Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Етикетки

Етикетки - засіб маркування товару, який прикріплюється до виготовленої продукції. Як правило, містить корисну і конструктивну інформацію про продукт, склад і виробника.

Друк етикеток замовляють для стимуляції покупця, оскільки стильна, барвиста, що привертає увагу наклейка спонукає на імпульсивну покупку.

Сьогодні на полицях магазинів все більше одноманітних товарів і для того щоб виділитися, виробники використовують всілякі хитрощі для залучення уваги клієнтів, наприклад, друкують кольорові, барвисті етикетки, бірки, наклейки та стікери на замовлення з цікавим дизайном. Якісне маркування, яке привертає увагу - це доступний спосіб підвищити впізнаваність товару і попит на продукцію.

Як правило, продукція без маркування не викликає у покупця довіри, і в магазинах вони проходять повз такого товару. Тому виготовлення етикеток - важливий процес, який краще всього довірити професіоналам в цій області. Вони підкажуть на якому матеріалі краще надрукувати етикетки і який вид друку використати, а також зорієнтувати які дані повинні бути на ній.

01 03

Інформація на маркуванні

Незалежно від типу продукції маркування містить наступну інформацію:

 • Назву;
 • Дату виготовлення;
 • Термін придатності;
 • Склад;
 • Умови зберігання;
 • Інструкцію по експлуатації;
 • Країну виробника, назву компанії та контакти;

Іноді за бажанням замовника виробляються етикетки зі штрих кодом, який генерується на кожен продукт.

Види

Для кожного виду продукції замовляють і друкують свої види етикеток, наприклад, для одягу, косметики, побутової хімії та пляшок можуть абсолютно відрізнятися між собою як за способом виготовлення, так і за матеріалом.
Одні можуть ідеально приймати форму виробу, другі дають можливість виготовити тираж за низькою ціною, треті ж дозволяють використовувати нестандартні види друку або матеріали.

Найчастіше в друкарнях замовляють такі види етикеток:

 • Об'ємні;
 • Голографічні;
 • Паперові;
 • Самоклеючі;
 • Полімерні;
Види друку

Виходячи з тиражу, а також індивідуальних потреб клієнта для виготовлення етикеток наша компанія використовує різні види друку.

Основні способи друку:

 • Цифровий;
 • Флексодрук;
 • Термотрансферний;
 • Офсетний;
 • Термодрук;
 • Гаряче тиснення;

Цифровий друк етикеток використовується для виготовлення невеликих тиражів, а також термінового друку. Таким способом можна надрукувати пробну етикетку і подивитися, як вона буде виглядати на виробі.

Флексодрук етикеток - найпопулярніший вид друку етикеток, які ми рекомендуємо друкувати в рулоні. Устаткування для даного виду друку забезпечує виробництво наклейок, етикеток та іншої продукції в рулоні за прийнятною вартістю і при цьому використовуються безпечні екологічні фарби. До переваг флексографічного друку можна віднести:

 • Широкий спектр матеріалів починаючи від різноманітних видів паперу до самоклеючих і комбінованих багатошарових матеріалів, які використовуються для наклейок та етикеток.
 • За допомогою флексодруку виконується друк не тільки самоклеючих наклейок, але і стікерів і термобілетів.
 • Здійснення кількох операцій за один цикл.

Термотрансферний друк етикеток виконується на різному матеріалі: самоклеючому папері, картоні, текстилі, що своєю чергою дозволяє замовити виготовлення етикеток як на пляшки та продукти, так і для одягу. Такий друк стійкий до перепадів температури та потрапляння сонячних променів.

Технологія офсетного друку дозволяє виготовляти наклейки необмеженим тиражем і низькою вартістю. Найчастіше цей вид друку використовують для виготовлення сухих етикеток на пляшки, наклеювання на картон. Мінусом офсетної технології є термін виготовлення.

Термопечать - виконується на термоетикетках за допомогою спеціального термопринтера. Етикетки підходять для товарів з нетривалим терміном зберігання.

Гаряче тиснення - друк етикеток проводитися на папері, тканині, самоклеючій плівці із застосуванням різних барвників. Найчастіше тиснення використовують для декоративної обробки виробів. Такі етикетки виготовляють для елітного алкоголю, пришивають на одяг відомих брендів і замовляють їх також для ексклюзивних виробів і товарів.

Матеріал

Замовляючи виготовлення етикеток найчастіше, замовники зупиняють свій вибір на:

 • Самоклеючому папері. Паперові вироби популярні завдяки невисокій вартості та хорошою чіткістю надрукованого зображення. Але таке маркування не стійке до перепадів температур, вологості й вони легко пошкоджуються. Друкують такі етикетки для товарів, що швидко псуються, вагових продуктів, але не використовують як маркування на пляшки.
 • Плівки. Вироби стійкі до пошкоджень, зберігають чудову якість, мають тривалий термін використання.
Замовлення у 24print

Компанія 24print має великий досвід у друці стікерів і наклейок для різних товарів, наприклад, на пляшки та харчові продукти, а також у 24print ви можете замовити етикетки на одяг і промислові товари. Замовляючи рулонний, а також листовий друк етикеток будьте впевнені, що надруковані вони будуть в короткі терміни.

Оформити замовлення можна будь-яким способом через чат, написавши на електронну пошту, оформивши онлайн заявку.
Менеджери друкарні 24print проконсультують, підкажуть, запропонують і будуть підтримувати на всіх етапах виготовлення. Якщо треба, то дизайнери 24print допоможуть створити макет для наклейок або стікерів, який виділить продукцію серед подібних товарів.
Можна не переживати за терміни, якість і доставку. Доставка готової продукції здійснюється не тільки по Києву, але і по Україні зручним для клієнта перевізником.

Замовити
Цифровий друк наліпок на форматі SRA3
Тираж 3001+ 1001-3000 501-1000 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючому папері лазерний друк 51,80 53,20 59,20 64,00 66,90 70,40 97,00
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк 65,10 66,50 72,50 77,30 80,20 82,30 113,00
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк + захисна ламінація 89,30 90,70 96,70 101,50 104,40 118,90 166,00
Латексний друк наліпок на рулонній самоклеючій плівці
Тираж 501+ 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці латексний друк  158,70 162,40 169,80 186,20 232,75
УФ друк наліпок
Тираж 50+ 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці

363,50

421,60


Вартість вказана в гривнях за один лист наліпок А3 формату без порізки

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці