Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Дизайн чашки

Чашка або кружка з оригінальним індивідуальним дизайном стане відмінним подарунком і універсальним сувеніром. До того ж чашка - це сучасна платформа для реклами. На ній можна розмістити логотип компанії і навіть її контакти. Такі вироби можуть мати різну форму і дизайн.

Розробка дизайну чашки - відповідальний процес, який краще довірити професіоналам. Друкарня «24Print» пропонує різний формат співпраці і оперативне виконання замовлень.

Цікаві факти про чашки і кружки

Чашка являє собою невеликий посуд у формі півсфери, вона може бути з ручкою або без неї. Кружка має більш товсті стінки, тому здатна зберігати необхідну температуру напою протягом тривалого часу. Дизайн може бути найрізноманітнішим. Цікаво, що деякі народи не тільки п'ють, але і їдять з кухля або чашки, але використовують їх для різних обрядів. Компанія «Stars & Sky» навіть вивела спеціальну формулу ідеальної чашки:

• Зручна. Матеріал повинен бути приємний, якісний, щоб чашку можна було легко утримувати в долоні.

• Унікальна. Оригінальні написи, фотографії, різні зображення, асоціації, допоможуть створити гарний настрій.

• Затишна. Написи і особисті фото будуть нагадувати вам про пам'ятні дати або близьких людей кожен раз під час заварювання кави, чаю, іншого напою.

Зрештою, у всіх нас є особлива чашка, яку ми любимо більше, ніж 45 інших. У кожного з нас повинна бути своя, особлива чашка, дизайн якої буде оригінальним.

Особливості дизайну чашки

Друк фото, логотипу, інших зображень на чашці користується особливим попитом. Посуд стане сувеніром для замовників, партнерів, співробітників. Перш ніж приступити до дизайну, необхідно визначитися з формою і розміром чашки.

Макет можна запропонувати і зробити самостійно або довіритися дизайнеру. Велика кількість зображень - не найкращий варіант, краще вибрати кілька фото або логотип хорошої якості. Багато що залежить від мети такого подарунка:

• Кружка зі своїм дизайном як подарунок друзям, близьким може виглядати по-різному. Це можуть бути особисті фотографії, зображення, написи різним шрифтом.

• Дизайн для кружки в корпоративному стилі допомагає рекламувати бренд, тому його виконують в корпоративній кольоровій гамі і стилістиці.

Важливе завдання - розробка макета дизайну, від якого буде залежати ефективність результату. Напис або картинка повинні бути чіткими і невеликими. Фото і зображення для нанесення треба вибирати в хорошій якості і з урахуванням розмірів. При друку на чашці може трохи змінитися колір, а також передача кольору. Це визначається матеріалом і методом друку.

Етапи створінь дизайну чашки

Дизайн чашки, кружки створюється поступово і включає кілька послідовних етапів:

• Вибір джерела і формату нанесення зображення. Це можуть бути порцелянові, керамічні або скляні чашки. Друк наноситься по центру або з боків.

• Розробка технічного завдання для дизайнера. У ньому повинен бути прописаний не тільки формат, але і всі тонкощі, а також побажання заказника.

• Створення макета дизайну чашки.

• Узгодження отриманого ескізу з замовником.

• Друк згідно із затвердженим дизайну чашки.

Якісний друк на чашці буде триматися довгий час, він не стирається і витримує мийку в посудомийній машині. У дизайні чашки все повинно бути в міру, кожна кружка повинна мати свій дизайн. Надмірне нав'язування бренду, багато реклами, може мати негативні наслідки. Якщо логотип буде займати більшу частину в дизайні чашки, це може просто відштовхнути споживача. Делікатність, лаконічність дизайну відіграє важливу роль.

Де вигідно замовити дизайн чашки?

Незважаючи на те, що сувенір у вигляді чашки з'явився дуже давно, він і сьогодні вважається найпопулярнішим і універсальним подарунком. Замовити його дизайн або друк можна в компанії «24Print». Наші співробітники допоможуть зробити якісні макети дизайну чашки або кружки згідно з технічним завданням замовника. На вартість впливає складність і термін розробки дизайну. Системний підхід дає можливість врахувати найменші нюанси і строго дотримуватися обумовлених термінів

У друкарні продумано все, від розробки макета і до доставки готової продукції. Кваліфіковані фахівці завжди допоможуть підібрати інформацію, скласти грамотну структуру, створити ексклюзивний дизайн. Замовити поліграфію можна, заповнивши спеціальну форму або зателефонувавши за вказаним номером нашим консультантам. Ви можете запропонувати свій дизайн кружки або скористатися послугами наших фахівців. Ми працюємо без перерви, вихідних або свят, щоб ви могли швидко вирішувати свої питання і замовити дизайн гуртки в будь-який зручний час.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці