Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Етикетки

Етикетки - засіб маркування товару, який прикріплюється до виготовленої продукції. Як правило, містить корисну і конструктивну інформацію про продукт, склад і виробника.

Друк етикеток замовляють для стимуляції покупця, оскільки стильна, барвиста, що привертає увагу наклейка спонукає на імпульсивну покупку.

Сьогодні на полицях магазинів все більше одноманітних товарів і для того щоб виділитися, виробники використовують всілякі хитрощі для залучення уваги клієнтів, наприклад, друкують кольорові, барвисті етикетки, бірки, наклейки та стікери на замовлення з цікавим дизайном. Якісне маркування, яке привертає увагу - це доступний спосіб підвищити впізнаваність товару і попит на продукцію.

Як правило, продукція без маркування не викликає у покупця довіри, і в магазинах вони проходять повз такого товару. Тому виготовлення етикеток - важливий процес, який краще всього довірити професіоналам в цій області. Вони підкажуть на якому матеріалі краще надрукувати етикетки і який вид друку використати, а також зорієнтувати які дані повинні бути на ній.

01 03

Інформація на маркуванні

Незалежно від типу продукції маркування містить наступну інформацію:

 • Назву;
 • Дату виготовлення;
 • Термін придатності;
 • Склад;
 • Умови зберігання;
 • Інструкцію по експлуатації;
 • Країну виробника, назву компанії та контакти;

Іноді за бажанням замовника виробляються етикетки зі штрих кодом, який генерується на кожен продукт.

Види

Для кожного виду продукції замовляють і друкують свої види етикеток, наприклад, для одягу, косметики, побутової хімії та пляшок можуть абсолютно відрізнятися між собою як за способом виготовлення, так і за матеріалом.
Одні можуть ідеально приймати форму виробу, другі дають можливість виготовити тираж за низькою ціною, треті ж дозволяють використовувати нестандартні види друку або матеріали.

Найчастіше в друкарнях замовляють такі види етикеток:

 • Об'ємні;
 • Голографічні;
 • Паперові;
 • Самоклеючі;
 • Полімерні;
Види друку

Виходячи з тиражу, а також індивідуальних потреб клієнта для виготовлення етикеток наша компанія використовує різні види друку.

Основні способи друку:

 • Цифровий;
 • Флексодрук;
 • Термотрансферний;
 • Офсетний;
 • Термодрук;
 • Гаряче тиснення;

Цифровий друк етикеток використовується для виготовлення невеликих тиражів, а також термінового друку. Таким способом можна надрукувати пробну етикетку і подивитися, як вона буде виглядати на виробі.

Флексодрук етикеток - найпопулярніший вид друку етикеток, які ми рекомендуємо друкувати в рулоні. Устаткування для даного виду друку забезпечує виробництво наклейок, етикеток та іншої продукції в рулоні за прийнятною вартістю і при цьому використовуються безпечні екологічні фарби. До переваг флексографічного друку можна віднести:

 • Широкий спектр матеріалів починаючи від різноманітних видів паперу до самоклеючих і комбінованих багатошарових матеріалів, які використовуються для наклейок та етикеток.
 • За допомогою флексодруку виконується друк не тільки самоклеючих наклейок, але і стікерів і термобілетів.
 • Здійснення кількох операцій за один цикл.

Термотрансферний друк етикеток виконується на різному матеріалі: самоклеючому папері, картоні, текстилі, що своєю чергою дозволяє замовити виготовлення етикеток як на пляшки та продукти, так і для одягу. Такий друк стійкий до перепадів температури та потрапляння сонячних променів.

Технологія офсетного друку дозволяє виготовляти наклейки необмеженим тиражем і низькою вартістю. Найчастіше цей вид друку використовують для виготовлення сухих етикеток на пляшки, наклеювання на картон. Мінусом офсетної технології є термін виготовлення.

Термопечать - виконується на термоетикетках за допомогою спеціального термопринтера. Етикетки підходять для товарів з нетривалим терміном зберігання.

Гаряче тиснення - друк етикеток проводитися на папері, тканині, самоклеючій плівці із застосуванням різних барвників. Найчастіше тиснення використовують для декоративної обробки виробів. Такі етикетки виготовляють для елітного алкоголю, пришивають на одяг відомих брендів і замовляють їх також для ексклюзивних виробів і товарів.

Матеріал

Замовляючи виготовлення етикеток найчастіше, замовники зупиняють свій вибір на:

 • Самоклеючому папері. Паперові вироби популярні завдяки невисокій вартості та хорошою чіткістю надрукованого зображення. Але таке маркування не стійке до перепадів температур, вологості й вони легко пошкоджуються. Друкують такі етикетки для товарів, що швидко псуються, вагових продуктів, але не використовують як маркування на пляшки.
 • Плівки. Вироби стійкі до пошкоджень, зберігають чудову якість, мають тривалий термін використання.
Замовлення у 24print

Компанія 24print має великий досвід у друці стікерів і наклейок для різних товарів, наприклад, на пляшки та харчові продукти, а також у 24print ви можете замовити етикетки на одяг і промислові товари. Замовляючи рулонний, а також листовий друк етикеток будьте впевнені, що надруковані вони будуть в короткі терміни.

Оформити замовлення можна будь-яким способом через чат, написавши на електронну пошту, оформивши онлайн заявку.
Менеджери друкарні 24print проконсультують, підкажуть, запропонують і будуть підтримувати на всіх етапах виготовлення. Якщо треба, то дизайнери 24print допоможуть створити макет для наклейок або стікерів, який виділить продукцію серед подібних товарів.
Можна не переживати за терміни, якість і доставку. Доставка готової продукції здійснюється не тільки по Києву, але і по Україні зручним для клієнта перевізником.

Замовити
Цифровий друк наліпок на форматі SRA3
Тираж 3001+ 1001-3000 501-1000 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючому папері лазерний друк 55,53 57,14 64,07 69,62 72,99 76,99 104,80
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк 68,84 70,45 77,38 82,93 86,30 88,79 122,23
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк + захисна ламінація 95,22 96,83 103,76 109,31 112,68 128,67 180,09
Латексний друк наліпок на рулонній самоклеючій плівці
Тираж 501+ 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці латексний друк  163,84 175,80 183,95 201,02 246,42
УФ друк наліпок
Тираж 50+ 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці 369,21 428,28


Вартість вказана в гривнях за один лист наліпок А3 формату без порізки

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку етикеток:

Чи друкуєте ви етикетки для упаковки?

Так, ми можемо втілити вашу ідею для того, щоб у вас була можливість забрендувати продукцію власного виробництва

Чи можна зробити етикетки з лінією відриву?

Так, ми можемо виконати друк етикеток з відривною перфорацією.

Чи можете ви зробити етикетки на прозорому фоні?

Ми можемо виконати друк використовуючи прозорі матеріали. У нас в наявності матовий і глянцевий матеріал.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці