Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Дизайн подарункового сертифіката

Як багато в житті різних свят, на які зазвичай дарують подарунки! Зараз зовсім не обов'язково мчати в торгові центри і шукати цікавий презент. Подарунковий сертифікат - це ідеальний варіант, коли до свята залишилося мало часу, а ви не знаєте, що подарувати. Потрібно просто знайти улюблений магазин одержувача і придбати йому подарункову карту. З її допомогою можна дати не тільки можливість придбати улюблені товари, але і насолоджуватися різними послугами: майстер-класи, курси, масаж, послуги косметолога, навчання, фотосесія та інші. Дизайн сертифікатів буде відрізнятися в залежності від його призначення і одержувача.

Компанія «24Print» допомагає клієнтам задовольняти різні запити. Фахівці зроблять оригінальний макет за найкращою ціною. Вартість буде залежати від формату поліграфічної продукції та термінів виготовлення.

Класифікація подарункових сертифікатів

Найперші подарункові сертифікати були надруковані на картоні або щільному папері. Сьогодні такі карти замінили більш міцні пластикові сертифікати з вишуканим дизайном. Популярність таких виробів в якості подарунків обумовлена ​​зручністю їх використання, а також позитивними емоціями одержувачів. До того ж дизайн подарункового сертифіката може стати хорошим рекламним ходом для компанії чи мережі магазинів, він допоможе залучити нових клієнтів.

Перед тим, як створювати макет, необхідно вивчити різні види подарункових карт. Залежно від матеріалів і формату, подарункові сертифікати бувають таких видів:

• Паперові - найпростіші у виготовленні. Подарунковий сертифікат, дизайн якого замовляється можна зробити по вже готовим шаблоном або придумати дизайн з нуля. Такі сертифікати використовують для невеликих магазинів, салонів краси, для особистих цілей.

• Пластикові сертифікати - гарний варіант для великих торгових точок. Дизайн складніший, на картки наноситься логотип компанії. Такі вироби мають захист від підробки, вони міцніші і довговічніші.

• Електронні сертифікати використовуються перед оформленням покупок. перевага такого формату - можливість оформити його, не виходячи з дому. До того ж такий сертифікат можна подарувати незалежно від місця знаходження одержувача. До того ж немає необхідності роздруковувати готовий варіант.

Вибирати потрібно в залежності від цілей і призначення карти. Дизайн сертифіката, ціна якого залежить від вибору замовника, може відрізнятися. Він стане оригінальним і в той же час універсальним подарунком незалежно від приводу.

Розмір і шрифт для подарункового сертифіката

Створити дизайн подарункового сертифіката можна самостійно або за допомогою дизайнера. Подарункові сертифікати зазвичай мають розмір: 20,3 × 9,5 см. Також зустрічаються більші габарити - 21,5 × 10,1 см і маленькі - 8,8 × 5 см. Подарункові сертифікати можуть бути у вигляді пластикових карт, друкуватися на папері або товстому картоні.

 У дизайні подарункових сертифікатів використовуються шрифти без зарубок, вони більш чіткі і легкі для читання. Шрифт може бути будь-яким, головне, щоб він відповідав оформленню. При цьому надмірна кількість елементів або тексту може просто «перевантажити» дизайн сертифікату. Потрібно прагнути до простоти, щирості.

Як створити подарунковий сертифікат?

Майбутній сертифікат є документом, тому при його складанні і розробці дизайну потрібно враховувати ряд вимог:

• Сертифікат - це товар, облік якого обов'язково треба вести. Характеристики його потрібно чітко визначити: номінал, послуга або кілька послуг, кількість сертифікатів. Ці параметри постійні і не можуть спонтанно змінюватися в дизайні за бажанням клієнта. Від них залежить текстове наповнення дизайну.

• При складанні тексту варто врахувати абсолютно все сценарії використання: придбання, повернення, дарування, списання, записи на процедури, продовження дії.

• Після визначення умов використання і матеріалів, можна приступити до дизайну. Це може бути більш стриманий, корпоративний варіант з елементами фірмового стилю. Такі вироби більше підходять для партнерів, співробітників. Що стосується дизайну подарункового сертифіката для друзів і близьких, тут немає обмежень, все залежить від побажань замовника.

Подарунковий сертифікат, дизайн якого буде створюватися, повинен містити ім'я одержувача, термін дії карти, контактну інформацію, розмір і суму знижки, іншу інформацію.

Сертифікат - це в першу чергу подарунок, тому він повинен бути привабливим і подобатися одержувачу. На зворотному боці можна зробити місце для запису побажань, таким чином ви отримаєте одночасно подарунок-листівку.

Де замовити дизайн подарункового сертифіката?

Простота у використанні, багатофункціональність, великий вибір стильних шаблонів дизайну, а також можливість зробити ексклюзивний дизайн - ключові переваги подарункового варіанту. Сьогодні замовити дизайн такої карти не складе особливих труднощів, головне вибрати перевірену компанію.

Подарункові сертифікати, дизайн яких розробляють фахівці 24Print, відрізняються оригінальністю і високою якістю. На сайті відкритий доступ до прикладів вже виконаних робіт, де можна наочно переконатися у високому рівні якості. Орієнтуючись на бюджет, можна вигідно рекламувати свою компанію або продукт, зробити незвичайний подарунок. Скориставшись послугами 24print, ви також отримуєте такі плюси для дизайну і друку:

• проведення до друкарської перевірки кожного макета;

• використання сучасних методів друку та високотехнологічного обладнання;

• доступна ціна дизайну і висока кваліфікація співробітників.

Розробка макета відбувається строго в термін. Готовий варіант висилається замовнику для узгодження. Досвідчені менеджери допоможуть створити оптимальний дизайн подарункових сертифікатів, вибрати розмір для друку, якісний матеріал, а також проконсультують з усіх питань. Замовляти дизайн можна прямо на сайті або за контактним телефоном.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці