Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк бірок

Сьогодні наявність бірки вважається головною умовою продажу одягу. Яскраві  та оригінальні, вони не просто дають інформацію, а й привертають увагу покупців, виділяють даний товар серед інших. Бірки використовуються для різних видів одягу. Вони відображають турботу про покупців і підвищують лояльність клієнтів. На ярликах можна знайти саму потрібну інформацію щодо виробника, розмірів, матеріалу та інших характеристик.

Якщо вам потрібен друк бірок для одягу, ми із задоволенням виконаємо це завдання. Приймаємо в обробку будь-які обсяги тиражу цілодобово і без вихідних, терміни встановлюються індивідуально.

01 03

Навіщо потрібні бирки для одягу?

Бірка - це невелика етикетка з картону або текстилю, яка кріпиться безпосередньо до товару і надає всі необхідні дані про нього. Виготовлення бірок  для одягу необхідно, оскільки вони містять корисну інформацію, її можна розділити на 4 категорії:

  • Склад товару - особливо актуальна бірка для виробів, які безпосередньо стосуються шкіри. У процентному співвідношенні вказується, які тканини використовують при пошитті.
  • Вказівка ​​розміру. Для більшої зручності покупців виробники часто прикріплюють невелику розмірну сітку або кілька варіацій розмірів відповідно до норм відповідної країни.
  • Правила догляду. Така інформація особливо потрібна для речей, які потребують особливих умов експлуатації та догляду (делікатного прання, прасування теплою праскою тощо).
  • Іменні текстильні або картонні бірки для одягу позначаються як реклама. Вони не містять будь-яку інформацію, крім назви бренду і логотипу. Фірмові ярлики підвищують впізнаваність продукту і формують довіру покупця до виробника, підвищують престижність одягу. У багатьох покупців вказівка бренду асоціюється з високою якістю виробу.

Крім того, бірки максимально непомітні і компактні, їх перевага також у доступній ціні. Наявність цілісної бирки з чітким надрукованим на ній текстом - підтвердження того, що виріб ніхто не носив.

Бірки для одягу під замовлення - це швидко і вигідно, особливо, якщо за справу беруться професіонали з компанії 24print.

Класифікація бірок для одягу

Незважаючи на свої невеликі розміри, сьогодні бірки використовуються для більшості груп товарів, особливо для одягу і взуття. Це пояснюється їх функціональністю. Залежно від матеріалів виготовлення бирок для одягу, вони бувають двох видів:

  • Текстильні - така поліграфічна продукція пришивається безпосередньо до внутрішньої частини одягу і вміщує більш детальну інформацію. Текстильні бірки не псуються під час прання, а при хорошій якості друку надовго зберігають чіткість написів.
  • З картону - менш довговічні, їх зазвичай створюють для розміщення логотипу і назви бренду, а також ціни виробу.

Іноді зустрічаються паперові бірки для одягу, вони менш міцні та практичні. Саме за якістю самої бірки, в тому числі і матеріалу, з якого вона зроблена, а також чіткості шрифту покупці часто складають враження про якість самого товару. Виготовлення бирки для одягу є важливою умовою передпродажної підготовки товару.

Особливості вибору матеріалу і форми етикетки

Ви можете зробити все можливе, щоб ярлик став не просто інформативним аксесуаром, а й справжньою рекламою бренду. Але для цього потрібно вибрати максимально якісні матеріали та продумати дизайн поліграфічної продукції. Якщо вистачає місця на бірці, можна розмістити: адреси, контактні дані, сайт.

Крім привабливого дизайну, бірки на замовлення повинні бути виготовлені з якісного матеріалу. В ідеалі він може витримати прання, температурні зміни і виглядати привабливо. Як матеріал навісних ярликів використовується пластик, папір, картон. Папір може бути крейдованим, дизайнерським або крафтовим . Для вшивних ярликів найчастіше вибирають жаккард, сатин, нейлон. Також потрібно визначитися з текстурою і фактурою етикетки.

Друк бірок на крафтовому папері досить затребувана. Для виготовлення такого паперу використовуються різні породи дерева, які піддаються нагріванню і хімічній обробці. Матеріал відрізняється високою зносостійкістю, міцністю, екологічністю і низьким рівнем вбирання вологи.

Можна замовити бірки для одягу прямокутної, квадратної форми або фігурні варіанти. Сучасні технології дозволяють створювати ярлики різної форми. Це допоможе зробити його більш помітним для покупця.

Де вигідно замовити друк на бірках?

У нас можна замовити бірки для одягу різного формату. На підсумкову вартість буде впливати розмір тиражу, а також складність робіт. Ми завжди готові запропонувати замовникам кращі умови співпраці і завжди підемо на зустріч, щоб виконати замовлення в точності, як ви просили.

Можна вибрати один з можливих варіантів замовлення:

  • Самостійно створити дизайн, використовуючи звичайний онлайн-конструктор, вибрати колір, шрифт, розташувати текст. Після цього зателефонувати нам - ми виконаємо друк бірок і узгодимо всі питання. До макетів є ряд вимог, на які потрібно звертати увагу перед відправкою файлу.
  • Бірки для одягу замовити з розробкою дизайну та друком. Після оформлення замовлення можна залишити завдання для дизайнера, зразок оформлення, необхідний текст.

Виробництво здійснюється з використанням обладнання останнього покоління. Фахівці виконують замовлення, дотримуючись всіх технічних норм, тому якість друку бірок видань знаходиться на високому рівні. Якісні бірки, які були надруковані в нашій поліграфії, здатні витримати будь-які температурні режими при пранні і прасуванні. Наша продукція виділяється не тільки насиченими кольорами і чіткістю зображення, а й довговічністю, при цьому ми не підвищуємо вартість послуг.

У друкарні продумано все, від розробки макета і до доставки готової продукції. Ми працюємо без перерви, вихідних або свят, щоб ви могли оперативно вирішувати свої питання і сформувати позитивний імідж компанії.

Замовити
Кольоровий друк бірок 90×50 мм на пепері Mondi Color print DNS 300 г/м2  з перфорацією
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 500+
Односторонній кольоровий друк бірок 82,81 11,88 7,26 6,40 4,15
Двосторонній кольоровий друк бірок 121,00 15,11 9,08 7,75 5,22
 
Кольоровий друк бірок 90×50 мм на пепері Mondi Color print DNS 300 г/м2 з перфорацією та  рулонною (тонкою) ламінацією 32mic.
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 500+
Односторонній кольоровий друк бірок з глянцевим покриттям 129,49 15,86 9,51 7,61 5,23
Односторонній кольоровий друк бірок з матовим покриттям 135,33 16,66 9,97 7,94 5,42
Двосторонній кольоровий друк бірок з глянцевим покриттям 165,05 18,91 11,22 8,95 6,30
Двосторонній кольоровий друк бірок з матовим покриттям 173,86 19,69 11,66 9,28 6,49

Вартість вказана в грн. за 1шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку бирок:

Чи можете ви надрукувати бирки з QR кодом?

Так, ми підходимо індивідуально до кожного замовлення і друкуємо не шаблонні варіанти, а саме той, який вам необхідний (за вашим макетом).

Чи виконуєте ви бирки з перфорацією?

Так, у нас є можливість виконати перфорацію в будь-якому місці виробу. Також додатково можемо встановити металевий люверс для більш приємного сприйняття.

Чи можете ви зробити пробний варіант перед запуском тиражу?

Так, ми можемо виконати друк одного аркуша, зробити постдрукарські роботи і видати в готовому варіанті для узгодження основного тиражу.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці