Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

УФ друк планшетний
послуги

Флешка з гравіюванням

Нанесення логотипу, контактів чи іншої інформації про фірму позитивно впливає на просування бренду. Оскільки USB-накопичувач, завдяки компактності, постійно перебуває під рукою, друк на такій продукції стане ефективною рекламою. Також вироби — слушний варіант для подарунка співробітникам, бізнес-партнерам, постійним клієнтам.

УФ друк на флешках - найкращий спосіб брендування продукції. Чорнило швидко сохнуть під потоком ультрафіолету, що прискорює процес друкування тиражу. Зображення порадує точною передачею відтінків та деталей. Плівка, що утворилася - міцна і стійка до впливу зовнішніх факторів, довго зберігає початкову яскравість навіть при активному використанні накопичувача. Фарби відрізняються нешкідливістю.

Замовити з вигодою УФ друк на флешках у Києві — у 24print. Наша компанія на 100% орієнтована на клієнтів. Використовуємо сучасне обладнання, гарантуємо якісний результат. Працюємо в режимі 24/7 — до обумовленого терміну тираж у повному обсязі буде надруковано. Будь-якої миті можна звернутися за консультацією до менеджера.

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці