Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Блокноти
Друк блокнотів
Друк блокнотів у Києві
Друк блокнотів а4
Друк блокнотів а5
послуги

Блокноти на пружині

Сервіс-центр 24print – виготовлення блокнотів на пружині на індивідуальні замовлення. Зробимо один унікальний екземпляр або невелику партію, випустимо серію та надрукуємо ще, якщо виникне потреба. Кому поліграфія 24print буде корисною:

Бізнес: виготовимо блокнот на пружині в унікальному брендованому стилі, органічно вбудуємо в нього презентації, слогани, графічні елементи і т.д. Витримаємо корпоративний стиль для роботи в офісі, забезпечимо презентабельність для колег та партнерів у рекламних кампаніях.

Креативним викладачам та коучам: замовте друк блокнотів на пружині з опорними конспектами, завданнями для практики та самоперевірки, розділами для записів та замальовок. Такий практичний посібник оптимізує викладання за індивідуальними методиками, буде навчальною підмогою у тренінгах.

Студентам та старшокласникам: тим, кому не з руки носити кілька зошитів, зробимо одну багатофункціональну, з роздільниками, блоками з розлинівкою в смужку чи клітинку, з чистими сторінками чи точками для схем та начерків. Запропонуємо оптимальне компонування. Довговічна практична обкладинка. Що потрібно для занять завжди з собою: універсальний блокнот на пружині компактно розміститься і в рюкзаку, і в стильній сумці!

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці