Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

послуги

Буклети

Буклет – інформаційний друкарський виріб, який складають в один або кілька разів. Друк буклетів – дуже популярна послуга в друкарні 24print.

01 03
Матеріали
 • Папiр Mondi Color print DNS G
 • Папiр Mondi Color premium DNS V
 • Папiр Mondi Color copy 
 • Папiр Munken Pure
 • Папiр крейдований
 • Папiр дизайнерський

офсетні тиражі від 500 шт. - уточнюйте у менеджера

Постдрукарські послуги
 • глянцева ламінація
 • матова ламінація
 • біговка
 • фальцювання
 • порізка 
Формати
 • А6 - А3

Вживання

 Буклети по праву вважаються ефективним інструментом у сфері реклами і продажів. Частенько друкують буклети в Києві для того, щоб:

 •   Роздавати на вулиці
 •   Видавати учасникам різних заходів
 •   Вручати можливому клієнтові
 •   Відправляти партнерам
 •   Видавати разом з покупкою

Виходячи з цілей, і місця використання замовляють буклети різних видів.

Види і їх дизайн

Компанія 24print виконує друк різних видів буклетів в Києві.  

 • Рекламні. Друк рекламних буклетів замовляють, коли потрібний роздавальний матеріал для ознайомлення з акціями, проведення промо-презентацій, подачі інформації про нові послуги і пропоновані товари.
 • Іміджеві. Цей вигляд буклетів використовується компаніями при проведенні конференцій, бізнесу-тренінгів, презентацій. 
 • Інформаційні. Розкладають на інформаційних стійках. Служать джерелом для залучення нових клієнтів або це можуть бути інструкції, які вкладають до покупки.
 • Поштові. Розсилаються клієнтам із спеціальними пропозиціями.

Кожен з буклетів застосовується в різних сферах і він несе різне посилання, тому перш ніж приступити до дизайну необхідно визначитися яке його призначення. Нам ви можете прислати вже готовий файл до друку або замовити у наших дизайнерів макет для рекламних або інших видів буклетів за ціною, яка вас порадує. Дизайнери компанії 24print можуть розробити макет для друку буклетів, а також для подальшого виготовлення будь-якої друкарської продукції.

Розробку макету і безпосередньо друк буклетів компанія 24print виконує в самі стислі терміни за прийнятною вартістю.

Варіанти фальцювання

При друці буклетів поліграфії використовують різні види фальцювання. Для фальцювання використовують нещільний папір, якщо ж папір щільний, то перед фальцюванням роблять біговку.

 • буклет з одним згином. Біговка і фальцювання може виконуватися як горизонтально, так і вертикально. Для друку таких буклетів використовують листи А3, А4, А5 і А6 формату.
 • з двома згинами. Буклети складають гармошкою або краями всередину. Для друку буклетів беруть друкарські листи А2, А3, А4 або А5 формату.
 • буклет з трьома згинами. Вироби можна скласти різними способами за рахунок великої кількості фальцев.
 • з чотирма згинами. Найчастіше такі буклети складають гармошкою, рідше всередину.

В цілому на буклеті можна зробити ту кількість біговок і фальцювань, яка потрібна клієнтові. При друці буклетів від вибору паперу залежить підсумкова вартість, тому перш, ніж оформити замовлення продумайте потрібний вам щільний матеріал або тонкий.

Види друку

При друці буклетів в друкарнях виділяють офсетний і цифровий друк буклетів. Для термінових невеликих тиражів на друк буклетів застосовується цифровий друк, для накладу від 500 шт використовується офсетний друк, який дешевше цифрового.

Цифровий друк – дає можливість виконати терміновий друк буклетів «на вчора». Цей спосіб друку дозволяє виконати як чорно-білий, так і кольоровий друк буклетів (він же повнокольоровий друк буклетів). Завдяки цифровому друку буклети можна віддрукувати в будь-якій кількості від 1 штуки до декількох тисяч. Таким видом друку можна виконати друк буклетів розміром А4, А5, А6 і А3, а також будь-яких нестандартних розмірів. Якщо друк буклетів виконується цифровим друком, то після їх можна додатково покрити ламінацією. Дана послуга в друкарні 24print доступна цілодобово. Невеликим недоліком цифрового друку буклетів вважається ціна, вона вище чим в офсетного.

Офсетний друк – недорогий спосіб друку, який не дозволяє оперативно виконати друк буклетів, оскільки термін виготовлення займає мінімум 1 робочий день.  Вигідно друкувати тиражі від 500 штук. Дозволяє виконати друк буклетів недорого при великих тиражах.

Якщо ви хочете, щоб надрукований буклет виконав всі свої функції, тоді потрібно подбати, щоб друк буклетів був якісним, а само виріб не виглядав дешево.

Замовлення в 24print

Копіцентр 24print виконує якісний друк буклетів будь-якої складності. Термінове замовлення для друкарні 24print на друк буклетів – не проблема. Ми з радістю допоможемо вам, якщо друк буклетів потрібно виконати максимально швидко. Якщо ж ви хочете замовити друк буклетів в Києві оперативно, і щоб вони коштували дешево, то будьте готові до того, що інші друкарні можуть запропонувати не якісний друк.

Для того, щоб наші менеджери могли зорієнтувати вас за ціною на друк буклетів досить написати нам в чат або подзвонити. Ми підкажемо вам як виконати друк буклетів за прийнятною ціною.

Замовити друк буклетів можна оформивши онлайн замовлення або написавши на пошту. Наші менеджери цілодобово обробляють запити тому ви можете не переживати якщо вам потрібний друк буклетів терміново на ранок. Після обробки замовлення ми зв'язуємося для узгодження термінів і способу доставки. Доставка буклетів по Києву здійснюється кур'єрською службою. Також замовлення можна забрати в сервісі-центрі, де ви також зможете купити різні блокноти і листівки.  

Виготовлення брошур, друк візиток і презентацій, а також друк бланків і друк буклетів цілодобово – не міф.

Замовити
Буклет в розвороті А4 формату на папері щільністю 160 г/м2
Тираж 6002+ 2002-6001 1002- 2001 202-1001 102-201 52-101 22-51 12-21 6-11 1-5
Буклет з 1 згином 12,19 13,80 21,07 27,73 31,08 33,89 36,41 45,47 51,12 107,61
Буклет з 2 згинами 13,77 15,38 22,65 29,31 32,66 35,15 39,64 47,75 53,40 115,23

Вартість вказана в гривнях за один буклет

Шановні клієнти, у зв’язку зі зміною закупівельних цін на витратні матеріали, орієнтовна вартість продукції на сайті може відрізнятися, від поточної. Перепрошуємо за незручності, робимо все можливе, щоб вчасно оновлювати інформацію на сайті.

Часті питання щодо друку буклетів:

Ви згинаєте буклет по центру чи мені це потрібно зробити самостійно?

Ми виконуємо різні види постдрукарських робіт, зокрема й фальцювання, і в результаті ви отримаєте готовий виріб.

Чи робите ви євробуклет?

Так, ми виготовляємо такий вид продукції, який ділиться на три частини

Чи можете ви заламінувати євробуклет?

Так, у виробництві ми також використовуємо тонку ламінацію, завдяки якій зможемо виконати біговку і фальцювання виробу.

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці