Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк презентації

Друк презентації – практично та ефективно


Для подання інформації клієнтам, партнерам, інвесторам застосовуються різні матеріали, але найефективнішими, максимально орієнтованими вважають саме презентації. Вони можуть бути як в електронному варіанті для демонстрації на мультимедійній дошці, проєкторі, так і в друкованому для застосування в місцях, де неможливо встановити таке обладнання. Друк презентації, яка може бути спрямована на різні аудиторії й нести інформацію різноманітних категорій, виконують ряд важливих функцій:

 • формує позитивний імідж компанії, позитивно виділяє серед конкурентів;
 • несе комерційну пропозицію, презентує інформацію для інвесторів;
 • зрозуміло і коротко презентує звіти, аналізує заходи;
 • налагоджує взаємодію з громадськістю;
 • сприяє комунікації між відділами компанії.
   

01 03
Матеріали
 • DNS 80г / м2
 • DNS 120 г / м2
 • DNS 160 г / м2
 • DNS 300 г / м2
 • крейдований глянцевий папір 170 г / м2
 • крейдований глянцевий папір 300 г / м2
Післядрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • зшивання на скобу
 • брошурування на металеву пружину
 • брошурування на пластикову пружину
 • біговка
 • фальцювання
 • порізка у розмір
Формат
 • А5 - А3

Презентації можуть бути різних направлень, структури, формату, але всі вони налаштовані на донесення інформації клієнту. Навіть у місцях де можлива демонстрація в режимі реального часу, наявність надрукованого матеріалу підвищить якість сприйняття. Друк презентації – це не просто яскраво та розкішно, це створює позитивний імідж бренду та сприяє розвитку бізнесу. 


Друк презентації – особливості процесу


Щоб замовити друк презентації, важливо визначитися з її характеристиками. За змістом вони поділяються на рекламні (маркетингові), інвестиційні, корпоративні, інформаційні, технічні. В структурі можуть бути малюнки, схеми, текст, прайс-лист, таблиці, які сприяють кращому засвоєнню інформації. 
 
Друкуються такі роботи на різних матеріалах. Це може бути папір щільністю від 80 до 400 г/м², дизайнерський картон. Вибір паперу безпосередньо впливає на якість зображення, кольоровість та тактильні відчуття. Щоб презентація мала охайний зовнішній вигляд та була зручна у перегляді, аркуші зшивають декількома способами:
на пластикову пружину – може скріплювати до 480 листів, в процесі можна розігнути й додати нові аркуші, розкривається лише на 180⁰, не такі довговічні як металеві;
на металеву пружину – довговічна, міцна, використовують для матеріалів, які будуть часто використовуватися, розкривається на 360⁰, але вміщує до 120 листів; 
на скобу – по лінії згину зшиваються аркуші на скобу, утворюється вид брошури.
Найчастіше друк презентації виконують на аркушах формату A4, але бувають й інші запити. Друкувати можна як з однієї сторони (односторонній), так і з двох (двосторонній). 

Процес виготовлення цифрової яскравої продукції в паперовому вигляді потребує проходження декількох етапів:
Замовлення. Залишити заявку можна на сайті або відвідавши офіс особисто.
Макет. Менеджери обговорюють макет, дизайн майбутньої роботи, якщо є макет – вдосконалюють його відповідно до вимог типографії.
Вибір матеріалів. Важливим є правильно підібрати матеріали, обговорити способи зчеплення, після друкарську обробку (ламінування, бігування, брошурування, розрізання тощо).
Вибір способу друку та безпосередній друк презентації. 
Післядрукарська обробка та доставлення товару замовнику. 

Замовлення виготовлення паперової продукції у нас сприятиме підвищенню рейтингу компанії, підкреслить важливість кожного клієнта та зробить потрібну інформацію доступною. 


Де замовити друк презентації в Україні?


Типографія «24print» пропонує великий вибір поліграфічних послуг. У нас можна замовити друк презентації, а також виготовлення брендованих конвертів, каталогів, брошур, наліпок, візиток тощо. Вартість наших послуг не висока, але все залежить від тиражу, кількості сторінок, типу зшивання, післядрукарських послуг, терміновості, матеріалів тощо. Обговорити деталі та визначитися з деталями замовлення можна в телефонному режимі з нашими менеджерами або відвідати офіс, узгодивши попередньо час зустрічі. 

Ми гарантуємо відмінну якість, виготовлення замовлення у вказані терміни, доставлення товару в будь-який регіон країни в найкоротші терміни.
 

Замовити
Тираж 500 шт 100 шт 50 шт 10 шт 5 шт 1 шт
Презентація А4 формату, односторонній кольоровий друк на папері 160 г/м2, 16 стр з брошуруванням на білу металеву пружину 177,08 245,40 295,08 339,64 359,56 457,16
Презентація А4 формату, односторонній кольоровий друк на папері 160 г/м2, 16 стр з брошуруванням на білу пластикову пружину 166,24 234,56 284,24 328,80 348,72 456,63

Вартість вказана в гривнях за одну презентацію.

Вартість включає в себе пластикову прозору обкладинку та картонну підкладку.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку презентацій:

Як зшити презентацію?

Презентація зшивається на два види пружини: пластикову та металеву. Ми радимо обрати металеву, оскільки вона міцніша і має більш презентабельний вигляд.

На якому папері ви друкуєте презентацію?

Залежно від проєкту. Найчастіше ми використовуємо папір середньої щільності, а також додатково можемо надрукувати першу та останню сторінку на більш щільному.

Якого розміру ви друкуєте презентацію?

Найчастіше презентації виконуються у форматі А4 в альбомній орієнтації. Також можемо виконати друк будь-якого розміру до А3 з орієнтацією, яка Вам найбільше підходить.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці