Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Плотерна порізка
послуги

Плотерна порізка

Плотерна порізка - це процес висікання зображень, надрукованих на папері або самоклеючій плівці, наприклад, на плівці Oracal або Orajet. Саме ці матеріали використовуються для виготовлення наклейок.

В наші дні наклейки - це не тільки розвага для дітей, це основний матеріал для оформлення рекламних стендів і вітрин магазинів. Також в рекламі наклейки знайшли собі місце в вигляді сувенірної продукції, а наклейкам на ноутбуки та телефони присвячені цілі магазини. Поліграфія 24 принт надає послуги плотерной порізки в Києві. Цілодобовий графік роботи київської поліграфії  24 print і зручне розташування в центрі міста, дозволить Вам отримати приємний досвід роботи з нашим сервісом.

01 03

Плотерна порізка оракалу в Києві

Наша компанія пропонує послугу плотерной порізки плівки в Києві. Плотерна порізка здійснюється за допомогою спеціальної машини - плотера. Максимальна ширина матеріалу, який дозволяє висікати плотер становить 550 мм, а довжина обмежується (в залежності від складності висікається фігури) до 1500 мм. Продукція, отримана в результаті плотерной порізки оракалу, знаходить своє широке застосування в безлічі сфер:

 • для оформлення інформаційних і рекламних стендів;
 • для декорації вітрин, автомобілів і меблів;
 • для створення іменних подарункових упаковок;
 • для виробництва навігаційних вивісок, табличок і покажчиків.
Процес плотерної порізки 

Плотер - це устаткування, яке підключається до комп'ютера, призначене для вирізування або висікання зображень, нанесених на  інтер'єрну самоклейку, оракал, папір, вінілову плівку та інші матеріали. Існують різні види плотерів, призначених для різного вигляду матеріалів. Однак технологія їх роботи єдина: після здобуття зображення, плотер вирізує його на завантаженому матеріалі. Для виготовлення листівок, наприклад, у формі серця на День Святого Валентина, використовують фігурну плотерну порізку картону. У Києві плотерна порізка картону - популярна післядрукарька послуга. Замовниками, в основному, є рекламні агентства і власники магазинів. Також плотерная порізка паперу застосовується для виробництва викрійок, запрошень, бирка, хенгерів і іншій продукції. Переваги плотерной порізки:

 • висока швидкість роботи плотера;
 • точність лінії різу, яка забезпечує акуратний і рівний контур готової продукції;
 • можливість висікання дрібних елементів.

Вимоги до макета для плотерной порізки плівки

Найпопулярніша послуга у print 24, при якій використовується плотер, це плотерная порізка плівки для виготовлення наклейок і стікерпаків. Основними вимогами підготовки макету наклейок для плотерной висікання у 24 print є:

 •  портретна орієнтація аркуша;
 •  максимальна область розміщення (artboard)*:

290х400 для листового друку;

550х550 для рулонного (латексного друку);

 • 1 кв. см у всіх чотирьох кутах документа - завжди порожній, без контурів об'єктів, для розміщення міток приведення;
 • 1 файл - одна сторінка. Недопустимо створювати багатосторінкові *.ai, *.eps, *.pdf файли навіть в разі використання одного контуру висікання для декількох однотипних виробів;
 • контур висікання наклейки робиться будь-яким кольором, контрастним до кольору фону наклейки (не чорним!), має бути на окремому шарі;
 • обов'язково додайте вильоти (випуск за обріз, bleeds) за контур просічення по 2 мм мінімум;
 • якщо розмір наклейки по одній зі сторін менш як 50 мм - розкладка для будь-якого вигляду друку робиться на листи не більш 450 мм по висоті;
 • при підготовці макету об'ємної наклейки (шильди) відстань між контурами висікання має бути не менше 8 мм;
 • мінімальний діаметр висікання - 5 мм, скруглення кута - 2 мм.

Можливе висікання аркуша і більше ніж 550 мм в довжину (до 1500 мм), у випадку, якщо висікаються великі вироби (букви, логотип, вивіски й тому подібне).

Додаткові послуги

Після плотерної порізки плівки здійснюється вибірка - процес зняття зайвого, не задрукованого матеріалу, який не має бути присутнім на наклейці. Дуже часто вибірка робиться при виготовленні написів або логотипів, які надалі мають бути перенесені на вітрини, меблі або які-небудь інші предмети. Щоб не клеїти кожну букву окремо і перенести наклейку на поверхню рівно, використовується монтажна плівка. Після зняття облоє (саме так називається незадрукована ділянка плівки), поверх наклейки накочується монтажна плівка. При нанесенні макету необхідно просто прибрати підкладку оракалу, притиснути наклейку до поверхні та легким рухом руки зняти монтажну плівку. Це допоможе Вам нанести навіть найскладнішу для наклеювання наклейку, не витративши на це багато часу і зусиль. Також, компанія 24 print завжди допоможе в створенні макету, якщо у Вас виникнуть труднощі.

Плотерна порізка у 24 print

Для того, щоб замовити послугу плоттерной підрізування, а також взнати ціну і терміни виготовлення зв'яжіться з нашими менеджерами в будь-якому зручному для Вас месенджері.

Замовити
Плотерна порізка самоклеючої плівки
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 501-1000 1000+
Плотерна порізка самоклеючої плівки без друку 
84,07 67,01 63,21 63,21 63,21 63,21
Плотерна порізка самоклеючої плівки з друком 122,23 88,79 86,30 82,93 77,38 70,45
 
Плотерна порізка картону
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 501-1000 1000+
Плотерна порізка картону без друк 186,01 145,32 145,32 145,32 145,32 145,32
Плотерна порізка картону з друком 219,28 170,90 168,41 165,04 159,49 152,56

Вартість вказана в грн за лист А3

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці