Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Бірки

Історія використання бірок

В минулому столітті невеликі таблички використовувалися для позначення володіння тваринами, ідентифікації військових, робочих. Сьогодні ярлики необхідні в різних сферах діяльності (промисловість, торгівля, медицина).
 

01 03

Кожна варіація має певну функцію. Бірка зі штрих-кодом використовується для сканування та відстеження товарів у магазинах, складах. QR-коди дають змогу отримати додаткову інформацію про продукт чи компанію за допомогою смартфона. Вироби з RFID-чіпами виготовляють для безконтактного отримання даних про товари або тварин.

У сучасному світі така продукція захищає товаровиробників від підробок. Корпорації розробляють власний унікальний стиль, наносять голограми, спеціальні захисні елементи.

З розвитком технологій друковані деталі стають не лише функціональним, але й декоративним елементом. На компактному фрагменті зібрані насичені графічні об’єкти, естетичні малюнки, корисні надписи. В індустрії моди дизайнери особливу увагу приділяють деталям. Якісний, правильно оформлений ярлик підкреслює оригінальність одягу, додає індивідуальності.

З яких матеріалів виготовляють бірки на замовлення

Вибір сировини – відповідальне завдання для замовника, адже матеріал формує характеристики. Поширені види:
Папір (недорогий, легко обробляти). Підходить для різних методів друку. Виготовляють одношарові, двошарові екземпляри, з відділенням верхнього шару (використовують як гарантійний чек). Кріплять нитками, скріпками, клеєм.
Екологічний картон. Цупкі, вміщають необхідні повідомлення. Піддаються утилізації, не забруднюють навколишнє середовище.
Полімери, композити. Відрізняються міцністю, довговічністю. Стійкі до вологи, впливу хімічних речовин. Такі бірки замовити рекомендують для взуття, сумок.
Текстиль (для виробів з тканини, одягу). Не викликають подразнення шкіри, надійно фіксуються нитками. Виробники вказують склад тканини, правила прання й очищення, температуру прасування. Обов’язкова інформація – розмір предмета гардероба. Непомітні для оточення. Виготовляють з сатину, жакарду, нейлону. 
Металеві моделі додають елегантності, престижу.

Завдяки інноваційному устаткуванню доступні як класичні форми (квадрат, прямокутник), так і різноманітні фігурні моделі.

Створення макета як етап виготовлення бірок

Розробники зразків враховують важливі чинники, які гарантують максимальну результативність. Базові критерії:
Визначення цільової аудиторії. Відповідно підбирають необхідний розмір, форму, стилістичне оформлення.
Призначення, умови експлуатації. Якщо елемент призначений для відкритого простору, орієнтуються на водонепроникні, стійкі до ультрафіолетового проміння матеріали.
Текстове наповнення: характеристики, ціна, артикул, інструкція. Вимоги до написів – лаконічність, зрозуміла мова.
Естетична складова.
Органічне поєднання додаткових деталей (захисного покриття, штрих-коду).
Правильна композиція.

Замовити бірки онлайн допоможе сервіс «24print». Рішення зручне, економне, гарантований професійний результат. Для замовлення виконують прості кроки:
Залишають заявку на сайті, зв’язуються з редакторами телефоном.
Завантажують власний шаблон товару. Талановиті дизайнери компанії також допоможуть створити макет «під ключ».
Обирають параметри друку (кількість, формат, матеріал) спосіб доставлення й оплати.

Терміни обговорюються індивідуально. Оскільки друкарня працює без вихідних, 24 години на добу, замовник вчасно отримає поліграфічні вироби. Орієнтовні ціни вказані в описі послуги. Варіюються залежно від кількості примірників, складності роботи, після друкарської обробки (розрізання, ламінування, тиснення, фольгування).

Оперативне вирішення завдань, супровід менеджера, значний чи невеликий тираж – причини, чому клієнти обирають «24print».
 

Замовити
Кольоровий друк бірок 90×50 мм на пепері Mondi Color print DNS 300 г/м2  з перфорацією
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 500+
Односторонній кольоровий друк бірок 87,03 11,57 6,87 5,76 3,30
Двосторонній кольоровий друк бірок 129,09 15,16 8,90 7,29 4,37
 
Кольоровий друк бірок 90×50 мм на пепері Mondi Color print DNS 300 г/м2 з перфорацією та  рулонною (тонкою) ламінацією 32mic.
Тираж 1-10 11-50 51-100 101-500 500+
Односторонній кольоровий друк бірок з глянцевим покриттям 135,26 15,99 9,16 7,47 4,49
Односторонній кольоровий друк бірок з матовим покриттям 144,93 16,87 9,66 7,85 4,69
Двосторонній кольоровий друк бірок з глянцевим покриттям 177,64 19,38 11,05 8,86 5,56
Двосторонній кольоровий друк бірок з матовим покриттям 187,31 20,24 11,54 9,04 5,77

Вартість вказана в грн. за 1шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку бирок:

Чи можете ви надрукувати бирки з QR кодом?

Так, ми підходимо індивідуально до кожного замовлення і друкуємо не шаблонні варіанти, а саме той, який вам необхідний (за вашим макетом).

Чи виконуєте ви бирки з перфорацією?

Так, у нас є можливість виконати перфорацію в будь-якому місці виробу. Також додатково можемо встановити металевий люверс для більш приємного сприйняття.

Чи можете ви зробити пробний варіант перед запуском тиражу?

Так, ми можемо виконати друк одного аркуша, зробити постдрукарські роботи і видати в готовому варіанті для узгодження основного тиражу.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці