Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Друк на пвх

Друк на пінокартоні, ПВХ – робимо ефективну та вигідну рекламу


Вироби з пінокартону, в основу якого покладено спінений поліуретан, все частіше застосовують як рекламний продукт в громадських місцях, зовні, всередині приміщення, в будинках. Друк на ПВХ допоможе бюджетно та ефективно сприяти підвищенню попиту на товари чи послуги, просуванню бренду, підвищенню рейтингу компанії.

01 03
Матеріали
 • інтер'єрна матова самоклейка,
 • матова Ritrama,
 • глянцева Ritrama,
 • пенокартон / ПВХ.
Постдрукарські послуги
 • накатка на пенокартон / ПВХ,
 • порізка у формат.
Формати
 • А2 - А0

Обидва матеріали вибирають прихильники недорогої, тривалої реклами, хоч вони й мають певні відмінності. Друк на пінокартоні, полівінілхлориду може застосовуватися самостійно або з використанням додаткових матеріалів. 

Реклама чи презентація важливої інформації на планшетах з поліуретану – це вигідне вкладення. Вироби легко згинаються, ріжуться, міцні, підходять для рекламних конструкцій, постерів, виставкових, інформаційних стендів, плакатів, вивісок, афіш, табличок, покажчиків, настінних планшетів, трафаретів.


Друк на ПВХ, пінокартоні – відмінності матеріалів та особливості процесу


Пінокартон має пористу структуру, тому для друку застосовується технологія УФ-друку. Також доступні варіанти нанесення зверху картону (гладкий, рифлений, спеціалізований під дерево, метал, полотно) клейкої плівки, на яку попередньо наносять зображення. Товщина його варіюється від 3 до 10 мм, попит має саме 5 мм. Ростові фігури найчастіше роблять саме з цього матеріалу, бо він легко ріжеться, згинається, легкий, стійкий до сонячних променів, але боїться вологи. 

Полівінілхлорид також має різну товщину, але більш популярний 3 мм. З нього виготовляють картини для оформлення інтер'єру, оздоблення громадських приміщень, адже він не тьмяніє, не жовтіє з часом. Він не боїться вологи, перепадів температур. 

Друк на пінокартоні може виконуватися кількома способами:
прямий – дуже дорогий, застосовують вкрай рідко;
УФ-друк – має обмеження по розмірах (A1), робота виконується довго, але має оптимальну деталізацію та широкий діапазон відтінків, відмінна якість зображення на будь-яких матеріалах;
широкоформатний фотодрук – характеризується високою деталізацією зображення, можна створювати вироби до формату A0, нестандартних форм, чорнила, що застосовуються, стійкі до вигорання, яскраві та насичені;
широкоформатний плакатний – застосовують для виробів внутрішнього застосування, швидко можна отримати зображення максимальної точності, невисока ціна. 

Для виготовлення планшетів застосовують процес накатки. Друкують дизайн на плівці, яку потім накатують на ПВХ або пінокартон. Такий підхід дає змогу зекономити час та гроші. 

Щоб замовити виготовлення реклами, картини чи будь-якого іншого зображення, важливо заздалегідь підготувати макет, визначитися з розмірами та особливостями матеріалу. Якщо макета немає, наші дизайнери допоможуть з його розробкою. Товщина матеріалу, його розміри, тираж, колірна палітра та якість фарби – все це впливає на швидкість виконання роботи, вартість послуг. 


Де можна замовити якісний друк на пінокартоні в Україні?


Якісні поліграфічні послуги, друк на ПВХ, пінокартоні, виготовлення брендованої паперової та текстильної продукції можливі в «24print». Ми пропонуємо різні види друку, післядрукарської обробки, виготовлення фірмових сувенірів та рекламної продукції. Застосовуючи високоякісні матеріали, фарби, новітнє обладнання, професіоналізм працівників гарантуємо виготовлення потрібних виробів швидко, якісно та вигідно. 

Ціни у нас вигідні, а доставлення готового товару можливе по всій Україні. Замовлення приймаємо онлайн, телефоном, в офісі особисто.
 

Замовити
 • напечатать журналы
 • разработка айдентика
 • печать фотографий больших размеров
 • дизайн логотипа цена киев
 • печать меню для ресторанов киев
 • плакаты на заказ киев
 • нанести принт на футболку цена
 • распечатка а1 киев
 • заказ визиток в киеве
 • распечатать флаера киев
 • круглосуточная печать фотографий
 • дизайнерские услуги полиграфия
 • Широкоформатний фотодрук планшетів з накаткою на Пінокартон 
  Тираж 10+ 2-9 1
  Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А2 586,14 589,78 648,76
  Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А1 1 097,87 1 161,40 1 161,41
  Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А0 2 071,11 2 316,74 2 316,74
   
  Латексний друк планшетів з накаткою на ПВХ
  Тираж 10+ 2-9 1
  Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А2 606,78 610,42 647,04
  Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А1 1 179,05 1 202,68 1 202,69
  Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А0 2 269,25 2 399,30 2 399,30

  Вартість вказана в гривнях за одну готову продукцію

  Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

  Часті питання щодо друку на планшетах:

  Чи робите Ви прямий друк на планшетах?

  За стандартом ми друкуємо на самоклеючих матеріалах з подальшим накочуванням на основу, однак якщо вам необхідний прямий друк на матеріалі, ми можемо використати метод УФ-друку.

  Чи робите Ви планшети для вулиці?

  Так, ми використовуємо вологостійкі матеріали, які стійкі до впливу навколишнього середовища. Цю продукцію використовують для зовнішньої реклами

  Чи робите ви інстаграм-рамку для фотозони?

  Так, у нас є можливість виготовити цей виріб завдяки ручному підрізанню планшета.

  Вау! Тепер файли з замовленнями тут

  Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці