Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги
Календар

Важко знайти людину, яка не користується календарем. Це популярна друкована продукція, яка дозволяє планувати свій час. До того ж багато компаній щорічно намагаються випускати фірмові календарі, щоб забезпечити клієнтам і партнерам нагадування про свої товари і послуги протягом всього наступного року.

Розробка дизайну календарів - затребувана послуга, яку замовляють в 24print не тільки перед Новим роком. Ми пропонуємо різні варіанти дизайнерських розробок для друку оригінальних, незвичайних календарів.

Багатоцільове призначення календаря

Календар - зручний поліграфічний продукт, який може стати гнучким рекламним інструментом або цікавим подарунком. Він виконує велику кількість функцій:

• практичний сувенір;

• бізнес-подарунок;

• роздатковий матеріал для виставки, конференції, семінару.

Великі компанії намагаються щороку випускати фірмові календарі, які стануть корисним нагадуванням про товари, послуги. Оригінальний поліграфічний продукт багатоцільового призначення може стати відмінним подарунком для партнерів, клієнтів, співробітників і близьких людей. Будь-який варіант календаря, незалежно від того, буде це складна або проста композиція, стане приємною несподіванкою.

Види календарів

Дизайн календаря і його формат може відрізнятися в залежності від призначення, місця розміщення цілей використання. Розглянемо найпопулярніші види календарів в залежності від розміщення:

• Настінні - можуть розміщуватися в будинку, офісі, на виставці, від цього залежить формат календаря. Доповнити дизайн настінного календаря допоможуть фотографії, пейзажі, цитати. Найчастіше це А4, А3, іноді зустрічається А1. В якості основи використовується не тільки звична папір або картон, але і дерево або полотно. Щільність паперу повинна бути не нижче 300 г / м2. Вироби можуть бути відривні, листові, перекидні, квартальні. Ціна дизайну настінного календаря буде залежати від складності макета. Види відривних календарів відрізняються один від одного розмірами, вони можуть містити 365 і більше листів.

• Настільні - можна поставити на столі, комоді, тумбочці. Вони не займають багато місця, тому відрізняються компактними розмірами. Настільні варіанти можуть бути у формі перекидних, або у вигляді «будиночка» (з блоком з 6 - 12 листів з кріпленням на пружині) або «пірамідки» (з трьома сторонами і підставою, можуть містити координати компанії, логотип і іншу інформацію).

• Кишенькові вироби відрізняються невеликим розміром 70х100 мм. З одного боку вони мають календарну сітку, а з іншого - розташовується реклама. Дизайн календарів кишенькових найрізноманітніший. Вони можуть бути одночасно і зниженими купоном, і картою метро, ​​і рекламою послуг або товарів. Календар кишеньковий завжди буде під рукою. Для того, щоб вони служили довго, використовується ламінація і вирубка кутів.

• Календарі-плакати - дозволяють прикрасити інтер'єр і мають найбільший формат. Оформлення таких календарів, дизайн може передбачати різні пейзажі, зображення. При цьому сітка займає до однієї чверті загальної площі листа. Для нанесення зображення використовується, як правило, офсетний друк. Папір повинен мати щільність не менше 150 г / м2.

За призначенням календарі можна класифікувати на сімейні, робочі, рекламні, подарункові. Залежно від виду сітки вони можуть бути річні, місячні або квартальні. Дизайн квартального календаря підійде для бухгалтера, керівника.

Також можна замовити оригінальний дизайн календаря, вартість якого буде вище, але здивувати партнерів або покупців точно можна. Такий календар стане відмінним подарунком. При необхідності в дизайні сайту також може доречно виглядати календар.

Корисні поради по дизайну календаря

Перш за все потрібно структурувати інформацію, продумати, як будуть розміщуватися блоки з датами, зображеннями, текстом. Щоб зробити правильний вибір, можна продумати кілька варіантів. Важливо звернути увагу на такі нюанси:

• Найважливіше - це тема календаря, в залежності від неї і обираються зображення, складається текст.

• Потрібно використовувати кожен сантиметр простору. Якщо це багатосторінковий календар, на кожній з них повинен розміщуватися один місяць року.

• Опрацьовані і якісні ілюстрації здатні утримати увагу людини, спрацювати як інструмент залучення.

• Структура розташування має бути приємною, привабливою і, що найважливіше, легко читатись.

• Мінімалізм в поєднанні з пастельними квітами здаті додати легкості.

• Кольори повинні гармонійно поєднуватися між собою.

Складні концепції дизайну не завжди доречні, іноді буде досить створити позитивні емоції, якщо мова йде про подарунок. Іміджеві, фірмові календарі несуть іншу місію, їх завдання привернути увагу клієнтів і партнерів, тому обов'язково потрібно дотримуватися корпоративного стилю.

Етапи розробки дизайну календаря

Виготовлення та дизайн календарів краще замовити в перевіреній компанії. Друкарня 24print за безперервні роки злагодженої роботи створила репутацію надійного і швидкого виконавця. Ми беремося за проекти будь-якої складності. Розробка дизайну календаря включає такі етапи:

• Узгодження з клієнтом. Щоб розробити дизайн перекидного календаря, відривного або листового, необхідно визначитися з його призначенням, розмірами, тиражем, а також внутрішнім наповненням. Можна обрати глянцевий або матовий крейдований, дизайнерський папір. Він може бути повнокольоровим або виконаний тільки в чорно-білому кольорі. Все залежить від бажань замовника.

• Розробка макету. Коли всі технічних питання вирішені, дизайнер приступає до створення макета з урахуванням всіх потреб клієнта (фірмового стилю, місця розміщення, особливостей використання). Макет допоможе продумати ідею і зробити дизайн календарів унікальним і привабливим.

• Затвердження макету. Клієнт отримує в електронному вигляді чорновий варіант макета, вносить свої корективи та зауваження, після чого він передається в друк.

•Друк. Можна попередньо замовити цифровий або офсетний друк.

Підсумкова вартість розробки дизайну календаря буде залежати від складності макету, кількості сторінок, внутрішнього змісту, оригінальності ідеї.

Де замовити дизайн календаря?

Замовити дизайн календарів у нас просто, до того ж ми завжди готові порекомендувати рішення, щоб зробити вартість друкованої продукції більш доступною, при цьому якість залишається на високому рівні.

Кожен клієнт може розраховувати на виконання замовлення відповідно до його побажань. На підсумкову ціну буде впливати розмір тиражу, а також складність друкарських і пост друкарських робіт. Завдяки повній інформації про ціни і час виготовлення замовник може самостійно розрахувати повну вартість проекту. Ми приймаємо в обробку будь-які обсяги тиражу цілодобово і без вихідних, терміни встановлюються індивідуально. При необхідності, фахівці виконають замовлення за прискореними термінами.

24print реалізує всі ваші ідеї, створивши календар, який буде повністю відповідати вашим цілям.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці