Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Дизайн буклету

Буклет - це простий і доступний засіб донести необхідну інформацію до цільової аудиторії. Їх виконують на щільному або тонкому папері. Такі листівки складені в кілька разів і містять текст, зображення, таблиці та іншу інформацію, яка обов'язково зацікавить клієнта.

Розробка дизайну буклету в компанії «24print» проводиться з урахуванням всіх побажань наших клієнтів. Додатково у нас ви можете замовити термінове виготовлення і друк цієї продукції великими тиражами.


Класифікація буклетів

Буклет - наочний матеріал, за допомогою якого маркетологи вигідно продемонструють продукти або послуги. З іншого боку, це буде яскрава листівка, дизайн якої зобов'язаний бути інформативним.

Параметри майбутнього дизайну буклету можуть бути в форматі А4 або А5. Дані друкуються з обох сторін аркуша. Готова друкована продукція складається за допомогою згинів, їх роблять два або три. Залежно від призначення всі буклети діляться на такі види:

• Рекламні - сприяють просуванню бренду, товару, послуг. Вони відрізняються наявністю рекламного змісту та досить яскравим дизайном, які здатні привертати до себе увагу.

• Ознайомчі або іміджеві - їх можна віднести до рекламних видань, але пропонують більш повні дані про компанію, а також її продукцію і послуги, що надаються. Вони повинні привести клієнта до укладання угоди, тому вартість дизайну брошури буде вище.

• Інформаційні - відрізняються ознайомчим або навчальним дизайном. Такі видання можуть використовуватися в різних навчальних закладах, а також в соціальній рекламі або в якості інструкції по використанню конкретного товару. Для друку використовується недорогий папір, а дизайн і оформлення буклету такого формату повинні бути стриманими.

Ціна дизайну буклета та якість паперу будуть залежати від закладеного бюджету для рекламної кампанії.


Переваги вибору буклету

Дизайн буклету має низку переваг, завдяки яким більшість обирає саме цей вид друкованої продукції. До них відносяться:

• Зручні розміри. Буклет, дизайн якого створюється, легко поміщається в руці. При його розвороті вся необхідна інформація буде перед очима.

• Універсальність. Інформацію на буклеті можна розмістити будь-яку інформацію. Це може бути не просто текст, але і графіки, зображення, схеми. Дані можуть мати рекламний або інформаційний характер.

• Місткість. Для буклета використовуються всі сторони аркуша, тому міститься величезна кількість інформації.

• Мінімум зображень. Як правило, на буклеті допустимо невелика кількість зображення, краще якщо це буде логотип вашої компанії, реальні фото співробітників.

• Доступна ціна. При друку великого тиражу буклетів, дизайн яких створюється, вартість послуг доступна. Це дозволяє мінімізувати витрати на рекламу.

Буклет завжди поруч з потенційним покупцем, а його грамотний дизайн буде транслювати інформацію про статус компанії. Перш ніж замовити дизайн брошури, необхідно продумати концепцію і зміст буклету. Макет можна розробити самостійно або звернутися за допомогою до фахівців.


Як створити дизайн буклету?

Перш за все, потрібно визначитися з метою, вона як правило одна - запам'ятатися і розв'язати задачу потенційного клієнта. При підготовці макета дизайну буклетів варто особливу увагу звертати на такі моменти:

• Для кого створюється. Свою цільову аудиторію важливо знати в обличчя. Потрібно розуміти, що хочуть люди та задовольнити їх потреби. Також допоможе унікальна торгова пропозиція, якого не буде у конкурентів.

• Професійний текст. Текст буде працювати, якщо в ньому клієнт знайде корисну інформацію, цифри, зрозумілу мову.

• Якісний дизайн. Кольори потрібно підбирати правильно, щоб вони поєднувалися. Не варто перевантажувати читача величезною кількістю шрифтом, їх повинно бути не більше трьох видів.

• Формат. Брошура може бути різних розмірів в готовому вигляді: 210 х 297 мм (А4), 148 х 210 мм (А5), 210 х 100 мм (А3).

• Назва потрібна яскрава, щоб втримала увагу на дизайні буклету та залучала клієнтів.

Дизайн рекламних буклетів повинен бути незвичайним, тому використовуються нестандартні рішення, до яких відносяться: тиснення, вишукана форма вставки з кальки, дизайнерський папір та інші варіанти.


Від чого залежить ціна дизайну буклету?

Вартість дизайну буклета та друку визначається цілою низкою чинників:

• зміст і оформлення буклету;

• обсяг робіт;

• вид і складність друку;

• щільність паперу.

Завжди є можливість підібрати варіанти відповідно до вашого бюджету. Правильна верстка дизайну буклету допоможе розставити потрібні акценти. Блоки тексту повинні правильно розміщуватися, щоб його легко було прочитати. Буклет є частиною корпоративної продукції, його можна вручити партнерам, контрагентам, клієнтам.

 
Де вигідно замовити дизайн буклета?

У штаті друкарні «24print» працюють досвідчені дизайнери-професіонали, які вчасно і професійно вирішують будь-які поставлені перед ними завдання.

Креативні дизайнери допоможуть розробити дизайн під будь-які вимоги. У роботі використовуються виключно якісні матеріали та сучасні технології. Проєкт буде реалізований строго в обумовлений час.

Ми використовуємо папір різної щільності. Це дозволяє покупцеві вибрати той варіант, який влаштує його за якістю і вартістю. На етапі розробки дизайну буклету, обов'язково перевіряється текст на наявність помилок. Залежно від тиражу вибирається більш доступний цифровий або офсетний формат друку. У другому випадку якість друку вище, але і вартість дизайну брошури зростає.

Замовити дизайн буклету і його друк можна прямо на сайті або за контактним телефоном. Ми взяли у свою команду найкращих фахівців, які готові запропонувати оригінальні рішення для реалізації ваших ідей і створення унікального дизайну.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці