Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Стікери

Стікерпаки - набір наклейок, які розташовані на одному аркуші певного формату. Такі наклейки можуть мати різну форму, розмір і на одному аркуші може розташовуватися різна кількість. Корисність цих виробів очевидна, адже це зручний рекламний інструмент в різних сферах діяльності.

01 03

Стікерпак - яскравий спосіб заявити про себе

Стікери - це цікавий спосіб закликати до дії, подати важливу інформацію, розповісти про компанію. Стікерпаки часто використовують в якості реклами або донесення інформації про компанію та її принципах. Їх можна приклеїти на ноутбук, планшет, телефон, комп'ютер, блокнот або будь-який інший предмет. Стікери можна отримати в подарунок, купити в магазині або замовити в поліграфії зі своїм дизайном.

Варіанти матеріалу

Залежно від призначення стікерів і умов їх використання для друку компанія 24print пропонує на вибір два варіанти матеріалу.

Самоклеючий папір (рафлатак) застосовується для стікерів, які надалі приклеюють на рівну поверхню і використовують виключно в приміщенні. Такий вид матеріалу складно знімається, залишаючи сліди на поверхні, на сонці з часом вигоряє, а також схильний до дії вологи. Перевагою клейкого паперу є ціна, натуральність і те, що на ньому можна писати.

Рафлатак ділитися на два типи: з просіченням на зворотному боці та без просічення. Для стікерпаків використовується папір без просічення, для стандартних наклейок використовується папір з просіченням, адже воно полегшує відділення наклейок від підкладки.

Плівка використовується для друку вологостійких стікерів. Стікери надруковані на вініловій плівці легко знімаються і не залишають на поверхні слідів, не вигоряють на сонці та клеяться на будь-які поверхні. До мінусів плівки можна віднести вартість, вона вище, ніж у паперу, а також на такому стікері не можна писати ручкою. Виходячи з того де буде застосовуватися стікерпак для друку можна підібрати матову або глянцеву плівку, також вона може бути білою або прозорою.

Види друку

Відштовхуючись від тиражу, термінів і додаткових робіт наші менеджери підберуть вигідний спосіб друку. Для виготовлення ваших стікерів компанія 24print використовує такі способи нанесення зображень:

  • Лазерний друк використовується, коли потрібно надрукувати стікери невеликим тиражем в стислі терміни. При застосуванні цього виду друку виробництво стікерів відбувається протягом декількох годин (терміни залежать від тиражу і завантаження на момент оформлення замовлення). При лазерному друці на одному друкованому аркуші ми можемо розмістити різні стікери. Саме завдяки лазерному методу нанесення центр оперативного друку 24print виконує терміновий друк стікерів цілодобово.
  • Офсетний друк - є однією з найбільш популярних технологій друку. Такий спосіб часто використовується, коли потрібно замовити стікери у великій кількості, адже в такому випадку - це буде економічно вигідно. Технологія офсетного друку забезпечує високу якість виробленого тиражу і високий рівень передачі кольору і півтонів. Офсетний друк - це трудомісткий процес тому зробити стікери на замовлення протягом декількох годин неможливо.
  • Уф-друк дає можливість роздрукувати стікери без спотворень кольору, стійкі і барвисті. Технологія передбачає дотримання всіх стандартів для отримання якісного друку.
  • Латексний друк визнаний екологічним видом друку, що підтверджується безліччю сертифікатів. Стікери виготовлені даними спосіб не мають неприємного запаху, стійкі до перепадів температури та не вигоряють на сонці. Також ці чорнила стійкі до заломів і до стирання.

Виходячи з потреб і бюджету менеджери 24 print допоможуть підібрати потрібний спосіб для друку стікерів з контурної різкою.

Післядрукарські послуги

Післядрукарські послуги виконуються для того щоб виріб набув закінченого вигляду. При роздруківці стікерів виконуються такі післядрукарські роботи як: плотерна порізка, порізка в розмір і вибірка.
Плотерна порізка - процес підрізування зображень по векторному контуру. Після плоттерной порізки менеджери виконують порізку в розмір завдяки чому клієнт отримує готовий набір стікерпаков в потрібному розмірі.

Вибірка - зняття незадрукованої частини фону. Вибірка робиться за бажанням клієнта.

Додатковою опцією можливо виконати матову або глянцеву ламінацію. Ламінація використовується для додаткового захисту виробів від пошкоджень. Також у 24print можна зробити стікери під замовлення з вибірковим лаком.

Дизайн

Розробка дизайну для стікерів - це важливий етап, оскільки від дизайну залежить реакція споживача на продукт, компанію і ціна на кінцевий продукт. Стікери на замовлення за індивідуальним і неповторним макетом дозволяють реалізовувати найкреативніші задуми.
Якщо потрібна допомога у створенні макета, то наші дизайнери із задоволенням втілити будь-яку ідею в життя.

Часто так буває, що в голові ви вже намалювали картинку, яку хочете надрукувати, але вам не вистачає навичок, щоб правильно підготувати її до друку, тоді на допомогу приходять дизайнери з 24print.

При розробці дизайну важливо враховувати розмір стікерпака, необхідну кількість стікерів на аркуші, сферу діяльності компанії та мета, яку переслідує клієнт в кінцевому підсумку. В основному стікери для друку замовляються в розмірах А6, А5 і А4. Ці формати найпопулярніші тому, що їх легко можна помістити в конверт або коробку разом з продукцією або вручити на вулиці. Клієнти друкарні 24print можуть замовити стікери будь-яких форм і розмірів.

Крім розробки дизайну «з нуля» ми можемо доопрацювати вже наявний макет або скомпонувати в єдине готовий макет з новою ідеєю. Яку мету б ви не поставили перед командою 24print ми виконаємо будь-яке завдання.

Сервіс у 24print

Центр оперативного друку 24print прикладає максимум зусиль для того щоб, оформивши заявку на виготовлення стікерпаков в кінцевому підсумку ви отримали хороший і якісний продукт. Наші менеджери перед тим як відправити стікери на друк ретельно перевіряють файли. Якщо файли не відповідають технічним вимогам, то ми можемо доопрацювати їх завдяки кваліфікованим дизайнерам. Перед запуском замовлення в роботу узгоджуються всі нюанси включаючи час і спосіб доставки. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні зручним для клієнта перевізником, по Києву можлива кур'єрська доставка.

Крім всіляких стікерів і наклейок поліграфії 24print може друкувати етикетки, бирки й багато іншої поліграфічної продукції. Замовляючи виготовлення продукції у 24print, ви можете не переживати за якість і терміни.

Замовити
Цифровий друк наліпок на форматі SRA3
Тираж 3001+ 1001-3000 501-1000 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючому папері лазерний друк 55,53 57,14 64,07 69,62 72,99 76,99 104,80
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк 68,84 70,45 77,38 82,93 86,30 88,79 122,23
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці лазерний друк + захисна ламінація 95,22 96,83 103,76 109,31 112,68 128,67 180,09
Латексний друк наліпок на рулонній самоклеючій плівці
Тираж 501+ 101-500 51-100 11-50 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці латексний друк  163,84 175,80 183,95 201,02 246,42
УФ друк наліпок
Тираж 50+ 1-10
Наліпки з плотерною висічкою на самоклеючій плівці 369,21 428,28


Вартість вказана в гривнях за один лист наліпок А3 формату без порізки

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку стікерів:

Чи виготовляєте ви стікери на теллефон?

Оскільки ми маємо вологостійкий матеріал, на якому виконується вологостійкий друк, а також використовується додаткове захисне покриття, у нас є можливість виготовити стікери для техніки.

Чи робите ви стікерпаки?

Так, ми виконуємо друк, де можемо скомбінувати види підрізування: за контуром кожного стікера, що є частиною стікерпака, а також підрізування самого стікерпака в необхідний вам розмір.

Чи зможете ви виконати круглі стікери поштучно7

За такого запиту ми можемо виконати тигельне висікання стікером, в результаті ви отримаєте стікери тієї форми, яка вам необхідна.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці