Cтатус замовлення

Cтатус замовлення

Введіть номер свого замовлення та дізнайтесь статус

№ 456 678 975 976
Візитівки
Етап 1:
Замовлення прийнято

Орієнтована дата видачі

22/05
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Cтатус замовлення

УФ друк планшетний
послуги

Друк на дереві

Ультрафіолетова друкована технологія на сьогодні — одна з найпопулярніших. Цей спосіб забезпечує зображення (у тому числі на жорсткому підставі), стійке до сонячного впливу, стирання та інших зовнішніх факторів. За такі характеристики відповідають спеціальні чорнила, компоненти яких швидко сохнуть під впливом ультрафіолету.

УФ-друк на дереві дає можливість отримати вироби неповторного дизайну. Яскравість та багатство відтінків зображення доповнює приваблива фактура та колір деревної основи. Результат - чудові зразки інтер'єрного та рекламного оформлення, сувенірна продукція. Екологічність фарб та натуральність дерева роблять вироби на 100% безпечними при використанні у житлових приміщеннях.

Доручіть замовлення УФ друку по дереву експертам компанії 24print. Працюємо в режимі нон-стоп - звертайтеся, коли зручно. До менеджера можна звернутися за консультацією будь-якої миті. Дизайнери компанії за необхідності зроблять якісний макет. Друкуємо тиражі від кількох екземплярів до гуртових партій.

01 03

Вау! Тепер файли з замовленнями тут

Користуйтеся особистим кабінетом 24 Print і тримайте свої замовлення та макети в одному місці