Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк на плівці

Друк на оракалі: особливості процесу

Oracal – широкий асортимент плівок для різноманітних застосувань. Матеріали відомі надійністю, довговічністю та відмінною якістю друку. Виготовляються німецькою компанією з використанням передових технологій та сировини, що гарантує стійкість до зношування, вологи, ультрафіолетового випромінювання.
 

01 03

Принцип друку на самоклеючій плівці (Київ, регіони) полягає у використанні спеціальних чорнил і технологій для створення яскравих зображень. Макет готують на комп'ютері, потім файл передають на принтер, який наносить його на поверхню. Дизайн захищається спеціальним шаром, що продовжує термін служби.

Різновид поліграфічних послуг – вдале рішення для створення наклейок, банерів, вивісок, прикрас, етикеток та інших дизайнерських елементів. Продукція привертає увагу, ефективно передає інформацію. Представлена в різноманітних кольорах, текстурах, що дає змогу втілювати в життя сміливі, оригінальні ідеї. Використовується як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування завдяки міцності, стійкості до впливу атмосферних умов.

Варто зазначити, що за матеріалом легко доглядати. Для очищення підійде м'яка тканина, губка, злегка зволожена водою або мийним розчином. Регулярний догляд – запорука довговічності й збереження оригінального вигляду.

Самоклеюча плівка Oracal: різновиди, характеристики

Сьогодні бренд Oracal виготовляє широкий асортимент продукції. Поширені варіанти:
Oracal 651. Рекомендована для зовнішньої реклами, дизайну інтер'єрів. Стійка до УФ-випромінювання, хімічних речовин, легко нарізається і наноситься на площину.
Oracal 751. Відрізняється довгим терміном експлуатації, підвищеною теплостійкістю. Вдалий вибір для розміщення на автомобілях, конструктивних елементах, що піддаються високим навантаженням.
Oracal 631 – матова вінілова плівка, створена спеціально для використання в інтер'єрах. Видаляється без пошкодження поверхні.
Oracal 8300. Характерна риса – ефект перламутру.
Oracal 8510. Друк на самоклейці такого виду відрізняється світловідбивними властивостями. Створюють помітні рекламні конструкції для нічного часу.
Металізовані, вітражні варіації.

Кожен різновид має власні унікальні характеристики й застосування. Термін придатності: 6 місяців – 10 років (залежить від щільності, модифікації). Спеціалісти підбирають раціональне рішення для конкретного завдання чи проєкту.

Переваги широкоформатного друку на оракалі

Покриття плівки гарантує насичений малюнок, яскраві та стійкі кольори. Чому варто звернути увагу на матеріал:
Універсальність (підходить для різних видів друку). Використовується на різноманітному обладнанні.
Легко наноситься та відділяється від основи, що спрощує процес монтажу.
Використання на різних поверхнях: вітрини, рекламні щити. Завдяки міцності, еластичності підходить для наклейок.
Варіації форматів (від декількох сантиметрів до широкоформатного).
Екологічні характеристики. Сировина не містить шкідливих речовин, не завдає шкоди довкіллю. Продукція безпечна для людини.

Замовити друк на самоклеючій плівці (ціна залежить від тиражу, розмірів) пропонує компанія «24print». Друкарня – лідер в галузі завдяки таким аспектам:
співробітники приймають замовлення цілодобово;
швидкі терміни виготовлення;
персональний супровід;
доступна ціна;
самовивіз, доставлення кур’єрською службою;
спеціалізоване обладнання.

Дизайнери розробляють макет відповідно до запитів клієнта. Працівники з досвідом допоможуть підібрати стиль продукції, кольорове й текстове наповнення. Враховують також призначення, місце розташування зразків. 

На сайті розміщена детальна інформація про продукти, види після друкарської обробки, наведена вартість. Щоб скористатися послугами, телефонуємо за контактними номерами (розділ «Контакти») або натискаємо кнопку «Замовити онлайн».
 

Замовити
Друк на рулонній, вологостійкій плівці
Тираж 10+ 2-9 1

Друк на плівці формат А2

286,97 315,67 344,36
Друк на плівці формат А1 535,79 555,79 611,37
Друк на плівці формат А0 969,42 1 093,42 1 093,42
Вартість вказана у гривнях за 1 шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку на оракалах:

Чи друкуєте ви на оракалі?

Для довготривалої продукції ми використовуємо вологостійкий матеріал від компанії Ритрама.

Чи можна виконати друк на кольоровому орaкалі?

Так, ми використовуємо різні види друку, тому у нас є можливість надрукувати ваш макет на кольоровому матеріалі

Якщо мені потрібна наклейка без фону, тільки букви для поклейки на скляні двері або вікно

Це можливо виконати, ми виконуємо висікання тільки тих елементів, які вам потрібні і за допомогою монтажної плівки ви можете перенести напис на потрібну вам площу.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці