Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Бренд-Вол

Бренд-вол або прес-вол – великий банер, який натягують на міцний каркас. Частенько каркас виконаний з металевої труби з хромованим покриттям. На банерне полотно наносять логотипи, фото, картинки, текст, контактну інформацію, слогани.

01 03
Формати
  • Довільні

 

Де використовується конструкція?

Кожна компанія знає, що правильно створений імідж серед споживача – запорука успіху. Красиво оформлений, яскравий і інформативний мобільний стенд приверне увагу потенційного клієнта. Саме тому банер бренд-вол часто використовують як фон для фото на презентаціях, корпоративах, вечірках, а також як інформаційні стенди на різних форумах, конференціях, ярмарках і під час проведення рекламних акцій. Нерідко друк бренд-волів замовляють, для того, щоб встановити конструкції в торгівельних центрах Києва. Такі стенди звертають на себе увагу і служать хорошим рекламним майданчиком. Також полотно використовують як фотозону на ювілеях, весіллях і днях народження.

Переваги press wall

Практично неможливо уявити собі публічний захід без press wall. На тлі конструкції учасники дають інтерв'ю або фотографуються на пам'ять. Враховуючи всі чинники можна сміливо стверджувати, що замовляючи бренд-вол в Києві ви отримуєте конструкцію з масою достоїнств.

Достоїнства бренд-волла:

  • багатофункціональність конструкції
  • нескладна і швидка установка
  • зручність у транспортуванні
  • універсальність
  • можливість виготовлення індивідуального розміру
  • бренд-вол можна виготовити за доступною ціною
Чому замовляють прес-вол?

Використання такої конструкції допомагає створювати особливу атмосферу під час проведення презентації або виставки. Бренд-вол завдяки своїй доступній ціні в Києві стане вдалим придбанням і прослужить вам тривалий період. Конструкція проста у використанні і транспортуванні. Банер з легкістю знімається з каркасу і згортається в рулон, що дозволяє перевозити його в автомобілі. Ті, хто хоч раз замовляв бренд-вол в поліграфії 24print в Києві знають, що у нас можна замовити не лише повну комплектацію: банерне полотно та каркас, але і надрукувати лише банер, а каркас узяти в оренду на час проведення заходу. Якщо необхідно, то монтаж каркасу, а також демонтаж бренд-вола можна замовити у наших фахівців в компанії 24print.

У нас оформити замовлення на бренд-волл з друком ви можете цілодобово.

Різновид бренд-волів

 Всі конструкції мають свою класифікацію. Їх можна розділити по типах, стійкості, розміру і за матеріалом. Залежно від того як ви плануєте експлуатувати конструкцію наші менеджери допоможуть вам підібрати типа бренд-вола. За типом бренд-вол буває:

Легким. Довжина цієї конструкції починається від метра. Основа таких бренд-волів виготовляється з хромованих труб на яких кріпиться банер. Такий варіант конструкції відмінно підійде для маленьких заходів. Коштують такі конструкції недорого.

Мобільним. Назва даного типу прес-вола вже говорить сама за себе. Цей вигляд стенду легко розкладається, а також його можна упакувати в сумку і перевозити в транспорті. Такий прес-вол збирається без зусиль і додаткових інструментів.

Обтяжена. Такі брен-воли стійкіші, ніж інші види. Виконуються вони з великих металевих труб і щільного банерного полотна. Обтяжена конструкція - найдорожчий тип.

Конструкції, які часто використовують:

Трітікс – універсальний тип конструкції, оскільки його можна використовувати не лише в приміщенні, але і на вулиці. При цьому конструкції легкі в транспортуванні, монтажі і демонтажі.

Джокер – встановлюється виключно в приміщенні при проведенні не дуже багаточисельних заходів. Цей тип конструкції універсальний, що дозволяє підстроїти його під певні потреби. Часто використовується як виставкові і рекламні стенди.

Встановлюючи конструкцію враховуйте, що якщо захід проходить увечері, то не зайвим буде обладнати її підсвічуванням, щоб бренд-вол привертав потрібну увагу. Від розміру і типа бренд-вола, який ви замовляєте в друкарні 24print в Києві, залежить ціна.

Дизайн бренд-вола

Замовляючи пресс-вол варто враховувати мету заходу, адже саме від цього залежить дизайн конструкції. Правильно підготовлений макет бренд-вола грає вирішальну роль у виготовленні даної продукції в поліграфіях Києва. Дизайн промальовується індивідуально для кожної конструкції залежно від того, де вона використовуватиметься.

На банерах, які друкуються для конференцій і виставок частенько розміщують логотипи компаній-партнерів і спонсорів, а також важливу інформацію про захід.

Макет конструкції, яку компанії використовують для презентації виконаний в стриманому стилі і включає фірмовий логотип, графіки та схеми.

Бренд-воли для торгівельних центрів навпаки роблять яскравішими і привертаючими увагу, вони допомагають направити відвідувачів в потрібному напрямку. Зображують на таких стендах карту торгівельного центру або інформацію про акції.

На весільних фотозонах розміщують дату одруження, імена або фотографії наречених.Також додатково за бажанням нареченого і нареченої може бути використана весільна символіка.

Бренд-воли які замовляють на день народження нерідко друкують з фотографією іменинника і побажаннями від родичів і друзів.

Незалежно від того який макет прес-вола потрібно виготовити дизайнери 24print виконають його на професійному рівні і в стислі терміни.

Замовлення в сервісі-центрі 24print

Для того, щоб гарантовано отримати результат, який вас порадує варто довіритися професіоналам. Менеджери компанії 24print готові прийняти і прорахувати замовлення у будь-який час, а також проконсультувати за умовами оренди конструкції. У нас ви можете замовити конструкцію будь-якого формату і будьте впевнені, що отримаєте її в погоджений термін. Перед транспортуванням конструкції ретельно упаковуються, тому можете не хвилюватися, що вони ушкодяться під час доставки. Оформити замовлення можна заповнивши форму онлайн замовлення у нас на сайті. Якщо ж у вас залишилися питання дзвоніть, і ми відповімо на них.

Замовити
Покупка 
Розмір 2х2м 3х2м 4х2м 4х3м
 Вартість каркасу бренд-волу 2 430 3 230 3 550 4500
 Вартість друку банера 1438 1982 2526 3614
Вартість вказана в гривнях за каркас та банер з друком без послуг монтажу

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку Бренд-Волл:

Чи можна застосовувати конструкцію бренд-волл на вулиці?

Бренд-волл призначений більшою мірою для встановлення всередині приміщень. Встановлення на вулиці рекомендується тільки при посиленій конструкції або тільки в захищених від вітру місцях. Через досить велику площу банера і, отже, велику парусність конструкції порив вітру може її перекинути.

Наскільки складно замінити банер на бренд-волл стенді?

Збирання, розбирання і заміна банерного полотна в бренд-волл конструкції - нескладні процедури, і ви цілком впораєтеся з ними самостійно. У самому банері по краях робляться спеціальні кишені, в які вставляються металеві стійки (вертикальні та горизонтальні), які, в свою чергу, скріплюються між собою в єдиний каркас на стійких ніжках.

Чи є у Вас фахівці-монтажники, які зможуть виїхати і встановити бренд-волл?

Якщо Вам знадобиться допомога зі встановленням і монтажем конструкції, ми зможемо відправити до вас монтажника, який виконає всю роботу

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці