Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

Широкоформатний друк
послуги

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк - уже з назви зрозуміло, що йтиметься про "великогабаритну" поліграфію. Замовляють широкоформатний друк для реклами, дизайну, будівництва, креативних ідей і творчих проєктів.

Розповімо про особливості друкарні широкоформатного друку 24print. Широкоформатний друк поділяємо на інтер'єрний, зовнішній і спеціалізований:

  • Інтер'єрний: банери, постери, плакати, бренд-волл (press wall), POP-UP стенд, стійки павук або roll-up, фотошпалери та інші модифікації, що використовуються в приміщеннях. Застосовуємо екосольвентне чорнило, яке може використовуватися навіть в освітніх і лікувальних закладах, дитячих кімнатах. Інтер'єрний широкоформатний друк робимо з високою деталізацією зображень. Зверніть увагу: така поліграфія не призначена для високих навантажень і агресивних природних чинників.
  • Широкоформатний друк для зовнішнього застосування (екстер'єрний). Пропонуємо двох типів виготовлення: струменевий сольвентними чорнилами або УФ-друк. Різниця в зносостійкості. Струменевий варіант бюджетніший, але використання продукту не перевищує 3 років. Тоді як УФ витримує десятиліття практично в первозданному вигляді: стійкий до подряпин, різких перепадів погоди, сонячного впливу.
  • Спеціалізований широкоформатний друк охоплює роздруківку документації для систем автоматизованого проектування (САПР), геосистем (ГІС), креслень, схем, а також творчих робіт, широкоформатних фотографій тощо.

Вартість широкоформатного друку варіюється залежно від матеріалів і обраного варіанту виготовлення. 24print допоможе реалізувати найбільш нереальні бажання в рамках реального бюджету!

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці