Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Папки

Папки з логотипом - зручний інструмент для зберігання документів, який також використовується компаніями в рекламних цілях. Виготовлення такої продукції широко знайшло своє застосування в різних галузях бізнесу.

Сервісний центр оперативного друку 24print має багаторічний досвід у виготовленні папок для документів на замовлення.

01 03

Фірмові папки для документів

Компанії, які піклуються про свій корпоративний стиль знають, як важливо проявляти увагу до деталей. Ручки, бланки, конверти - це ті елементи, які доповнюють офіс, і в цілому створюють враження про компанію. Замовляючи друк фірмових папок з логотипом, ви підвищуєте впізнаваність бренду і лояльність до компанії. Тому дизайн відіграє важливу роль - він повинен запам'ятовуватись, бути сучасним і привабливим.

Дизайн можна розділити на:

  • Діловий - строгі та лаконічні. Вони призначені для вручення документів на зустрічах з партнерами і постачальниками, їх використовують на презентаціях і конференціях, а також на внутрішніх засіданнях.
  • Рекламний - вони привертають увагу, яскраві й барвисті. Цей дизайн створюються для того, щоб познайомити споживача з вашою компанією і підняти продажі продукції.
Види 

Компанія 24print займається виробництвом папок з логотипом вже довгий часом. Ми можемо виготовити такі папки на замовлення:

  • з висіченою кишенею (самозбірні);
  • з вклеєною кишенею;
  • без кишені;
  • з кільцями (сегрегатори).

З висіченою кишенею - найчастіше виготовляються з щільного картону, а також за бажанням клієнта друкарня 24print робить їх з дизайнерського картону. На таких папках можна виконати друк з однієї або з двох сторін. Як правило, на лицьовій стороні відбувається друк назви компанії та логотипу, а на звороті наносяться контакти компанії. Додатково їх можна покрити односторонньою ламінацією. Виготовлення картонних папок для документів з логотипом даного виду відбувається тиражем від 100 штук.

З вклеєною кишенею - містить дві частини: картонну основу і кишеню. Карман до основи прикріплюють за допомогою клею або двостороннього скотчу. Виготовити цей вид фірмових папок можна від 1 штуки.

Без кишені - найпростіша і практична модель. Матеріал для виготовлення може бути будь-яким - щільний папір, картон або дизайнерський картон. Простота виготовлення дозволяє зробити тираж від 1 штуки. Виготовлення невеликого тиражу може займати один день (терміни залежать від тиражу і завантаження на момент оформлення замовлення).

З кільцями - презентаційний вид, який використовується для зразків, бухгалтерських та архівних документів. Друк логотипу на сегрегаторах можна зробити не тільки зовні, але і на внутрішній стороні. Додатково по обличчю можна покрити вибірковим лаком або ламінацією. Виготовлення папок на кільцях в компанії 24print відбувається тиражем від 5 штук.

Необхідно враховувати, що сенрегатори виготовляються довше ніж паперові папки з логотипом. Тому якщо ваша компанія планує захід, то оформляти замовлення потрібно заздалегідь.

Розміри цієї продукції відрізняються в залежності від виду. Сервісний центр 24print може виготовити та виконати друк на папках стандартних форматів А5 і А4, а також ми займаємося виготовленням папок для документів за індивідуальними розмірами.

Види друку на папках

Поліграфічний центр 24print для друку використовує цифровий і офсетний способи друку.

Цифровий друк - дає можливість надрукувати брендовані картонні папки з логотипом в стислі терміни. В основному цей вид друку використовується для виробництва папок в малих і середніх тиражах.

Офсетний друк - використовується при великих тиражах. Офсетний друк дозволяє зробити папки з логотипом компанії найвищої якості з гарною передачею кольору. Мінусом цього виду друку є тривале виготовлення тиражу.

Після друку виконуються такі постдрукові послуги як биговка, ламінація, тиснення, покриття лаком. Вони дають можливість отримати якісну і презентабельну продукцію, яка прослужить довгий час.

Друк папок на замовлення у 24print

Коли необхідні папки в першу чергу ми йдемо в канцелярські магазини, а потім думаємо, як на готову продукцію нанести логотип. На пошук потрібного розміру і виду йде час і в результаті ми не завжди отримуємо потрібний результат. Для того отримати папки для документів з надрукованим логотипом і не витрачати дорогоцінний час досить замовити друк папок з логотипом в поліграфії 24print.

Замовити папки з логотипом можна на сайті. Після отримання заявки наші менеджери зв'язуються для уточнення деталей і узгодження термінів і ціни. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання і допоможуть визначитися з матеріалом. Крім того, компанія 24print робить не тільки папки з логотипом компанії на замовлення, а й фірмові бланки, ручки, олівці, конверти й багато іншої продукції, яка допоможе створити фірмовий стиль.

Готову продукцію по Україні відправляємо Новою поштою, по Києву можлива доставка кур'єром.

Замовити
Друк папок форматом А4 
Тираж 1 101 251 501 1001
Папка А4 130,94 66,51 65,96 59,86 52,93
Вартість вказана в грн. за 1шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку папок:

Чи можна замовити папку з кишенею?

Під час оформлення замовлення ви вказуєте детальне технічне завдання для виготовлення. У даній продукції є опція під назвою "вклеєна кишеня".

Чи можете ви на папці здійснити друк золотом або сріблом?

Ми пропонуємо опціонально замовити тиснення кольоровою металевою фольгою (золотою, срібною), що зробить папки яскравими та ефектними.

Чи є можливість замовити папку в 1-му екземплярі?

Так, оскільки ми використовуємо лазерний друк, у нас є можливість виготовити продукцію в одному екземплярі, проте офрмат не повинен перевищувати розмір А3 в розкритому вигляді.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці