Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

УФ друк планшетний
послуги

УФ друк на папері

Паперові вироби спочатку користувалися заслуженою популярністю під час виготовлення рекламної продукції. Така реклама досі утримує міцні позиції як підвищення впізнаваності корпоративного, і особистого бренда.

Щоб надруковані вироби виглядали привабливо, варто вибрати УФ-друк на папері. Фарби, що полімеризуються під впливом ультрафіолетових ламп, створюють яскраву картинку з приголомшливою передачею кольору. Друковане обладнання забезпечує деталізацію зображення. Затверділі чорнила радують також і експлуатаційними характеристиками. Фарби не "бояться" сонця та інших зовнішніх впливів, довго зберігаючи привабливий зовнішній вигляд.

Щоб замовити УФ-друк на папері, вибирайте професіоналів. Компанія 24print - те, що необхідно, якщо бажаєте швидкого та якісного закриття замовлення. Працюємо у цілодобовому режимі – звертайтеся, коли буде зручно. Впораємося навіть із терміновими замовленнями — залишайте заявку. Менеджер допоможе і відповість на питання, що виникли на будь-якому етапі виготовлення друкованої продукції.

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці