Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк на оракалі

Будь-яка реклама повинна правильно працювати, вписуватися в бюджет компанії і мати свою цільову аудиторію. Всім перерахованим вимогам відповідає розміщення реклами на самоклеючій плівці, яка називається "оракал".

01 03

Друк на oracal - поширена технологія, яка застосовується для створення матеріалів, що розміщуються в комерційних або особистих цілях. Навіть невеликі стікери дозволяють бренду вийти далеко за межі географічної області, тому такий рекламний інструмент досить ефективний.

Класифікація плівки oracal

Оракал (від англ. Oracal) - плівка, яка призначена для нанесення написів на будь-яку рівну поверхню. Часто такі вироби застосовуються як зручний рекламний матеріал, який можна швидко нанести і прибрати при необхідності на рекламні стенди, вітрини магазинів, автотранспорт.

Друк на самоклеючій плівці може виконуватися для різних цілей:

 • Аплікаційні наклейки, плівки, які використовуються на автотранспорті. При нанесенні реклами на автомобілі доцільніше використовувати спеціальну автомобільну серію, яка має більш сильний клей.
 • Оракал для рекламних стендів. Такий друк на самоклейці стане хорошим маркетинговим ходом при проведенні акції.
 • Високоякісна самоклейка, якою обклеюють фюзеляжі літаків.
 • Прозорі плівки (вітражні плівки) - оракал для оформлення вітрин або вікон маршруток. Властивість цієї плівки в тому, що зовні ми бачимо нанесене на неї зображення і при цьому вона практично не перешкоджає попаданню світла в магазин або авто, а зсередини отримуємо ефект злегка затемненого скла. Вона стійка і довготривала.
 • Наліпка, на якій друкується логотип для розміщення на телефонах або ноутбуках.
 • Металізовані плівки для етикеток і табличок.
 • Наклейка, яка використовується для обгортки товару, на ній може бути логотип компанії.
 • Світловідбиваючі наклейки (флюоресцентні плівки) і друк стікерів на самоклейках, яка добре переносить сонячне світло, вологу, використовуючи власну світловідбиваючу  поверхню. Це відмінний варіант для зовнішньої реклами.

Також популярний кольоровий друк на самоклеючому папері. Спеціальні декоративні плівки використовуються для прозорих основ. В офісі або квартирі також використовується такий вид друку, це можуть бути казкові сюжети, різні пейзажі.

Ключові особливості використання для друку оракалу

Назва плівки оракал виникло від однойменної торгової марки належить компанії «Orafol». Для виготовлення використовується полівінілхлорид (ПВХ). Термін придатності варіюється від 6 місяців до 10 років, це залежить від щільності і якості сировини. Залежно від конкретного виду поверхні плівки оракал, вона може бути матовою або глянцевою.

До основних переваг, якими володіє друк реклами на самоклеючій плівці, належать:

 • Отримані зображення мають високу якість, а також яскравість і чіткість.
 • Можлива роздруківка на самоклейці як величезних банерів, так і невеликих наклейок, що робить матеріал універсальним.
 • Можна швидко роздрукувати на клейкому папері і поміняти рекламний пост. Численні дослідження підтверджують, що потрібно міняти зображення мінімум 2 рази на рік.
 • Висока зносостійкість матеріалу. Фотодрук на оракале виконується з використанням так званих сольвентних чорнил, які надійно захищені додатковим шаром від вологи, сонця, температурних перепадів.
 • Плівку легко можна наклеїти за кілька хвилин.
 • Друк на оракале дає можливість вибрати відповідний колір, фон, форму, будь-яке зображення.

Ще один важливий плюс - ціна друку на оракале, вона буде значно дешевше, якщо порівнювати з іншими різновидами реклами. Поліграфія допоможе оформити приміщення, привернути увагу, донести потрібну інформацію про товар, акції чи послузі.

Методи друку на оракале

На відміну від звичного для нас паперу, плівка не вбирає рідину, тому використовуються спеціальні чорнила, які добре всмоктуються в ПВХ. Друк на клеючій плівці - технологія, яка використовується для отримання дизайнерських, рекламних або інформаційних матеріалів. Розрізняють 2 основних методи:

 • Цифровий друк - за ціною дорожче, але якість передачі елементів та кольорів висока.
 • Широкоформатний друк на оракале - його застосовують досить часто, дозволяє замовити будь-який тираж за хорошою ціною.

Крім того, друк на самоклеючому папері може бути одностороннім та двостороннім.

Де вигідно замовити друк на плівці оракал?

Реклама на самоклейці з кожним днем стає все більш популярною. Виготовлення такої поліграфічної продукції - це можливість втілити в життя безліч оригінальних ідей. Якщо вам потрібен широкоформатний друк на самоклейці  за хорошою ціною, залишайте на сайті заявку в будь-який зручний для вас час. Кожен клієнт отримує такі переваги від роботи з нами:

 • найкоротші терміни виготовлення;
 • цілодобовий прийом замовлень;
 • друк на самоклеючій плівці виконується за ціною, доступною кожному;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • можливість замовити друк на оракале з порізкою;
 • самовивезення з офісу або доставка кур'єрською службою.

Перш ніж замовити рекламний друк на прозорій самоклейці, необхідно визначитися з призначенням матеріалів і місцем їх використання. Можна вибрати друк на прозорому оракале або на різновиди плівки молочного кольору.

Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям друк виконується швидко і недорого. Макет можна розробити самостійно за допомогою онлайн-редактора або наші дизайнери виконають його на замовлення. У нас в штаті працюють досвідчені працівники, які беруться за виконання найскладніших проектів.

Широкоформатний друк на самоклейці буде виконаний строго в термін. Ми маємо в своєму розпорядженні власний склад матеріалів, тому у нас не виникає непередбачених обставин під час друку будь-якого тиражу. У нас відкритий доступ до прикладів готових робіт, де ви можете наочно переконатися в нашому високому рівні професіоналізму.

Замовити
Друк на рулонній, вологостійкій плівці
Тираж 10+ 2-9 1

Друк на плівці формат А2

260,88 286,97 313,06
Друк на плівці формат А1 487,08 505,26 555,79
Друк на плівці формат А0 841,36 1 005,02 1 005,02
Вартість вказана у гривнях за 1 шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку на оракалах:

Чи друкуєте ви на оракалі?

Для довготривалої продукції ми використовуємо вологостійкий матеріал від компанії Ритрама.

Чи можна виконати друк на кольоровому орaкалі?

Так, ми використовуємо різні види друку, тому у нас є можливість надрукувати ваш макет на кольоровому матеріалі

Якщо мені потрібна наклейка без фону, тільки букви для поклейки на скляні двері або вікно

Це можливо виконати, ми виконуємо висікання тільки тих елементів, які вам потрібні і за допомогою монтажної плівки ви можете перенести напис на потрібну вам площу.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці