідуальних особливостей і вимог замовника. Вартість брендбуку буде доступною. Якісне оформлення виділить компанію серед інших, оригінальне стилістичне рішення підкреслить її статус.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці