Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Планшети

Планшети - це щільний матеріал, з якого можна зробити велику кількість різної рекламної та презентаційної продукції. Є два різновиди виготовлення планшетів - за допомогою прямого УФ друку на самому матеріалі, або можна використовувати клейку плівку, на якій друкується зображення, після чого плівку приклеюють на основу планшета.

01 03
Матеріали
 • інтер'єрна матова самоклейка,
 • матова Ritrama,
 • глянцева Ritrama,
 • пенокартон / ПВХ.
Постдрукарські послуги
 • накатка на пенокартон / ПВХ,
 • порізка у формат.
Формати
 • А2 - А0

Планшети замовляють в таких випадках

Останнім часом друк на пінокартоні та ПВХ стає популярною послугою в Києві. Замовляють таку продукцію для застосування на виставках, у квартирах, офісах, ресторанах, кафе та інших закладах.
Завдяки тому, що друк планшетів на пвх і пінокартоні ефектно виглядає і не вимагає додаткових зусиль для монтажу, цю продукцію можна назвати дуже потрібною, і варто зазначити, що це відмінна і дешева альтернатива полотнам.
Друкарня 24print виконує друк на пінокартоні та пвх цілодобово.

Матеріал

Популярним видом матеріалу для оформлення таких робіт є пінокартон і пвх.
Пінокартон - листи спіненого поліуретану, покритого з обох сторін картонною основою. Існує пінокартон різної товщини від 3 до 10 мм, найпопулярнішим і можна назвати п'ятиміліметровий. Такий матеріал знайшов своє застосування в рекламній сфері, будівництві. Друкують на пінокартоні плакати, інформаційні стенди. Також завдяки властивості пінокартону легко піддаватися обробці з нього роблять ростові фігури.

Друк на пінокартоні здійснюється як в стандартних форматах А3, А2, А1, А0 так і в будь-яких нестандартних.

Плюси пінокартону:

 • Легко ріжеться в будь-який формат і згинається
 • Має невелику вагу
 • Стійкий до впливу сонячних променів
 • Має гладку поверхню
 • Має високу міцність

Мінуси:

 • Схильний до впливу вологи
 • Легко брудниться
 • Уникайте потрапляння на різких перепадів температури

Поліграфія 24print виконує друк на пінокартоні цілодобово.

ПВХ (Полівінілхлорид). Листовий матеріал, товщина якого може бути різною, 24print використовує товщину матеріалу - 3 мм, якщо потрібні інші варіації, замовляємо індивідуально за запитом клієнта. ПВХ підходить для виставкових стендів, рекламних конструкцій і постерів, а також на ньому часто друкують картини для оформлення інтер'єру.

Плюси ПВХ:

 •  Має тривалий термін експлуатації.
 •  Не псуватися під впливом температур.
 •  Вологостійкий матеріал.

Мінуси:

 •  Має не маленьку вагу, у порівнянні з пінокартоном.

Оскільки прямий друк на пінокартоні та ПВХ вважається дорожчою послугою ніж широкоформатний латексний друк, то найчастіше зображення друкують на самоклеючій плівці, а потім застосовують накатку на матеріал.

Накатка - процедура нанесення зображення на твердий матеріал шляхом приклеювання самоклеючої плівки. Максимальний розмір твердої поверхні, на яку може виконуватися накатка 2 метри завширшки й 3 метри в довжину.

Компанія 24print виконує широкоформатний друк з подальшою накаткою на пінокартон або ПВХ в стислі терміни, що дозволяє допомогти будь-якому з наших клієнтів від архітекторів до студентів, яким необхідно надрукувати дипломну роботу.

Процес накатки

Подивившись, як відбувається процес накатки на тверду поверхню, може здатися, що це легко. У реальності ж це кропіткий процес, який вимагає уважності, спеціальних навичок, терпіння і досвіду. Усі плівки швидко приклеюються до поверхні і якщо неправильно почати приклеювати її, то виріб буде зіпсований. Менеджери сервіс-центру 24print мають багаторічний досвід, для того, щоб виконати друк на пінокартоні терміново та без браку. На виході отримуємо широкоформатні планшети з рівною поверхнею без бульбашок.

Види друку

Латексний друк - використовується, коли потрібно виготовити вологостійкі планшети. Самоклейка надрукована латексним чорнилом накочується до ПВХ і у результаті отримуємо вологостійку продукцію. Надалі таку продукцію використовують для зовнішньої реклами, оформлення вітрин і інтер'єрів. Чорнило вважається екологічно чистим, не вигорає на сонці і яскраво і барвисто передає зображення, що робить латексний друк кращим вибором, при декоруванні інтер'єру.

Широкоформатний фотодрук - використовується для виготовлення планшетів, які надалі презентуватимуться на виставках або прикрашатимуть галереї. У такий спосіб друку виготовляються картини на пінокартоні А2, А1 і А0, а також різних нестандартних форматів. Для друку використовується оригінальне чорнило, завдяки якому зображення не вицвітає і не втрачає своєї насиченості. Чорнило не містить шкідливих хімічних елементів і нешкідливе для оточення. Цей вид друку на пінокартоні забезпечує високий рівень деталізації на А0 форматі.

Широкоформатний плакатний друк - не підходить для виготовлення планшетів для зовнішнього застосування, але друк виходить з плавними переходами, тому широко використовується у сфері реклами. Перевагою цього виду друку на пінокартоні - є висока швидкість отримання зображень, невисока ціна і як підсумок низька вартість виробу.

Уф друк - технологія, яка дозволяє отримати високу якість зображень на різних матеріалах. Цей метод друку широко використовується у виробництві зовнішньої реклами. Завдяки ультрафіолетовому друку можна створити унікальні рекламні об'єкти, а також оформлення для громадських місць. Максимальний формат цього виду друку на пінокартоні або ПВХ в поліграфії 24print - А1.

Виготовимо презентації та планшети :

 •  З попередньою розробкою унікального презентаційного дизайну.
 •  Формату, який буде найбільш зручним для візуального сприйняття.
 •  З висококласних матеріалів.
 • З професійною постдрукарською обробкою.

 Якщо потрібно допрацювати проєкт або розробити дизайн, то дизайнери 24print з радістю в цьому допоможуть.

Компанія 24print в центрі Києва робить в терміновий друк
 •  з подальшою накаткою на пінокартон дизайнерських проєктів;
 •  з накаткою на вспінений ПВХ архітектурних проєктів;
 •  фотографій і вивісок;
 •  з накаткою на пінокартон фотографій.

У будь-який час дня і ночі в цілодобовому принт-центрі 24print вас зустрінуть кваліфіковані менеджери - і замовлення буде виконано до призначеного терміну. Також оформити замовлення можна онлайн написавши на електронну пошту або в чат. Менеджери зв'яжуться для узгодження матеріалу, вартості, термінів і способу доставки. Друк здійснюється практично з будь-якого цифрового файлу. Доставка здійснюється кур'єрськими службами по Києву та іншим містам України. Якщо потрібно якісно виконати друк планшетів або проєктів в Києві - приходите у 24print.

Замовити
Широкоформатний фотодрук планшетів з накаткою на Пінокартон або ПВХ
Тираж 10+ 2-9 1
Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А2 451,30 454,30 513,30
Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А1 849,20 893,50 911,40
Друк на інтер'єрній матовій самоклейці(Крона) 130г/м2 з накаткою форматом А0 1612,00 1782,00 1782,00
 
Латексний друк планшетів з накаткою на ПВХ
Тираж 10+ 2-9 1
Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А2 474,00 477,00 539,00
Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А1 919,50 939,00 939,00
Друк на плівці Ritrama с накаткою форматом А0 1765,60 1873,00 1873,00

Вартість вказана в гривнях за одну готову продукцію

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці