Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Календарі

Календарі – це універсальний сувенір і корисний аксесуар. Він може стати носієм реклами та показником статусу, а також романтичним дарунком. Тому друк календарів – послуга, що зажадалася, яка актуальна не лише перед Новим Роком. Компанія 24print виконує цілодобовий друк календарів з доставкою по Києву.  

У світі повному цифрових технологій, практично все життя перенеслося в «онлайн», але друкарська продукція не дивлячись ні на що залишається такою ж популярною.

01 03
Постдрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • брошурування на металеву
 • біговка
 • фальцювання
 • порізка в розмір
Матеріали
 • дизайнерський картон
 • DNS 160 г / м2
 • DNS 300 г / м2
 • крейдований глянцевий папір 170 г / м2
 • крейдований глянцевий папір 300 г / м2
Формати
 • А5 - А3.

Типи

Поліграфія 24print за запитом може виготовити такі види календарів:  

 • перекидних,
 • настільних,
 • настінних,
 • квартальних,
 • кишенькових,
 • фотокалендарів.

Виходячи із запиту і побажань, менеджер допоможе вибрати той вигляд, який необхідний Вам.

Виготовлення календарів на замовлення

Друк настінних календарів – це найчастіший запит по Києву. Такий виріб стане прекрасною прикрасою кабінету або офісу. Саме для таких цілей виконують друк фірмових календарів з логотипом компанії або друк календарів з фото. Він підніме корпоративний дух, порадує близьких або стане своєрідною рекламою.

Друк перекидних календарів виконується в книжковій і альбомній орієнтації. Як правило, складається він з 13 листів – обкладинки та 12 листів на кожен місяць. Друк перекидного календаря можна робити й у великих розмірах, наприклад, за принципом друку календарів А3 на стіну. Їх так само використовують як рекламу, новорічний дарунок або корпоративний сувенір. Наша компанія також займається друком настільних календарів в Києві.

Друк настільних календарів – використовується як інструмент в маркетингу. Це один з найцікавіших видів, оскільки буває різних типів. Квартальний – зручний у використанні, оскільки пластикове віконце дозволяє швидко зорієнтуватися який сьогодні день. Друкують їх у вигляді настінних і настільних календарів.

Кишенькові – це потрібний підручний інструмент, який завжди зручно носити з собою.

Друк фотокалендарів – стильна прикраса інтер'єру на яке ви дивитиметеся з посмішкою, адже дивлячись на нього бачитимете дорогих серцю людей.

Окремою послугою поліграфії є друк відривних календарів. Раніше його можна було зустріти в кожному будинку. Він точно не дасть забути який сьогодні день тижня і число, тому що під кожен день в нім виділена окрема сторіночка.

Розміри виробів

Формати календарів залежать від цілей і сфери їх використання. Формати при виготовленні варіюються від найменших до найбільших, наприклад, настінних.

Друк настінного календаря частенько виконується у форматі А3 та А2. Це оптимальні розміри, щоб зображення було помітним, а текст читабельним. Якщо ж говорити про виготовлення настільних календарів, то їх найчастіше роблять у форматі А5 і А4.

Також компанія 24print робить календарі нестандартних форматів.

Дизайн

З процесом друку фото календарів в Києві допоможе 24print на кожному етапі виробництва. Якщо у Вас немає готового макета, то досить надати нам фото, картинки та розповісти про Вашу задум, а дизайнери втілять будь-яку навіть найнереальнішу ідею. Можна створити колажі або підібрати тематичні фото під кожен вид сезону. Також можна зробити макет під друк календарів з фото Києва або іншого пам'ятного і красивого міста. Архітектурні пам'ятки можна розмістити на сторіночках календаря, і барвисті види тішитимуть око цілий рік. Дизайнери компанії 24print готові створити той макет, який Ви так довго малювали собі в мріях. А якщо виконати друк таких календарів в А2 форматі, то такий плакат стане прекрасним доповненням до інтер'єру. Ви зможете вибрати однобічний або двосторонній друк, в обох випадках кожного місяця привноситиме нову родзинку у Ваш будинок.

Методи друку

При виготовленні календарів на замовлення компанія 24print використовує методи лазерного та офсетного друку.

Лазерний друк дозволяє швидко виготовляти високоякісні відбитки тексту і зображень.

Переваги лазерного друку:

 • він дає можливість оперативного друку, оскільки лазер має здатність пересуватися швидко, у відмінності від друкарської голівки;
 • лазерні промені є точнішими, тому дозволяють забезпечувати високий дозвіл;
 • лазерні відбитки виходять дуже чіткими та стійкими;

Для друку 24print використовує друкарські машини фірми Konica Minolta. Це японський виробник, один з провідних світових виробників фотокопіров, факсних апаратів, лазерних принтерів, медичного фотоустаткування, оптичних компонентів і вимірювального устаткування. Нікому не секрет, що багато в чому якість друку залежить від устаткування – 24print використовує сучасні машини, які забезпечують найкращий друк.

Для виготовлення великої кількості використовується офсетний друк календарів. Це технологія, при якій використовується спеціальна друкарська форма. Офсетний метод друку настінних або яких-небудь інших календарів має ряд переваг:

 • Можливість використання будь-яких видів паперу;
 • виготовлення великих накладів за короткі терміни;
 • друк календарів дешево при друці календарів оптом.
Постдрукарські послуги

Постдрукарські послуги – це невіддільна частина друкарського процесу. Завдяки постдрукарським послугам надруковані листи знаходять певний вигляд і стають конкретним видом виробу. Існує безліч видів постдрукарських послуг, але відносно календарів можна виділити наступні: ламінування, бігування, фальцювання, установка ригеля, брошурування на пружину й установка люверсів. 

Ламінація – це нанесення плівки з двох сторін паперу. Ламінація робиться для того, щоб підвищити зносостійкість виробу. Також, наприклад, глянцева ламінація додає особливого блиску, а матова бархатистих тактильних відчуттів.

Бігування і фальцювання в основному використовується для виготовлення основи для настільних календарів: щоб папір не м'явся при згині, на ньому вдавлюється спеціальна лінія – біг.

Якщо попередні види постдрукарських робіт є необов'язковими, то без брошурування в календарях не як не обійтися. Брошурування – це процес установки пружинки, яка скріпляє листи. Для цього в папері створюються спеціальні отвори, а потім кожен аркуш «нанизується» на пружинку. Пружинки бувають двох видів: пластикові та металеві. Для виготовлення календарів використовують металеву пружинку чорного або білого кольору. Метал має велику зносостійкість і привабливіший вигляд. 

Ригель же встановлюється лише у виробах, які вішатимуть на стіну, щоб в подальшому його було зручно закріпити.

Люверси – фурнітура, яка встановлюється для подальшого кріплення виробу на стіну. Кільця встановлюються на папір будь-якої щільності та будь-якої якості. Люверс, встановлений поверх ламінації, підсилює конструкцію удвічі.

Додатково виріб покривають УФ лаком або виконують на ньому фольгування. Це допоможе виділити логотип або окремі елементи та зробити виріб таким, що більш запам'ятовується. Продуманий дизайн, вдало підібраний вигляд друку і друкарських для поста робіт для календарів на замовлення – це важлива складова для виготовлення ідеального виробу.

Вартість виготовлення

Друк календарів в Києві має різну ціну. У 24print у свою вартість включає якісне обслуговування, підтримку впродовж всього процесу виготовлення, а також приємну систему знижок. При друці календарів ціна формується залежно від кількості, розміру і вигляду паперу, наші менеджера підберуть прийнятну вартість. Час друку календаря і його вартість залежить від кількості та виду паперу.

Сервіс у 24print

Поліграфія 24print – це сервіс. Замовляти у 24print – означає вибирати комфорт. Наші офіси знаходяться в центрі столиці, а також робимо доставку по Києву та Україні. Також замовлення можна зробити зручним способом: залишити заявку на сайті або поспілкуватися з менеджером. Для своїх клієнтів 24print працює цілодобово, і менеджери готові допомогти у будь-який час доби 7 днів в тиждень, ні дивлячись на вихідні та свята. Поліграфія 24print упевнено займає позицію лідера на ринку поліграфії вже не один рік і сподівається на довготривалу і приємну співпрацю з кожним клієнтом.

Замовити
Календар карманний (розмір 100×70 мм)
Тираж

500+

101-500

51-100

11-50

1-10

Односторонній кольоровий друк календаря на папері 300 г/м2  4,37 6,69 8,14 13,65 78,91
Двосторонній кольоровий друк календаря на папері 300 г/м2  6,00 8,57 10,60 17,15 117,16
 
Календар настінний на ригелі
Тираж

500+

101-500

51-100

11-50

1-10

Кольоровий друк настінного календаря на папері 200 г/м2, з прошивкою та встановленням ригеля, формат А4 175,90 235,54 277,19 317,59 462,56
Кольоровий друк настінного календаря на папері 200 г/м2, з прошивкою та встановленням ригеля, формат А3 332,81 354,84 450,32 539,69 670,00
 
Календар настільний неперекидний "Хатинка" (розмір 210×100 мм)
Тираж

500+

101-500

51-100

11-50

1-10

Односторонній кольоровий друк календаря на папері 400 г/м2  74,19 80,84 84,21 104,40 158,70

*календар складається з картонної основи (щільністю 400г/м2 – друк кольоровий, з матовим тонким ламінуванням). Календар збирається методом склеювання двостороннім скотчем.

Вартість вказана в грн за 1шт.

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку календарів:

Чи є можливість замовити настінний календар з індивідуальним дизайном?

Наш сервіс дає змогу виконати друк проєкту саме за вашим макетом, відповідно до якого ми знайдемо способи реалізувати вашу ідею.

Чи можна на зворотному боці кишенькових календарів 2023 друкувати не календарик, а іншу інформацію?

Так, завдяки технологіям двостороннього друку, ми можемо розмістити на зворотному боці будь-яку вашу ідею.

Чи можна замовити календар-будиночок з перекидним блоком у 1-му екземплярі, оскільки немає потреби у великому тиражі?

Так, ми можемо виконати продукцію завдяки технологіям цифрового друку, що дозволяє виготовити продукцію в єдиному екземплярі.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці