Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Фото на холсті

Друк фото на холсті – незабутній подарунок на будь-який випадок


Вибираючи подарунок близькій людині або другові хочеться придбати щось особливе та неповторне, щось таке, що точно запам'ятається і буде корисним. Фотографія на полотні відповідає даним критеріям, її можна подарувати дитині, дорослому, керівнику, подрузі, мамі тощо. Фотодрук на холсті, який виконується спеціальними принтерами, не в домашніх умовах, допоможе оригінально оформити інтер’єр квартири чи робочого кабінету, підкреслити унікальність закладу чи установи, недорого та незвичайно зробити рекламу.

01 03
Формат
  • Довільний

(Максимальна ширина запечатки - 1500 мм, довжина - до 3м)

Матеріал
  • матове полотно Art Canvas Matte Pure Cotton 380г/м2
Постдрукарські послуги
  • натяжка на підрамник
  • порiзка у розмiр

Перевагами готових фото на полотні, як подарунка чи придбання для особистого користування, також можна назвати:
довговічність – якісний друк забезпечить яскраве зображення, що не тьмяніє, не тріскається тривалий час;
естетичність – зображення мало відрізняється від справжнього живопису, а фотографії – наче живі;
доступність – можна надрукувати будь-що, від репродукцій картин відомих художників, пейзажів, фотокарток до особистих замальовок;
ефективність – додаткова обробка фото спеціалістами до друку та післядрукарська дають змогу створити справжній шедевр за максимально короткий проміжок часу;
доступність – ціна копії значно відрізняється від оригіналу, але по якості зображення – можна посперечатися.

Друк картин на холсті дає змогу наносити зображення будь-яких тематик. Фотографії, стилізовані портрети, репродукції картин художників, інтер'єрні картини, постери та плакати зазвичай використовують для прикраси будинків, офісів, кабінетів або як незвичайний подарунок. 


Фотодрук на полотні – особливості процесу


Виготовляють фотокартини на натуральному матовому полотні, яке являє собою ткану основу з особливим переплетенням. Перевагами матеріалу є висока міцність, довговічність, естетичність, він максимально точно передає всі деталі. Натуральне полотно дещо дорожче за синтетичне, але якість зображення помітно відрізняється.

Для виготовлення фото на холсті застосовують широкоформатний друк. Така технологія гарантує високу роздільну здатність, відмінну якість готової картини, граничну точність, гарну передачу кольору, яскравість та створення витворів різних розмірів – максимальна ширина 1500 мм, довжина до 3 м. Щільність матеріалу для нанесення може сягати 400 г/м².

Для нанесення зображення використовуються спеціальні чорнила:
пігментні – вибирають для виготовлення зображень, що будуть перебувати на вулиці, фарби стійкі до сонячних променів, не вигорають, не тьмяніють, деталізована картинка, але коштує дорожче інших типів чорнил;
водні – бюджетний варіант, але використовувати картини можна лише у приміщенні, бо фарба боїться негативних зовнішніх чинників;
латексні – при нанесенні фарби вона швидко застигає, чорнило безпечне, вироби з таким матеріалом мають доступну ціну. 

Фото на тканині після друкарні проходить післядрукарську обробку. Це може бути натяжка на підрамник, розрізання у розмір. 


Де замовити друк фото на полотні Київ, Україна?


Друк фотографій на холсті недорого та швидко можна замовити в поліграфії «24print». Ми використовуємо лише якісні матеріали, тому відмінний результат гарантуємо. Вартість роботи залежить від розмірів, типу фарби, терміновості.

Щоб замовити друк картин на полотні, варто залишити заявку на сайті або відвідати офіс особисто. Після отримання заявки, з вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження деталей – особливості, побажання, матеріал, розмір, терміни тощо. Зображення для друку повинно бути максимально якісне, якщо ні – відмінний результат не гарантуємо. Наші дизайнери можуть працювати над удосконаленням якості, яскравості, детальності, але не всі фотокартки можна покращити до бажаного результату. 

Доставлення готової продукції можливе по місту Київ, а також в інші регіони України провідними транспортними компаніями в найкоротші терміни.
 

Замовити
Розмір 30х40 см 40х50 см 50х70 см 70х90 см 100х120 см 120х150 см
Фото на полотні, латексний друк без натяжки на підрамник 291,02 354,05 555,79 896,24 1 638,82 2 438,98
Фото на полотні, латексний друк з натяжкою на підрамник 819,06 1 018,86 1 341,41 1 957,86 3 312,44 4 763,39

Вартість вказана в гривнях за одну готову продукцію

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку фото на полотні:

Чи робите ви не тільки друк на полотні, а й натяжку на підрамник?

Залежно від розміру зображення ми можемо виконати натяжку на підрамник Сторона повинна бути кратна 10 (50х50, 50х60, 80х20)

Чи робите ви натяжку на підрамник, якщо у мене вже є готовий друк на полотні?

Залежно від розміру зображення, ми можемо виконати натяжку на підрамник

Який вид натяжки ви використовуєте?

Є три види натяжки: стандартна, галерейна і студійна. Компанія 24 Принт використовує галерейну натяжку полотна.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці