Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Планшети

Планшети - це щільний матеріал, з якого можна зробити велику кількість різної рекламної та презентаційної продукції. Є два різновиди виготовлення планшетів - за допомогою прямого УФ друку на самому матеріалі, або можна використовувати клейку плівку, на якій друкується зображення, після чого плівку приклеюють на основу планшета.

01 03
Матеріали
 • інтер'єрна матова самоклейка,
 • матова Ritrama,
 • глянцева Ritrama,
 • пенокартон / ПВХ.
Постдрукарські послуги
 • накатка на пенокартон / ПВХ,
 • порізка у формат.
Формати
 • А2 - А0

Планшети замовляють в таких випадках

Останнім часом друк на пінокартоні та ПВХ стає популярною послугою в Києві. Замовляють таку продукцію для застосування на виставках, у квартирах, офісах, ресторанах, кафе та інших закладах.
Завдяки тому, що друк планшетів на пвх і пінокартоні ефектно виглядає і не вимагає додаткових зусиль для монтажу, цю продукцію можна назвати дуже потрібною, і варто зазначити, що це відмінна і дешева альтернатива полотнам.
Друкарня 24print виконує друк на пінокартоні та пвх цілодобово.

Матеріал

Популярним видом матеріалу для оформлення таких робіт є пінокартон і пвх.
Пінокартон - листи спіненого поліуретану, покритого з обох сторін картонною основою. Існує пінокартон різної товщини від 3 до 10 мм, найпопулярнішим і можна назвати п'ятиміліметровий. Такий матеріал знайшов своє застосування в рекламній сфері, будівництві. Друкують на пінокартоні плакати, інформаційні стенди. Також завдяки властивості пінокартону легко піддаватися обробці з нього роблять ростові фігури.

Друк на пінокартоні здійснюється як в стандартних форматах А3, А2, А1, А0 так і в будь-яких нестандартних.

Плюси пінокартону:

 • Легко ріжеться в будь-який формат і згинається
 • Має невелику вагу
 • Стійкий до впливу сонячних променів
 • Має гладку поверхню
 • Має високу міцність

Мінуси:

 • Схильний до впливу вологи
 • Легко брудниться
 • Уникайте потрапляння на різких перепадів температури

Поліграфія 24print виконує друк на пінокартоні цілодобово.

ПВХ (Полівінілхлорид). Листовий матеріал, товщина якого може бути різною, 24print використовує товщину матеріалу - 3 мм, якщо потрібні інші варіації, замовляємо індивідуально за запитом клієнта. ПВХ підходить для виставкових стендів, рекламних конструкцій і постерів, а також на ньому часто друкують картини для оформлення інтер'єру.

Плюси ПВХ:

 •  Має тривалий термін експлуатації.
 •  Не псуватися під впливом температур.
 •  Вологостійкий матеріал.

Мінуси:

 •  Має не маленьку вагу, у порівнянні з пінокартоном.

Оскільки прямий друк на пінокартоні та ПВХ вважається дорожчою послугою ніж широкоформатний латексний друк, то найчастіше зображення друкують на самоклеючій плівці, а потім застосовують накатку на матеріал.

Накатка - процедура нанесення зображення на твердий матеріал шляхом приклеювання самоклеючої плівки. Максимальний розмір твердої поверхні, на яку може виконуватися накатка 2 метри завширшки й 3 метри в довжину.

Компанія 24print виконує широкоформатний друк з подальшою накаткою на пінокартон або ПВХ в стислі терміни, що дозволяє допомогти будь-якому з наших клієнтів від архітекторів до студентів, яким необхідно надрукувати дипломну роботу.

Процес накатки

Подивившись, як відбувається процес накатки на тверду поверхню, може здатися, що це легко. У реальності ж це кропіткий процес, який вимагає уважності, спеціальних навичок, терпіння і досвіду. Усі плівки швидко приклеюються до поверхні і якщо неправильно почати приклеювати її, то виріб буде зіпсований. Менеджери сервіс-центру 24print мають багаторічний досвід, для того, щоб виконати друк на пінокартоні терміново та без браку. На виході отримуємо широкоформатні планшети з рівною поверхнею без бульбашок.

Види друку

Латексний друк - використовується, коли потрібно виготовити вологостійкі планшети. Самоклейка надрукована латексним чорнилом накочується до ПВХ і у результаті отримуємо вологостійку продукцію. Надалі таку продукцію використовують для зовнішньої реклами, оформлення вітрин і інтер'єрів. Чорнило вважається екологічно чистим, не вигорає на сонці і яскраво і барвисто передає зображення, що робить латексний друк кращим вибором, при декоруванні інтер'єру.

Широкоформатний фотодрук - використовується для виготовлення планшетів, які надалі презентуватимуться на виставках або прикрашатимуть галереї. У такий спосіб друку виготовляються картини на пінокартоні А2, А1 і А0, а також різних нестандартних форматів. Для друку використовується оригінальне чорнило, завдяки якому зображення не вицвітає і не втрачає своєї насиченості. Чорнило не містить шкідливих хімічних елементів і нешкідливе для оточення. Цей вид друку на пінокартоні забезпечує високий рівень деталізації на А0 форматі.

Широкоформатний плакатний друк - не підходить для виготовлення планшетів для зовнішнього застосування, але друк виходить з плавними переходами, тому широко використовується у сфері реклами. Перевагою цього виду друку на пінокартоні - є висока швидкість отримання зображень, невисока ціна і як підсумок низька вартість виробу.

Уф друк - технологія, яка дозволяє отримати високу якість зображень на різних матеріалах. Цей метод друку широко використовується у виробництві зовнішньої реклами. Завдяки ультрафіолетовому друку можна створити унікальні рекламні об'єкти, а також оформлення для громадських місць. Максимальний формат цього виду друку на пінокартоні або ПВХ в поліграфії 24print - А1.

Виготовимо презентації та планшети :

 •  З попередньою розробкою унікального презентаційного дизайну.
 •  Формату, який буде найбільш зручним для візуального сприйняття.
 •  З висококласних матеріалів.
 • З професійною постдрукарською обробкою.

 Якщо потрібно допрацювати проєкт або розробити дизайн, то дизайнери 24print з радістю в цьому допоможуть.

Компанія 24print в центрі Києва робить в терміновий друк
 •  з подальшою накаткою на пінокартон дизайнерських проєктів;
 •  з накаткою на вспінений ПВХ архітектурних проєктів;
 •  фотографій і вивісок;
 •  з накаткою на пінокартон фотографій.

У будь-який час дня і ночі в цілодобовому принт-центрі 24print вас зустрінуть кваліфіковані менеджери - і замовлення буде виконано до призначеного терміну. Також оформити замовлення можна онлайн написавши на електронну пошту або в чат. Менеджери зв'яжуться для узгодження матеріалу, вартості, термінів і способу доставки. Друк здійснюється практично з будь-якого цифрового файлу. Доставка здійснюється кур'єрськими службами по Києву та іншим містам України. Якщо потрібно якісно виконати друк планшетів або проєктів в Києві - приходите у 24print.

Замовити
Широкоформатний фотодрук планшетів з накаткою на Пінокартон 
Тираж 10+ 2-9 1
Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А2 514,60 517,90 569,69
Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А1 961,54 1 019,29 1 019,29
Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А0 1 809,78 2 033,08 2 033,08
 
Латексний друк планшетів з накаткою на ПВХ
Тираж 10+ 2-9 1
Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А2 496,97 500,27 550,30
Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А1 962,56 984,04 984,04
Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А0 1 844,34 1 962,57 1 962,57

Вартість вказана в гривнях за одну готову продукцію

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку на планшетах:

Чи робите Ви прямий друк на планшетах?

За стандартом ми друкуємо на самоклеючих матеріалах з подальшим накочуванням на основу, однак якщо вам необхідний прямий друк на матеріалі, ми можемо використати метод УФ-друку.

Чи робите Ви планшети для вулиці?

Так, ми використовуємо вологостійкі матеріали, які стійкі до впливу навколишнього середовища. Цю продукцію використовують для зовнішньої реклами

Чи робите ви інстаграм-рамку для фотозони?

Так, у нас є можливість виготовити цей виріб завдяки ручному підрізанню планшета.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці